Şimdi Ara

LG G2 5.1.1 Aliyor Dedikodusu - Ekran Goruntusu Yakalandi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir LG calisani G2'nin UX4 Arayuzu ile 2 ay icerisinde 5.1.1 alacagini yazdi ve ekran goruntusu paylasti.

5.0.2: Aldi 5.1: Almadi 5.1.1: Alacak

Kaynak:https://www.androidpit.de/lg-g2-android-update

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 3 Temmuz 2015; 10:38:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yürü bea!! G2
  • Benim de markamin boyle telefonu olsa ben de senelerce guncelleme veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi İnşallah diyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah alir.Efsanelige dogru adim adim ilerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg 2 verdiği 5.0.2 çok sorunlu bir güncelleme idi,5.1.1'i biz dört gözle bekliyoruz,yoksa lolilop bu haliyle kullanılmaması daha iyi..
  • Sayfanın haberi fake olabilir tabi ki bu ihtimal dahilinde ama ticari amacı da olan bir portal yalan haber yapacak olsa bilgileri LG çalışanından aldık demezdi sanırım, gerçekten efsane olur 5.1.1 alırsak
  • Benim anlamadığım binlerce çalışanı olan LG gibi uluslararası firmalar için bir güncelleme yapmak bu kadar zormu ki,her güncelleme yılan hikayesine dönüyor...
  • pelegivat P kullanıcısına yanıt
    Firmaların bu konuda yaklaşımı güncellemeyi hazırlayamamaktan ziyade ticari yaklaşımlar olmalı, yeni donanım, yeni model, yeni yazılım. Tabi ki daha iyi bir gelir kaynağı
  • Bir başka kaynak daha yayın yaptı:http://www.androidauthority.com/report-lg-g2-lollipop-5-1-1-622537/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 4 Temmuz 2015; 13:02:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Bir başka kaynak daha yayın yaptı:http://www.androidauthority.com/report-lg-g2-lollipop-5-1-1-622537/

Haydi İnşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Firmaların bu konuda yaklaşımı güncellemeyi hazırlayamamaktan ziyade ticari yaklaşımlar olmalı, yeni donanım, yeni model, yeni yazılım. Tabi ki daha iyi bir gelir kaynağı

Hocam tecrübelerime dayanarak söylüyorum yazılımsal olarak engeller koyarak üst model olanı aldırmaya çalışıyorlar . g2de enteresan bi şekilde teleronlari isittilar şarji dusurduler . Ardından aynısını lollipopla g3e yaptılar. Eminim ki yağ gibi çalışan g4 ,g5 gelince kasicak ısınacak

• samsung'a kapak olsun helal olsun lg samsung piyasada boşa yer kaplıyor
  • Bu telefonun 6 bile alması lazım zaten
  • Bildiğim kadarıyla LG açıklama yapmıştı 5.1.1 hiçbir modele vermeyecek
    Direkt android m verecek

Fakat hangi modelleri android m alacak belli değil

• emiLL kullanıcısına yanıt
    Evet çok dikkat çeken bir durumdur ki büyük vaatleri olan LP G2'yi daha kötü hale getirdi, KK verimli çalışıyor, şarj konusu daha iyi, hatırlayalım ilk KK versiyonları için de aynı şeyler söylenmiş JB iyi denmiştir. Düzeltiyorlar ama bunu yavaş yavaş yeni telefon gelince yapıyorlar.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    S6 Edge tasarımı yine bi ilgisini çekiyor ama insanın
  • Phandroid de yayın yapmış:http://phandroid.com/2015/07/03/lg-g2-android-511-update/

quote:

Bildiğim kadarıyla LG açıklama yapmıştı 5.1.1 hiçbir modele vermeyecek
    Direkt android m verecek

Fakat hangi modelleri android m alacak belli değil

Kaynak bulamadım :/

quote:

Bu telefonun 6 bile alması lazım zaten

Umarım alır donanım hala güçlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 4 Temmuz 2015; 17:48:53 >

• Lg g3 e bir yil gu celleme gelmeyecek ve destek suresi bitecek g2 ise devamli guncellemeler alacak ve guncel kalacak
    1 yil guncellemesiz kalacak yepyeni telefonlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.