Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ılkdmr

arkadaşlar bu açılıştaki ve kapanışdaki wirefon reklamını nasıl silebiliriz ..bilgisi olan arkadasların yardımını bekliyorum

Birçok kişinin dert yandıgı problem arkadasımla onu inceliyordum bende bulunca hemen yazarım çözümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

peki bu klavye sorunu ek bir program ile çözülürmü ? kalemsiz mesaj yazamadım ve bu benim için gerçekten çok önemli :( şimdiden sağolun

Dostum birçok sitede klavye paketleri mevcut bu cihaza istediğiniz herşeyi yükleyebilirsiniz pm den adresi gonderiyorum
  • arkadaslar,
    hala telefonu alıp almamakta tereddütteyim. Bu kampanya öncesi tamda nokia 5800 alacaktım. Kampanyayı görünce kararsızlık basladı. Zaten kararsızım şimdi iyice zorlanıyorum. Aslında ben mobile yuklu bir telefon almak istiyorum. Ancak bu telefonun tepkime süresi ve kamerası beni korkutuyor. Yani sizden ricam bir tane video kaydı örneği yükler misiniz?

Birde biraz önce istanbuldan arkadas ile görüştük. Telefoncudaydı. Önümüzdeki hafta gelir bize 250 TL civarı biz alıyoruz size 280TL 'ye veririz dedi. Nasıl iş bu anlamadım. Bu kadar mı değersiz oldu biranda telefon??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege3580 -- 17 Aralık 2009; 13:41:01 >
  • lg Gm730 da s-class arayüzüne ait klavye var. Gm735 ile gm730 ile aradaki tek fark bu olsa gerek.

• Biraz arayınca nette herşeyi bulabilirsiniz. Klavye vs.. problem bile değil. Tek problemim S-Class arayüzün SPB Mobile Shell gibi kullanışlı ve kişiselleştirilebilir olmaması.

Ayrıca şu igo-8 için gerçekten birileri resimli anlatım falan yapsa ne güzel olurdu. Hepsini çözdüm de bir igo yükleyemedim, bravo bana!
  • bana cevap verebilecek birisi yokmu? Yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

Biraz arayınca nette herşeyi bulabilirsiniz. Klavye vs.. problem bile değil. Tek problemim S-Class arayüzün SPB Mobile Shell gibi kullanışlı ve kişiselleştirilebilir olmaması.

Ayrıca şu igo-8 için gerçekten birileri resimli anlatım falan yapsa ne güzel olurdu. Hepsini çözdüm de bir igo yükleyemedim, bravo bana!

Başka bir sitede birisi bana bahsettiğiniz SPB Shell arayüzünü önerdi. Bir bilgim yok acaba S-class tan daha mı kullanışlı o arayüz. Eğer öylerse onu yüklemeyi düşünebilirim sanırım.

Mysterious bana da gönderebilir misin yararlı linkleri program klavye gibi şeyleri indirebileceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

Biraz arayınca nette herşeyi bulabilirsiniz. Klavye vs.. problem bile değil. Tek problemim S-Class arayüzün SPB Mobile Shell gibi kullanışlı ve kişiselleştirilebilir olmaması.

Başka bir sitede birisi bana bahsettiğiniz SPB Shell arayüzünü önerdi. Bir bilgim yok acaba S-class tan daha mı kullanışlı o arayüz. Eğer öylerse onu yüklemeyi düşünebilirim sanırım.

Mysterious bana da gönderebilir misin yararlı linkleri program klavye gibi şeyleri indirebileceğim.

Daha kullanışlı, ama s-class alarm melodileri vs..spb de yok. Tercih meselesi, ben sanırım s-class ile devam edeceğim.

Bu arada dolia m9 teklifim geçerli :)

• ya wirofon aboneliğini nasıl baslatıcaz arkadaşlar benden üye olurken herhangi bir bilgi alınmadı(mail vs...)
  • Teşekkür ederim yanıtınız için.

Peki arkadaşlar sürekli gprs'e bağlı kalmasını ve sürekli eş zamanlı mail almasını nasıl sağlayabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege3580

arkadaslar,
    hala telefonu alıp almamakta tereddütteyim. Bu kampanya öncesi tamda nokia 5800 alacaktım. Kampanyayı görünce kararsızlık basladı. Zaten kararsızım şimdi iyice zorlanıyorum. Aslında ben mobile yuklu bir telefon almak istiyorum. Ancak bu telefonun tepkime süresi ve kamerası beni korkutuyor. Yani sizden ricam bir tane video kaydı örneği yükler misiniz?

Birde biraz önce istanbuldan arkadas ile görüştük. Telefoncudaydı. Önümüzdeki hafta gelir bize 250 TL civarı biz alıyoruz size 280TL 'ye veririz dedi. Nasıl iş bu anlamadım. Bu kadar mı değersiz oldu biranda telefon??

bana cevap verebilecek birisi yokmu? Yardım lütfen...

