Şimdi Ara

lg g2 4.5g sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bir türlü aktif edemedim 4.5gyi lteyi seçiyorum ama hala 3g kullanmaya devam ediyor telefon. sim kart uyumlu.

• Malesef bende de aynı sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu fabrika ayarlarina dondur birader
    Sonra lte config dosyasini indir baglanti ayarlarindan lte yi sec
    Bi de restart at duzelir

• NereLeeSin N kullanıcısına yanıt
    düzeldi sorun sağ olasın yinede.
  • Onemli degil baska bubsorunubyasayanlar da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

düzeldi sorun sağ olasın yinede.

Hocam nasıl çözdün sorunu ?
    Fabrika ayarına döndürmek zor geliyor....
  • bluehouse B kullanıcısına yanıt
    Bulundugunuz yerde 4g cekmiyor olabilir mi

• bluehouse B kullanıcısına yanıt
    bir şey yapmadım ya oturduğum yerde tam olarak 4.5g çekmiyor bazen 4.5g gözüküyor bazen 3g işte o yüzden çalışmıyor sanmıştım. (4.5g çektiği zamanlarda da 10-13 mbit falan pek bir şey değişmedi yani 3gden geçince.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

bir şey yapmadım ya oturduğum yerde tam olarak 4.5g çekmiyor bazen 4.5g gözüküyor bazen 3g işte o yüzden çalışmıyor sanmıştım. (4.5g çektiği zamanlarda da 10-13 mbit falan pek bir şey değişmedi yani 3gden geçince.)

Türk telekom dan çok da birşey beklememek lazım... Önümüzdeki ay vodafone u deneyelim bakalım...
    Teşekkürler yine de....
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bu 4.5g olayı yüzünden kafayı yemek üzereyim. Telefonum teknosa'dan alınma lg türkiye garantili d802.
    Lteconfig güncellemesini sorunsuz olarak yaptım, sim kart değişimi ve operatörden açtırma filan herşey tamam.
    Şebekelerde Otomatik GSM/WCDMA/LTE'yi de sorunsuz olarak görüyorum ve o seçili.
    Lakin hiçbir şekilde bildirim çubuğunda 4g yazmıyor
    Forumda ve değişik forumlarda internet sitelerinde youtube'da filan birçok yeri araştırdım okudum
    son çare hidden menu'den lte ayarını yaptım filan ama ne yaparsam yapayım sürekli H+ görünüyor.
    4g yazmıyor durum çubuğunda.
    işyerinde evde arkadaşımın kardeşimin telefonunda 4g görünürken aynı yerde benim g2 sadece H+'de kalıyor.
    Kafayı yemek üzereyim, bu kadar denemenin ve hüsranın üstüne artık tek aklıma gelen teknosanın aslında paralel ithalat olup türkiyedeki 4g şebekesini desteklemeyen telefonu lg türkiye garantili deyip bana itelediği
    Yani başka ne olabilir ki ? Okumadığım denemediğim bir yol kalmadı. Eğer bir çözümü çaresi varsa ya da aynı sorunu yaşayıp bir şekilde halledebilen arkadaşlar varsa çok rica ediyorum yardımlarını esirgemesinler zira deli etti beni telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: aumahanoglu

Arkadaşlar merhaba,
    Bu 4.5g olayı yüzünden kafayı yemek üzereyim. Telefonum teknosa'dan alınma lg türkiye garantili d802.
    Lteconfig güncellemesini sorunsuz olarak yaptım, sim kart değişimi ve operatörden açtırma filan herşey tamam.
    Şebekelerde Otomatik GSM/WCDMA/LTE'yi de sorunsuz olarak görüyorum ve o seçili.
    Lakin hiçbir şekilde bildirim çubuğunda 4g yazmıyor
    Forumda ve değişik forumlarda internet sitelerinde youtube'da filan birçok yeri araştırdım okudum
    son çare hidden menu'den lte ayarını yaptım filan ama ne yaparsam yapayım sürekli H+ görünüyor.
    4g yazmıyor durum çubuğunda.
    işyerinde evde arkadaşımın kardeşimin telefonunda 4g görünürken aynı yerde benim g2 sadece H+'de kalıyor.
    Kafayı yemek üzereyim, bu kadar denemenin ve hüsranın üstüne artık tek aklıma gelen teknosanın aslında paralel ithalat olup türkiyedeki 4g şebekesini desteklemeyen telefonu lg türkiye garantili deyip bana itelediği
    Yani başka ne olabilir ki ? Okumadığım denemediğim bir yol kalmadı. Eğer bir çözümü çaresi varsa ya da aynı sorunu yaşayıp bir şekilde halledebilen arkadaşlar varsa çok rica ediyorum yardımlarını esirgemesinler zira deli etti beni telefon

Hocam uzun süre olmuş soruyu soralı ama merak ettim ne yaptınız sorunu, çözebildiniz mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.