Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
113.002
Cevap
588
Favori
3.765.633
Tıklama
Giriş
      12202 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:02:52

ayarlar genel uygulamalar indirilenler
      aşağı doğru inin
      LGhome yazan temalardan hangisini silmek istiyorsanız üzerine tıklayıp kaldır diyin
      |
      |
      aybuuke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.mahfiegilmez.com/
    • Teğmen
      142 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:12:25

Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Led Zeppelin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      563 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:25:28
      arkadaşlar quickwindow kılıfı bugun aldım ekran 0 kapatılmıyor bunun zamanla olucağını söyledi satıcı ve mesaj yazmak için kapağı telefonun arkasına attığımda tekrar quickwindow moduna geçiyor çok sıkıntılı bir durum yardımlarınızı bekliyorum

• Binbaşı
      1063 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:25:59
      Benim ciddi ciddi sarj sorunum var galiba.

Where are they taking Joe?
    • Yarbay
      12202 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:27:51

bence yok çünkü
      1 saat 45 dakika da yüzde 25 gitmiş
      oran orantıdan 7 saate tekabül ediyor...
      |
      |
      Orange Alive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      627 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:27:59
      quote:

Orijinalden alıntı: kocdemir

TÜM LG G2 KULLANAN ARKADASLARIN DIKKATINE

arkadslar ekrandakı şekilde ozellıkle ayarlar penceresınde genel sekmesınde ve genel gıbı cok secenek bulunan sekmelerde ıken pncere bolumlerı arasındakı gecıste cok cok kucuk bı atlama seklınde bı takılma anlık gecıs hızı dusuklugu goruyorum.. Örnegın genel seklemesındekı ayarlarda CİHAZ bölümünden KİŞİSEL bölümüne geçişte kucuk bı anlık gecıs hızı dusuklugu dıyelım buna goruyorum... İlk android kullanımım daha önce kullanan arkadaslara gosterdıgımde sorun olmadıgını normal oldugunu soleyenler bıle var ancak kafama takıldı...

Tum Arkdaslar Telinde bi Deneyebılırler mı ona göre İADE için görüşecegim kafama takıldı...

Onun nedeni resimde gösterdiğim açma kapama düğmesinin üç boyutlu olmasından kaynaklanıyor. Kaydırırken ekrana gelirken ya da ekrandan çıkarken grafik yüklenmesinden kaynaklı Eğer oraya 2D bir tuş koysalardı takılma olmayacaktı. Ayrıca ses ve ekran sekmelerinde de aynı tuşlardan var oralarda da kaydırırken dikkat edin aynı takılmayı yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richard dawkins -- 12 Aralık 2013; 20:29:00 >
      |
      |

In Trance We Trust!

• Teğmen
      121 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:28:02
      Arkadaşlar telefon NTFS diski görmüyor mu? fat32 li diski görüyor ama ona da fullhd filmi malümünuz atamıyoruz. Harici flash belleğe fullhd film attık ama diski görmüyor OTG ile bağlayınca... Başka bir yöntemi mi var yoksa bu olay imkansız mı?

• Binbaşı
      1063 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:28:05

Bende battery guru kullaniyorum ama benim durum kullanmadan once daha iyidi.

|
      |
      PoWeRLoGY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Where are they taking Joe?
    • Yarbay
      8011 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:30:24
      quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

arkadaşlar quickwindow kılıfı bugun aldım ekran 0 kapatılmıyor bunun zamanla olucağını söyledi satıcı ve mesaj yazmak için kapağı telefonun arkasına attığımda tekrar quickwindow moduna geçiyor çok sıkıntılı bir durum yardımlarınızı bekliyorum

keşke frmdaki şikayetleri okuyup alsaydiniz. o kapak hiç 0 kapanmamis ve arkaya kapağı aldıklarında ekran küçülüyormuş. .

• Teğmen
      142 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:32:36
      Swype-swiftkey´in bedava olanıyla olmayanı arasında ne fark var biliyor musunuz? Ve sizce hangisi daha iyidir?

• Yarbay
      2627 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:36:32
      Bu telefon alınabilinirliğini hala koruyor mu? Kameradaki bazı problemler çözüldü mü,güncelleme gelince düzelir denilen problemler güncellemeyle düzeltildi mi?
      |
      |

