Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran koruyucu (invisible shield) var mı arkadaşlar bu cihaza?
  • windows 6.5 yüklemek mümkün mü ? yapan arkadaş varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

Orijinalden alıntı: m.rna

aynı sorunu benim bir arkadaşımda yaşamakta kısa sürede düzeltileceği söyleniyor.

ben telefonu aldım hala inceliyorum ama açılıp kapanırken çıkan wirofon reklamı nasıl kaldırıcam onu bulamadım :( ayrıca çıkan klavyenin tuşlarını büyültmek için ne yapmam gerekiyor?

Setting-System-Language kısmından dil kurulumu yaparsan telefon hem Türkçe oluyor hem de daha büyük bir klavye geliyor.

dil paketini açarken yükledi zaten ama videoda gözüktüğü gibi bir klavye çıkmadı
  • slm
    arkadaslar yardımcı olacak yokmu
    sorunum su
    bilgisayarda kullandıgım airties 6271 biri-adsl nin modemini kullanıyorum
    güvenlık ayarını etkın hale getırıp şıfre koydugumda lg tlf bağlanmıyor
    güvenliği yani şifreleri kaldırdığımda tlf wi-fi ile bağlanıyor . hertürlü internette gezinti yapabiliyorum
    bir turlü çözemedim..
    teşekkurler
  • quote:

Oktay Bey o bahsettiğiniz program paketi çok iyi olur gerçekten çünkü öyle birşeye benim gibi WM'ye yeni adapte olmaya çalışanlara çok büyük yararı dokunur.

Dün gece internet bağlantımda problem vardı o neden bu akşama kaldı peket işi.
    Klavye olayını denedim aynı sıkıntı mevcut. LG kişiler uygulamasında defult wm klavyesine dönüyor. Araştırıp bir çözüm bulmaya çalışacam.
    Şimdilik LG kişileri kullanmayıp direk arama (yes) tuşu ile arama işlemlerini gerçekleiştirmek en mantıklısı.
  • quote:

quote:

quote:

aynı sorunu benim bir arkadaşımda yaşamakta kısa sürede düzeltileceği söyleniyor.

ben telefonu aldım hala inceliyorum ama açılıp kapanırken çıkan wirofon reklamı nasıl kaldırıcam onu bulamadım :( ayrıca çıkan klavyenin tuşlarını büyültmek için ne yapmam gerekiyor?

Setting-System-Language kısmından dil kurulumu yaparsan telefon hem Türkçe oluyor hem de daha büyük bir klavye geliyor.

dil paketini açarken yükledi zaten ama videoda gözüktüğü gibi bir klavye çıkmadı

Videoyu şimdi izledim ve gördüm bahsettiğiniz klavyeyi gerçekten çok daha güzelmiş o klavye ama videoyu paylaşan arkadaş zaten belirtmiş GM730 ile arasındaki tek fark S classın kendi klavysi diye. Ama gerçekten güzelmiş klavye öyle bir klavye olsa işime yarardı gerçekten çok.

• GM735 program paketi

http://hotfile.com/dl/21050936/eb5758f/Ppc_program.rar.html

1) Cliquick Klavye: Çok rahat kullanımı olan bir klavye uygulaması. Uygulamayı yükledikten sonra cihaz yeniden başlayacak.
    Başlat-Ayarlar-Giriş-Seçenekler ekranından klavyenin ayarlarını yapıyoruz.
    Options sekmesinde Primary language: Turkish
    Portrait skin:Keyboard
    ve "Vibration before and after" a keypress seçimini "Vibraton before a keypress" olarak değiştirin.
    Advenced sekmesindeki işareti kaldırın.
    Contact sekmesindeki işareti kaldırın.
    Sağ üstten ok leyip çıkın.
    Bana en rahat gelen kullanım ayarları bu şekilde, isteyen istediği gibi ayarlayabilir.

2)TurkceT9Klavye: qwerty kavyelere alternatif bir T9 klavye uygulaması.

3)Facebook: İnternet tarayıcı gerekmeden facebook a bağlanabileceğimiz facebook mobil uygulaması.