Sna nasıl bir cevap verilebilir ki
    5800 ın tepkime süresi ve kamerası seni korkutmuyorsa bu hiç mi hiç korkutmasın (5mp Schneider-Kreuznach lens gayet tatmin edici), kaldı ki bu bir Pocket Pc olduğu için kamera performansının ilk planda tutulması çok mantıksız.
    Neticede 5800 ile GM735 kıyaslanamaz, en azından işi bilen hiç kimse kıyaslamaz.

İstanbulda görüştüğün arkadaşın telefoncudamıydı yoksa çorbacıda mı? Bir zahmet tekrar sorar mısın emin olmak için.
    Muhtemelen model ve fiyatı hakkında en ufak bir bilgisi yoktur ve asıl mesleği çorbacılık olup da telefon dükkanı açan zatlardan biridir...

• quote:

Orijinalden alıntı: [ TÛRÍ ]

lg Gm730 da s-class arayüzüne ait klavye var. Gm735 ile gm730 ile aradaki tek fark bu olsa gerek.

Hocam GM735 modeli zaten aslında yurtdışında satılan GM730 modeli. Bunu başından bu yana defalarca söyledim ancak anlamamakta ısrar ediyorlar (lafım hiçbir şekilde size değil). Yok neymiş bu model GM730 un kırpılmış haliymiş. Bunu söyleyen GM730 ile GM735 i önüne koyup inciğini cinciğini incelemiş mi?
    Donanımlarını karşılaştırmış mı?

Çoğu firmanın yaptığı gibi LG de bazı modellerini farklı ülkelerde farklı kodlar ile piyasaya sürüyor.
    Kısacası GM735 modeli GM730 modelinin Türkiyede piyasaya sürülmüş TT branded (açılış ve kapanışdaki reklamlar ve menüdeki wirofon) modelidir. (Çekilen foto exif bilgilerinden de bunu anlıyoruz).

GM735 e Türkçe dil paketi yüklendiğinde Windows Mobile 6.5 in 5.2.28008 sürümüyle sunduğu yeni defult klavyesi de yükleniyor. Bu nedenle GM730 daki S-Class klavyesini dahil etmemiş olabilirler arayüze.

• quote:

Bence S-Class çok daha derinlemesine kullanım imkanı sağladığından dolayı SPB den daha kullanışlı. Kişiselleştirme olarak da 5. ekrana sonradan yükleyebildiğimiz programları ekleyebilmek benim için yeterli. Sonuçta sıkıldığımızda istediğimizi kullanmak bize kalmış birşey. Kapat S-Class ı, yükle Spb yi.
    İGO-8 paylaşımı sıkıntılı. Google da arayınca rahatlıkla bulabilirsin aslında kurulumunu v.s. neden bu kadar kastı seni?

• quote:

arkadaslar,

Ben de 5800 xpress alacaktım, maliyet olarak daha avantajlı olduğu ve windows mobile olduğu için bu teli tercih ettim. Şu an telefondan memnunum. Daha önce kullandığım telefonlar nokia nın en alt modelleri olduğunu da belirtmem gerekir. Nokia 5800 expressi media markette kurcalamıştım, Lg nin tepkime süresi ile bunun arasında pek bir fark hissetmedim. Telefonun duruşu, dizaynı da güzel.

Windows mobile alınabilecek en düşük telefon benq e72, asusun 320 ile biten bir modeli var. Bunların fiyatı 300-400 lira ama ramleri 64mb. Touch viva var, 2mp kamera ile geliyor, 500 ytl. Kutu içeriğinde kalem, kulaklık bile yok. 250 ytl gelecek diyen arkadaş biraz desteksiz sallamış, bu telefona özellik olarak en yakın olan dokunmatik samsung i900 var o da 800 tl civarı.

Telefonun eksileri : Kulaklık girişi usb
    Kamera Flashı yok
    Bir de programları kapatmak için üstteki x tuşuna basması işkence. Ama bu sorun diğer wm tellerde de var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

ßen youtube ekledim senin yerine tşk ederim paylastıgın icin.oktay

Eline sağlık Mysterious27 ben teşekkür ederim. Yalnız konunun ilk mesajında benim belirttiğim gibi videodaki görüntülerin cihazın perfrmansı hakkında bilgi vermediğini belirtirsen iyi olur, malum okumayan bir toplumuz ve sadece o videoya bakıp fikir edinecek olanlar olabilir:)

Bu arada youtube videoyu kaldırmış 10 dkdan fazla oluğu için. Ne zaman çıktı bu 10dk limiti

@Mysterious27 bu mesajımı okumadın sanırım:)
    Telefona çıplak haldeyken yüklenmesi gereken birkaç programı bir paket halinde vereceğim. Onlarıda eklersen ilk defa Windows Mobile kullanan arkadaşlar için yararlı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RCox

quote:

arkadaslar,

Ben de 5800 xpress alacaktım, maliyet olarak daha avantajlı olduğu ve windows mobile olduğu için bu teli tercih ettim. Şu an telefondan memnunum. Daha önce kullandığım telefonlar nokia nın en alt modelleri olduğunu da belirtmem gerekir. Nokia 5800 expressi media markette kurcalamıştım, Lg nin tepkime süresi ile bunun arasında pek bir fark hissetmedim. Telefonun duruşu, dizaynı da güzel.

