Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XnetaS

Arkadaşlar vatanda indirime girmiş aldım ben bir tane almak isteyenler saldırsınnn Büyük ihtimal kılıfta var

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-g-pad-quad-core-12ghz-1gb-ram-8-gb-disk-7-cam-and442-kitkat.html#genel-bakis

Yalnız dikkat edin!Sayfada 7" olanın fiyatını verip 8,3" olanın tanıtımını yapmışlar.
    Bu arada bilişimporttan ben de bu tabletten almıştım. Kılıf hediyesi çıkmadı.Onun yerine LCD temizleme spreyi çıktı.
    Bilişimporttan alanlardan kılıf çıkan oldu mu?

• Yok. sadece tablet ve sprey temizlik malzemesi çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Notorious'un da verdiği cesaretle sonunda root atmaya karar verdim.birçok root programı var.kingo root en popülerlerinden birisi sanırım.bunu mu kullansam,veya hangi root programını tavsiye edersiniz?Tableti rootladıktan sonra sd karta dosya atmak için ayrı bir program mı gerekiyor?root işleminden sonra sd kartın bir bölümünü ram olarak atayabiliyormuyuz?
    Diyelim ki sd karta bir oyun atıcaz.oyunun 500 mb obb dosyası 40 mb de apk dosyası var.oyunu önce tablete kurup sonra mı sd karta taşıyoruz,yoksa bu dosyaları önce karta atıp sonra mı kuruyoruz?ayrıca oyun dosyalarını normalde cihazın dahili hafızasındaki yerlerine atıyoruz.obb dosyasını obb klasörüne,apk dosyasını data klasörüne.sd kart boş olduğu için bu klasörler olmayacağına göre biz mi oluşturuyoruz?
  • Beyler ürün geldi ama yanlardaki etiketlerinde lg vs. Hic bir sey yazmiyor. Sadece gri bir bant var banti kaldirdigimda d void yaziyordu. Ve tabletin ekranın da tabletin ozelliklerinin bulundugu sticker(ekran jelatini) yoktu. Resimde de görulen posetin icinde cikti. Lutfen bilisimport.com dan alan arkadaşlar gelen urunlerde sizde de boylemiydi. Vatanbilgisayar dan alan arkadaslar sizin urunler de boylemi? Cevaplarsaniz sevinirim. 

SS

https://store.donanimhaber.com/b6/22/9b/B6229B18520425D750C7BCAE57A7CFF1.jpg

https://store.donanimhaber.com/c3/7a/ba/C37ABACFBB2219C452E89AF918B2E362.jpg

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    vatandan aldığım kutuda lg türkiye garantisi açıkça yazıyor kapalı jelatinliydi ürünün kutusu dışına kılıf kendi kabında koyulup bir paket daha yapılmış

edit: sticker benim ekranda da yoktu aynı poşetten çıktı bantlarda sizdeki gibi gri renkti altını açıp bakmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn20 -- 15 Ocak 2015; 16:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

The Notorious'un da verdiği cesaretle sonunda root atmaya karar verdim.birçok root programı var.kingo root en popülerlerinden birisi sanırım.bunu mu kullansam,veya hangi root programını tavsiye edersiniz?Tableti rootladıktan sonra sd karta dosya atmak için ayrı bir program mı gerekiyor?root işleminden sonra sd kartın bir bölümünü ram olarak atayabiliyormuyuz?
    Diyelim ki sd karta bir oyun atıcaz.oyunun 500 mb obb dosyası 40 mb de apk dosyası var.oyunu önce tablete kurup sonra mı sd karta taşıyoruz,yoksa bu dosyaları önce karta atıp sonra mı kuruyoruz?ayrıca oyun dosyalarını normalde cihazın dahili hafızasındaki yerlerine atıyoruz.obb dosyasını obb klasörüne,apk dosyasını data klasörüne.sd kart boş olduğu için bu klasörler olmayacağına göre biz mi oluşturuyoruz?

Root sadece anadizine ulaşmanızı telefon üzerindeki OS e sınırsız erişim hakkı verir. Atıyorum asphalt 8 indir yükle foldermount adli programla obb sini hafiza kartina at. Foldermount u nasil kullanacağını youtube dan video izleyerek öğrenebilirsin.

• aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün kutusunda jelatin vardı evet ve rahatca sol ust kosede lg garantilidir yaziyordu. Ama benim sormak istedigim emniyet bandlarinda lg yaziyormuydu? Vede ekranin uzerinde donanim bilgisinin yazili oldugu sticker varmiydi(telefonlarda oldugu gibi) yoksa direk benimki gibi yanindaki poset icerisinden mi cikti. Doa urunu olmasindan endise ettim hocam bu yuzden sordum bu sorulari.
    Cevap icin tesekkurler.

• Arkadaşlar kılıf acaba manyetik kılıf mı? mıknatıslı hani kapanınca ekranın kendinden kapandığı açınca ekranın otomatik açıldığı tarzda mı ???
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    aynen sendeki gibi yazıyordu endişeye mahal yok
  • renat7 R kullanıcısına yanıt
    aynen öyle dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

aynen öyle dostum

Dostum bu tableti kullanılanları konuya liste yapar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

aynen sendeki gibi yazıyordu endişeye mahal yok

Tesekkurler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

aynen öyle dostum

Yaparım lakin herkes bana pm atsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

aynen öyle dostum

Yaparım lakin herkes bana pm atsın

Hocam olayı bilmiyorsunuz adam size pm atarsa konu büyüyemez konu büyümezse tabletimiz popülerleşemez popülerleşemezse de destek şansımız azalır, anlatabildim galiba.

4 sayfa bişey zaten konumuz tek tek adları kopyalayabilirsin.

-Fikir benden olduğu için beni adından sonra Yeşil harflerle nickimi eklersen sevinirim -

• Bugün geldi tablet,gerçekten harika

Asus ME176CX ile arasında kalmıştım,bugün karşılaştırma imkanımda oldu.Ekran canlılığı ve renk tonları olarak ve batarya olarak çok çok önde LG. Görebildiğim kadarıyla da Kamera da Asus çok çok önde bizimki noise manyağı yapıyor görüntüyü,asus net bir şekilde gösteriyor ha benim kamerayla işim yok,kırkta yılda bir kullanırım o yüzden pek önemsemedim.

Asusun işlemci daha iyi olmasına rağmen Lg arayüzü,tarayıcısı filan optimizasyondan herhalde çok daha seri çalışıyor asustan.Kılıf ayrı bir güzel zaten 50 liradan aşağı alamazdık böyle kılıfı

İndirime girerse bir tanede 8 veya 10 inç LG düşünüyorum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 15 Ocak 2015; 21:55:16 >

• The Notorious kullanıcısına yanıt
    Şaka yaptım dostum ya pc başına geçince halledecem konuyuda güncelleyecektim zaten

• quote:

Şaka yaptım dostum ya pc başına geçince halledecem konuyuda güncelleyecektim zaten

Tamam dost bekliyorum Yeşil The Notorious yazısını ikinci sırada söyleyeyim.

• Vatanda satılan modelde 5mp kamera ve autofocus yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum 5mp olan model türkiyede yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 16 Ocak 2015; 0:42:57 >
  • Türkiyede yok
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    Yarın gidip bi incelemek lazım o zaman , acaba çok kötümü kamerası , eğer idare ederse almayı düşünüyorum 299tl kampanyası bitmeden
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.