4)youtube v2.14: İnternet tarayıcı gerekmeden youtube videolarını izleyebileceğimiz youtube mobil uygulaması.
    Youtube videolarını tr de izleyebilmemiz için dns ayarlarımızı değiştirmemiz gerekiyor.
    Başlat-Ayarlar-Bağlantılar-Wifi penceresinden
    Ağbağdaştırıcıları sekmesine geçiyoruz.
    Broadcom ... a tıklıyoruz, açılan pencereden Ad Sunucuları sekmesine geçip

DNS: 208.67.222.222
    Diğer DNS: 208.67.220.220

yapıp ok leyerek çıkıyoruz.

5)Opera Mobile 10 beta2: Kullanımı en rahat internet tarayıcılarından biri.

6)Skyfire-PPC: Bir nevi uzak masaüstü bağlantısı mantığıyla çalışan bir internet tarayıcısı. Bu sayede yasaklı sitelere dns ayarı yapmaksızın girebilir ve sitelerdeki tüm içerikleri masaüstü bilgisayarlardaki gibi görüntüleyebilirsiniz (youtube videoları gibi)

7)Mach5 Web_QVGA_1_39: Muhtemelen skyfire ile aynı mantık ile çalışan alternatif bir tarayıcı. Skyfiredan farklı yanı;
    Skyfire da herhangi bir sayfadaki videoyu tam ekran izlemek için ekranı yatay konuma getirip video penceresindeki küçük tam ekran yapma butonuna tıklamak zorundasınız, ancak Mach5 video içeriği olan bir sayfa açtığımızda videoyu oynatmak isteyip istemediğimizi bize soruyor ve uğraşmadan tam ekran izleyebiliyoruz. Kötü yanı ise ücretsiz değil, 7 günlük deneme sürümüdür...

8)ImageViewer-0.9: Çok kullanışlı, pratif ve güzel görsel efektleri olan bir resim görüntüleme programı.

9)Resco.Photo.Manager.v.7.01.CBD: Yine kullanışlı ve çok yönlü bir resim görüntüleme ve aynı zamanda düzenleme programı.

10)S2P-0.58: Müzikçalarda ilk tercihim. iPhone benzeri müzikçalar uygulaması.

11)Paint: Bildiğimiz paint uygulaması. Kurulum gerektirmez, at-çalışır bir uygulamadır. Dosyayı windows/Start Menu içerisine atarak başlat menüsünden ulaşabilirsiniz.

12)GoogleMaps: Tarife gerek yok sanırım.

SPB Mobile Shell v3.5.2
    http://depositfiles.com/files/x27ns4nay

S-Class arayüzünden sıkıldıysanız kişiselleştirilebilirliği yüksek en iyi wm arayüzlerinden birisi.
    Başlat-Ayarlar-Ana Sayfa Ekranından Windows Mobile varsayılanı seçerek S-Class ı kapatın.
    Başlat-Ayarlar-Bugün penceresinden Öğe sekmesine gelerek tüm işaretleri kaldırın. Daha sonra programı kurun. Program kurulurken cihazın ekranının kapanmamasına dikkat edin (ara ara ekrana dokunarak kapanmasını engelleyin) aksi takdirde kurulum hata verebilir (bu tüm uygulama kurulumlarında geçerlidir).

Programların bir çoğuwww.ctrlpda.com sitesinden alıntıdır.

• ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!

Cihazımda ışık sızması var sol ekranın yanından boydan boya ışık sızıyor, gerçi önden bakınca belli değil ama yandan bakınca çok çirkin duruyor, gerçi ilk gün farketmiştim ama pek gözüme batmıyodu ama çok kafaya takmaya başladım cihazı allalı 6 gün oldu sizce değiştiriyim mi ve değiştirmeye kalksam değiştirirler mi (daha önce 7 gün içinde değişim yapmıştım lcd monitörde) fotoğraf ekliyemiyorum kalitesiz çıkıyor.

TEMSİLİ FOTOĞRAF
     LG Eigen GM735 ( ANA KONU )
  • SPB Mobile Shell i kurduktan sonra Tekrar S-Classı kullanabilecekmiyiz ?
  • el yazısı tanıma var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

SPB Mobile Shell i kurduktan sonra Tekrar S-Classı kullanabilecekmiyiz ?