• Yarbay
      12202 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:46:18

pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 12 Aralık 2013; 20:57:02 >
      |
      |
      aybuuke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12202 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:48:10

hocam winrar ile part lara ayırıp öyle çıkarın olması lazım
      olmadı şu an exfat için deneme yapıp sonucu yazarım...
      edit: exfat yaparak biçimlendirin hocam :)
      ondan sonra 16 milyon gb a kadar destekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 12 Aralık 2013; 20:56:31 >
      |
      |
      tonisıtark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      245 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:50:49
      Arkadaşlar bugun LG G2 32gb beyaz olanını aldım İstanbul bilişimden daha elime geçmedi ama size şunu sormak istiyorum. Telefonu ilk aldığımda yapmam gereken bir ayar yada kurmam gereken bir program varmı acaba? Google, gmail hesablarını açamak gibi genel şeyler dışında. Ve telefonun kullanıcıları özellikle bana telefonun bildikleri ipuçlerı varsa söyleyebilirler mi? teşekkürler...
      |
      |

AB
    • Yüzbaşı
      704 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:54:45

Rehberden numarayı siliyorum ama cihazda hala SIM üzerinde gözüküyor.Başka programlarda karşıma çıkıyor o kişi kayıtlı olarak.Herhangi bir bilgin var mı nereden kaldırabilirim hocam ?
      |
      |
      Bahsedilenler: Led Zeppelin

INTEL i7 7800X | ASUS TUF X299 MARK 1 | EVGA GTX1080TI FTW3 | EVGA SUPERNOVA G3 GOLD 750W | SAMSUNG 850 EVO 250GB | CORSAIR NEUTRON XTI 240GB | CORSAIR VENGEANCE 32GB 3000MHZ | CORSAIR H115i | CORSAIR 400C
      ACER PREDATOR XG270HUA | ASUS VH242H | WD BLUE 2TB 64/7200 | LOGITECH G502 & G105 & G920 & G230 & X540 | KINGSTON HyperX Fury XL
    • Binbaşı
      1527 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:57:48
      quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

Aaaa yapma ama onların telefonu parkamk izi okuyor Zaten ben anlayamıyorum iphone alanları mp3'ü zil sesi yapabilmek için 10 takla atıyorlar. Adam gibi programların çoğu paralı jailbreak filan yapmaları gerekiyor, nfc gibi bir nimet yok bluetooth var ama kullanamıyorsun :) arkadışımın bilgisayarına bağlıyıpta müzik atayım diyemiyorsun Sözde bide kullanımı kolay diyorlar Hele fiyatına diyek bişey yok sanırsınki komple safir camı filan var 2150 lira 16gb bile. Haa bide 16 32 arasında 350 lira fark var o fiyata ssd satılıyor be

5 senedir iphone kullaniyorum ne bluetooth dan dosya atma ihtiyaci hissettim nede zil sesini degistirme ihtiyaci.. hatta telefonum belki 6 aydir sessizdedir, cep telefonu oldugu icin titresim kullaniyorum..

iphone farkli bir dunyadir diyorum..
      Forumda iphone kullananlar basligi var mi?
      iphone a alisamadim android e gectim diyen var mi?

G2 de beni cezbeden tek sey sarj suresi. %50 ihtimal bu telefonu 1 hafta kullanip 5s alcam :)

Mac bilgisayarlarda boyledir, donanim dusuktur fakat elit bir kullanici kesmi vardir..

Akilli telefon sektorunde şöyle derler.; iphone ve digerleri.. :)

Umarim aciklayici olmusumdur..

• Binbaşı
      1623 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:58:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

pm attım

Root istiyor mu hocam?

• Yarbay
      2377 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:58:52
      quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

Benim 3.gun tam kapanmaya basladi..bir sure telefonu ekran alta gelecek sekilde koyun.

• Yarbay
      12202 Mesaj
      12 Aralık 2013 20:59:26

yok hocam niye root istesin ki basit bir klavye sonuçta
      |
      |
      koyar olm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      897 Mesaj
      12 Aralık 2013 21:00:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: brifing

arkadaşlar klavye ayarlarında klavyeyi ayırma var parmaklarınızı dışa doğru sürükleyin diyor onu nasıl yapıyoruz acaba videosu fln var mı anlamadım tam olarak.?

Telefon yatay konumdayken klavyeyi aç
      Her iki baş parmağının uçlarını klavyenin ortasına birbirine dokunacak şekilde yerleştir.
      Parmaklarını ekrandan ayırmadan birbirlerinden hızla uzaklaştır.

çok sağoalsın hocam. bir de telefonun bataryasının 3000mah olduğunu gösteren bi program var mı? ilginç bir şekilde dün başıma gelen olayı anlatyım. telefon hatsızdı 12 gibi gece şarj tam dolu dedi 100 dü ve çektim ve 10 dakika fln kurcaladıktan sonra masaya bıraktım. sonra sabah 13 gibi eve geldiğimde bi baktım yuzde 17 ye düşmüş ve güç tasarrufuna geçilsin mi diye soruyordu şaşırdım kaldım. sebebi ne olabilir acaba? benimkinin bataryası 3000 değil mi yoksa
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Paykasa
nice türkiye
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.