Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1353. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Beyazı basit duruyordu o yüzden böyle bir seçim yaptım...
    İncelerken de özellikle dikkat ettim parmak izi olayına... Z1 e nazaran hiç bırakmıyordu...
    Note 3 alsan da G2 alsan da pişman olmazsın hocam... Ama nexus 5 almak gibi hata yapma sakın :)
    Kasası, ekranı bizim telefona göre rezalet seviyede... Nexus 4 bile çok daha başarılı Nex5 den...

Üstat telefonda beyaz ı hiç sevmem özellikle iphonede beyaz ama gel görki bizim bu lg lerde beyaz o kadar asil duruyorki yan çerçeve olmadıgı için çok güzel siyah maalesef çok fazla parmak izi bırakıyor belki sen umursamıyorsun ben teknosada gördüm milletin elinden düşmedigi için kötü duruyordu parmak izi, ben beyaz telefonuma orjinal siyah qw kılıf aldım siyah-beyaz harika durdu belkide tuttugum takımın renkleri oldugu için.:)
    Bu arada mobil cadde den aldıgım orjinal qw kılıf bugün elime geçti adamlar çok güzel paketlemiş içine hediyede koymuşlar ve ürün orjinal telefondada çok güzel durdu tavsiye ederim.

ringoo da benden

bende beyaz aldım telefonu, sırf beşitaşlıyım diye telefonu siyah beyaz yaptım. spigenciyim bende.. onu kullanıyorum memnunum
  • John___Doe kullanıcısına yanıt
    Valla hocam diğer ülkeler 10c sürümünde türkiye hala 10b de... İkisi arasındaki en önemli fark kamera güncellemesi... Kitkat ilk çeyrekte gelecek o açıklandı heryerde... onunla beraber şurası kötü denilecek bir yanı kalmayacak G2 nin
  • quote:

hocam milimetrik yaptım şu an bakalım biraz kurusun...
    Ama jelatine su damlatmak yerine genişçe bir tabağa deterjan döküp iyice karıştırıp(köpürtmeden tabikide) içine jelatini atmak daha iyi oluyor hocam...

bende öyle yapıyorum, fakat yapıştırdıktan ve suyu çektirdikten sonra ortada bir yerde kabarcık bulunca jelatini çıkarıyorsun mecburr.. ıslatmadan da tam yapışmıyor..
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Şu an tertemiz hocam :) köşeler falan tam... Bakalım bu sefer kalkacak mı... Biraz daha kuruması gerekiyor...
  • quote:

Valla hocam diğer ülkeler 10c sürümünde türkiye hala 10b de... İkisi arasındaki en önemli fark kamera güncellemesi... Kitkat ilk çeyrekte gelecek o açıklandı heryerde... onunla beraber şurası kötü denilecek bir yanı kalmayacak G2 nin

Üstat ben telefonu alalı 3 gün oluyor bu yeni güncelleme herkese geldimi yüklemek için ne yapmalıyım menüde güncelleme kontrolü yaptıgımda yok diyor.
  • az önce cm 10.2 yükledim gece çekimi anormal fark ediyor. CM10 çok başarılı.
  • Arkadaslar ondeki bildirim isigi cvpsiz cagri oldugunda yaniyor, arkadaki power tusunun etrafindaki isik ise sadece cagri geldiginde yaniyor, arkadaki isikta ondeki led gibi cagridan sinrada uzun sureli yanarmi acaba ? Yani ben uzaktan ondeki kucuk ledi goremiyorum, arkadasi isikta uzun sure yansa cok iyi olurdu, ayari felan varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben alalı 2 ay oldu hiç güncelleme gelmedi hala 10b sürümündeyim... Seninki de türkiye dist. ürünü ise sende 10b sindir büyük ihtimal... Yalnız forumdan bir arkadaşa 10c gelmişti dist. ürünü olmasına rağmen :/
    ayarlar genel telefon hakkında yazılım bilgileri ekranında d80210b-tur-xx ise sürümün güncelsin...
  • Kardes film isine cok takilma, tecrubeme dayanarak soyleyim kaliteli filmler cok cabuk kalkiyor ne kadar ozenirsen o kadar kabarcik ve yamukluk olur haberin olsun

hocam valla silikon kılıfı kestiğime bin pişman oldum... Cuk diye oturdu... Ben kurutmak için çok bastırıyormuşum da uzatıyormuş jelatini... Bu sefer kendi haline bıraktım mükemmel oturmuş :)
    Ağzına sağlık iyi ki yap demişsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Evet telefon ısınınca FPS düşmeleri başlıyor ama öyle aşırı rahatsız edici düzeyde değil. Real Racing 2 gibi grafikleri çok iyi oyunlarda sıkıntı oluyor sadece.

Çok teşekkür ederim. Aylardır bekliyorum, bir de 805 yongada setini bekleyelim bakalım!
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    hocam valla şu an sorunsuz :) hiç bir kusur yok...
    10. denememde hallettim tam anlamıyla aynı jelatin ile...
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    hocam eylülden önce çıkmaz, hem o zamanda 64 bit der bir sene daha beklersiniz...
  • quote:

Şu an tertemiz hocam :) köşeler falan tam... Bakalım bu sefer kalkacak mı... Biraz daha kuruması gerekiyor...

kalkarsa kredi kartının ucuyla itele, yapışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Daha yeni farkettim telefon cebinizdeymis gibi üstteki sensoru elinizle kapattiginizda ekrana kac kere tık yaparsaniz yapin ekran acilmiyor. Arka tuştan acarsanizda actigi gibi kapaniyor. Farketmeyen olmustur belki

Onu bende bugun fark ettim :) hatta yazacaktim herkez biliyordur diye sey etmedim

• quote:

hocam valla silikon kılıfı kestiğime bin pişman oldum... Cuk diye oturdu... Ben kurutmak için çok bastırıyormuşum da uzatıyormuş jelatini... Bu sefer kendi haline bıraktım mükemmel oturmuş :)
    Ağzına sağlık iyi ki yap demişsin...

neyi kestin sen? kılıfı mı doğradın? ah be hocam bi sorsana bana.. neyse zararın neresinden dönersen kardır demişler.. sorunsuz olmasına sevindim.. güle güle kullan
  • Bu arada kiz arkadasima da lg g2 aldik ancak bir sorun var. Kisik sesle konusunca sesler kesik kesik geliyor ve anlasilmiyor. Normal sesle konusunca sorun yok. Saniyorum bazi androidlerde var bu durum. Karsilasan ve cozen var mi acaba? Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Daha yeni farkettim telefon cebinizdeymis gibi üstteki sensoru elinizle kapattiginizda ekrana kac kere tık yaparsaniz yapin ekran acilmiyor. Arka tuştan acarsanizda actigi gibi kapaniyor. Farketmeyen olmustur belki

Onu bende bugun fark ettim :) hatta yazacaktim herkez biliyordur diye sey etmedim

Bende şimdi okurken fark ettim. :) Fark ettiklerinizi yazın bilmeyenler çıkabiliyor. :)
  • Cok basit islemde aslinda, insan ozenince seyi cikiyor :) cok ozenmek cok hataya sebep oluyor neyse ikinizede gecmis olsun, gule gule kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkankara -- 13 Aralık 2013; 1:17:20 >
    Tam kesme demeyelim de biraz tıraş ettim... O da pek güzel durmadı :)
    zaten kafamda başka bir kılıf vardı hocam... Bu telefonu çok kaba gösteriyordu...
    Neyse canım sağolsun bahane oldu yenisi için...
  • 
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.