Tabiki, başlat-ayarlar-sistem-program ekle/kaldır dan SPB yi kaldırıp tekrar S-Class ı açtığında kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 18 Aralık 2009; 16:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisin

el yazısı tanıma var mı?

Evet
  • quote:

Telefonu bilgisayara bağlayıp \Windows\StartUpWirofonStubApp kısayolunu silin..Normalde bu kısayol \Windows\WirofonStubApp.exe yi çalıştırıyor o kısa yolu silerseniz program açılışta çalışmaz.

Açılışta gene wirofon resmi geliyor onuda \Windows klasöründeki StartUpImg_DMDO_000.bmp resmi yerine istediğiniz 240x400 ebattaki resmi aynı adla ekliyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 18 Aralık 2009; 17:18:34 >
  • quote:

SPB Mobile Shell i kurduktan sonra Tekrar S-Classı kullanabilecekmiyiz ?

Sbp yi sildikten sonra aynı arayüze dönebilirsin..Format attıkdan sonrada kullanabilirsin Class`ı tercih senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!

Cihazımda ışık sızması var sol ekranın yanından boydan boya ışık sızıyor, gerçi önden bakınca belli değil ama yandan bakınca çok çirkin duruyor, gerçi ilk gün farketmiştim ama pek gözüme batmıyodu ama çok kafaya takmaya başladım cihazı allalı 6 gün oldu sizce değiştiriyim mi ve değiştirmeye kalksam değiştirirler mi (daha önce 7 gün içinde değişim yapmıştım lcd monitörde) fotoğraf ekliyemiyorum kalitesiz çıkıyor.

TEMSİLİ FOTOĞRAF

ARKADAŞLAR GÜNCEL. YARDIM!

• quote:

quote:

Telefonu bilgisayara bağlayıp \Windows\StartUpWirofonStubApp kısayolunu silin..Normalde bu kısayol \Windows\WirofonStubApp.exe yi çalıştırıyor o kısa yolu silerseniz program açılışta çalışmaz.

Açılışta gene wirofon resmi geliyor onuda \Windows klasöründeki StartUpImg_DMDO_000.bmp resmi yerine istediğiniz 240x400 ebattaki resmi aynı adla ekliyebilirsiniz.

Wirofon uygulamasını tamamen tüm eklentileri izleri resimleri ile topluca nasıl kaldırabilirim acaba?

• quote:

quote:

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!!

TEMSİLİ FOTOĞRAF

ARKADAŞLAR GÜNCEL. YARDIM!

Cihazda bir arıza söz konusu göründüğü kadarıyla buradan nasıl bir yardım bekliyorsunuz anlayamadım götürün servise durumu izah edin sonuçta bütün olay onlarda bitiyor. Küçük sinek mide bulandırır böyle bir soruna kafanızı takmanız çok normal can sıkıcı bir durum bence götürün servise.

• Evet gorundugu üzere baris bir şekilde telefonun arızası ortada bunu biz değil teknik servisle paylaşıcaksın
  • arkadaslar nolur yardım. nete ilk girişi bir türlü wi-fi yapamadım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcaglar

arkadaslar nolur yardım. nete ilk girişi bir türlü wi-fi yapamadım ...

Başlat-Ayarlar-Bağlantılar-Bağlantılar-Gelişmiş-Şebeke Seç açılan pencerede iki seçenek de "My Work Network" olarak ayarla ve ok le.
    Wiress bağlantını aç ve modeme bağlan.
    Daha sonra internet explorer açtığında üst barda Edge-3g ile bağlanmaya çalıştığına dair bir pencere açılır küçük, o küçük pencerede hemen iptal e bas, basamazsan edge-3g bağlantısı devam eder. explorerı kapatmadan girmek istediğin adreslere wi-fi ile bağlanacaktır.
    Sonradan yüklediğin tarayıcılarda verdiğim mevcut ayarlar ile zaten sadece wi-fi üzerinden bağlanabilirsin. O nedenle internet explorer değil opera mobile 10 yükleyip kullanmanı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.