Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdare eder hocam,çok kötü değil ama Asusa göre kötü (aynı fiyat segmenti) Tabletten kamera beklenmemeli diye düşünüyorum.Zaten hangi tablet iyi çekim yapıyor ki? Bunların hepsinin çektiğini kullanamazsın bir yerde :) anı yakalamak içinde fazlasıyla yeterli,sonuçta 299 tl gibi komik bir rakama herşeyi alamayız.
  • ilk sayfada var kamera ile çektiğim iki adet fotoğraf
  • Arkadaşlar ilk sayfayı güncelledim eklenmesini istediğiniz bir şey olursa pm atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Arkadaşlar ilk sayfayı güncelledim eklenmesini istediğiniz bir şey olursa pm atın

Güzel olmuş hocam. Yavaş yavaş büyüyecek konumuz.
  • Bende vatandan aldım geçen gün
    Fakat merak ettiğim nokta heartstone oyunu açıldığında alet kasılıyor bazı yerlerde
    Bf4 commander da hiç öyle bir durum yok

Ufak bir not
    Eğer bf4 commander oynayan varsa kesinlikle dandiğinden de olsa bir dokunmatik ekran kalemi çok işe yarıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar q pair ile gm discovery'i bağlayamadım tablete görmüyor neyi eksik yaptığımı da anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman Ötesi kullanıcısına yanıt
    Cihazları birbirinden biraz uzaklaştırıp tekrar deneyin.
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    10 numara olmuş hocam,eline sağlık zamanla root atma vs gibi bilgileride ekleyelim hepbirlikte.Basitte olsa yapamayanlar olabilir,yardımcı olmak lazım bir rehberle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 16 Ocak 2015; 16:55:39 >
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    root işlemi yapan arkadaşlar nasıl yapıldığı ile ilgili bilgileri paylaşırsa ekleriz hocam
  • Zaman Ötesi kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamayın ama iki cihazdada qpair kurulumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Bugün geldi tablet,gerçekten harika

Asus ME176CX ile arasında kalmıştım,bugün karşılaştırma imkanımda oldu.Ekran canlılığı ve renk tonları olarak ve batarya olarak çok çok önde LG. Görebildiğim kadarıyla da Kamera da Asus çok çok önde bizimki noise manyağı yapıyor görüntüyü,asus net bir şekilde gösteriyor ha benim kamerayla işim yok,kırkta yılda bir kullanırım o yüzden pek önemsemedim.

Asusun işlemci daha iyi olmasına rağmen Lg arayüzü,tarayıcısı filan optimizasyondan herhalde çok daha seri çalışıyor asustan.Kılıf ayrı bir güzel zaten 50 liradan aşağı alamazdık böyle kılıfı

İndirime girerse bir tanede 8 veya 10 inç LG düşünüyorum açıkcası

8.3 inç modelinin batarya performansı 7.0 modeli kadar iyi değil, forumda konusunu okuyun..
    İntel işlemci tabletler işlemci olarak daha güçlü ama, batarya performansı olarak, 6-6,5 saat ekran kullanım süresi var diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 16 Ocak 2015; 17:42:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün denemek için 8 gb lik sd kart alıp tablete taktım,denildiği gibi birşey atılmıyor mu diye.ama atılıyor.sd karta bilgisayardan attığım oyun dosyalarının bazıları çalışmazken bazıları çalıştı.özellikle obb dosyası olan ve obb dosyasını sd karta taşıdığım bazı oyunlar çalışmadı.yine bunun haricinde uygulamalardan oyunların üzerine geldiğimde sd karta taşı seçeneği çıkıyor.taşı diyorum taşıyor.hafıza bilgilerine baktığımda sd karta yüklenen uygulamaların kapladığı alan görünüyor.bu durumda root atmama gerek kalmadı.peki sd kartla ilgili kısıtlanan ne o zaman?yoksa sadece bende mi işe yarıyor
  • wi-fi bağlı olmama rağmen wifi kısmında ''arıyor'' yazıyor. sizde de öyle mi, yoksa aktif olarak arıyor mu? bu durum şarjı etkilemez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Cihazları birbirinden biraz uzaklaştırıp tekrar deneyin.

denedim mamafih sonuç alamadım

@kaan0101
    evet yüklü ve aynı anda başlata basmama rağmen sürekli başlangıç kurulumu tamamlanmadı uyarısı çıkmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

Bende vatandan aldım geçen gün
    Fakat merak ettiğim nokta heartstone oyunu açıldığında alet kasılıyor bazı yerlerde

Ufak bir not
    Eğer bf4 commander oynayan varsa kesinlikle dandiğinden de olsa bir dokunmatik ekran kalemi çok işe yarıyor

Tablete 300 lira odediginizi unutmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan 299 tl'ye birtane aldım. fiyatına göre güzel bir tablet. Kılıfıda kaliteli Bu fiyata internet,film vb şeyler için ideal. Oyunlarda denemedim daha
  • @gümüş_süvari, yine de kendi hafızasında dosyaları duruyor. örneğin fifa ultimate sdcard taşıdım ama obbsi tablet hafızasında. sdcarda manuel taşıyınca baştan yükleme yapıyor oyun. bahsettiğiniz bazı obb oyunlardan kaynaklı olabilir tabi, diğerlerinde denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

Ufak bir not

gayet tabi aşırı bir beklentim yok sadece performansla alakalı genel bir durum mu yoksa bir sıkıntı mı mevcut bende ki cihazda diye sordum

Heartstone güzel oyunmuş ayrıca çok lafı geçince deneyeyim dedim sardı :)

• me176c nin 6. kez arızalı çıkması yüzünden bu ürünü sipariş verdim . kargo ücreti kazık geldi . bakalım nasıl çıkacak vatanada pek güvenmem aslında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

Ufak bir not

gayet tabi aşırı bir beklentim yok sadece performansla alakalı genel bir durum mu yoksa bir sıkıntı mı mevcut bende ki cihazda diye sordum

Heartstone güzel oyunmuş ayrıca çok lafı geçince deneyeyim dedim sardı :)

MTK veya Intel işlemcimiz olsaydı optimizasyon sorunundan kasardı ancak Snapdragon gibi doğrudan destek alan bir mobil cihaz için kasan şey "kasıyodur".

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.