Windows mobile alınabilecek en düşük telefon benq e72, asusun 320 ile biten bir modeli var. Bunların fiyatı 300-400 lira ama ramleri 64mb. Touch viva var, 2mp kamera ile geliyor, 500 ytl. Kutu içeriğinde kalem, kulaklık bile yok. 250 ytl gelecek diyen arkadaş biraz desteksiz sallamış, bu telefona özellik olarak en yakın olan dokunmatik samsung i900 var o da 800 tl civarı.

Telefonun eksileri : Kulaklık girişi usb
    Kamera Flashı yok
    Bir de programları kapatmak için üstteki x tuşuna basması işkence. Ama bu sorun diğer wm tellerde de var sanırım.

İşte şu son cümle beni telefondan soğutan tek sebep. O çarpı ve bazı bir kaç tuşa inadına basmak işlence resmen parmaklar da patlıcan gibi tabi benim basamıyorum deli oluyorum.

Oktay Bey o bahsettiğiniz program paketi çok iyi olur gerçekten çünkü öyle birşeye benim gibi WM'ye yeni adapte olmaya çalışanlara çok büyük yararı dokunur.

Bir de arkadaşlar telefonu alanlar benim için acaba deneyebilirler mi bu klavye olayını? Türkçe kurulumuyla beraber gelen klavyeyi kullanır durumdayken rehbere girip isim arama yapmaya çalışın merak ediyorum ben de mi sorun yoksa genel mi?

• http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/default.mspx

Şöyle bir site buldum facebook uygulaması ararken. Paralı mı yoksa bedava ürünleri de var mı inceleyemedim henüz ama facebook uygulaması arayanlar buraya bakabilirler.
  • quote:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/default.mspx

Şöyle bir site buldum facebook uygulaması ararken. Paralı mı yoksa bedava ürünleri de var mı inceleyemedim henüz ama facebook uygulaması arayanlar buraya bakabilirler.

Duranek içinde facebook uygulamasının da bulunduğu ve klavye sorununu da çözecek bir paket ekleyeceğim bu gece bir aksilik olmazsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 17 Aralık 2009; 19:35:30 >
  • quote:

Hocam GM735 modeli zaten aslında yurtdışında satılan GM730 modeli. Bunu başından bu yana defalarca söyledim ancak anlamamakta ısrar ediyorlar (lafım hiçbir şekilde size değil). Yok neymiş bu model GM730 un kırpılmış haliymiş. Bunu söyleyen GM730 ile GM735 i önüne koyup inciğini cinciğini incelemiş mi?
    Donanımlarını karşılaştırmış mı?

Çoğu firmanın yaptığı gibi LG de bazı modellerini farklı ülkelerde farklı kodlar ile piyasaya sürüyor.
    Kısacası GM735 modeli GM730 modelinin Türkiyede piyasaya sürülmüş TT branded (açılış ve kapanışdaki reklamlar ve menüdeki wirofon) modelidir. (Çekilen foto exif bilgilerinden de bunu anlıyoruz).

GM735 e Türkçe dil paketi yüklendiğinde Windows Mobile 6.5 in 5.2.28008 sürümüyle sunduğu yeni defult klavyesi de yükleniyor. Bu nedenle GM730 daki S-Class klavyesini dahil etmemiş olabilirler arayüze.

Tabiki iki cihazda aynı. MWC de tanıtılan lg GM730 un tuş yapısı ve dizaynı farklı. Bu yüzden iki cihazın farklı olduğunu düşünebilirler. Ancak şuan piyasada satılan Gm730 ve Gm735 her yönden aynı cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 17 Aralık 2009; 19:50:13 >

• quote:

quote:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/default.mspx

Duranek içinde facebook uygulamasının da bulunduğu ve klavye sorununu da çözecek bir paket ekleyeceğim bu gece bir aksilik olmazsa...

Dört gözle bekliyorum özellikle klavye sorununu çözmek için. Satmaktan da vazgeçtim gittigidiyordan kaldırdım ürünü kullanacağım eğer bahsettiğim klavye sorunu ortadan kalkarsa.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.