Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

format factory.
    şu an bu program ile çeviriyorum. ücretsiz ve çok kullanışlı.

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

arkadaşlar daha kullanışlı video programı ve videoları en kaliteli video çevirmek için program?

Oynatmak için ise TCMP, Core player, Nero mobile, Divx player v.b. programları deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 22 Aralık 2009; 23:23:55 >
  • explorer ın giriş sayfasını nereden değiştiriyoruz. ben bulamadım bir türlü.
  • Menü<Araçlar<Seçenekler<Giriş sayfası<Özel sayfa
  • NFS Undercover
     LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

http://rapidshare.com/files/325493312/NFS_Undercover.rar

Denedim çalışıyor arkadaşlar.Kurulum gerektirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 1 Mayıs 2010; 21:00:41 >
  • selam,
    Söylediğin gibi vitovoice i nidirip telefona yolladım.My documents'e gitti.Setup dosyasını defalarca çalıştırmama rağmen .XML dosyası bulunamıyor ve yol yanlış diye mesaj çıkıyor.Bunu sebebi konusunda fikrin var mı.Aynı şekilde eset i yükledim oda açılıyor gibi oluyor ama programlarda göremiyorum.
    Yardımcı olabilirsen sevinirim...
  • Hayırlısıyla yarın gidip alacağım bu telefonu .

1-2 sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

1-)Kendi sim kartımızı sorunsuz kullanabiliyor muyuz ??
    2-)Telefonda iphone daki gibi oyunlar oynanabiliyor mu ? mesela fotosunu çekiyosun birinin onu dövmek gibi.
    3-)Telefonda genel olarak gözünüze çarpan eksiklikler neler acaba ?
    4-)Yerleşik GPS mi var ??

yanıtlarsanız çok memnun olurum.
  • 1-)Evet
    2-)-
    3-)Şu an için yok bende
    4-)Var
  • Vito voice yükledim çok güzel programmış
  • arkadaşlar fotoğraf çekmek için güzel program varmı? Ön kamerayı da bi türlü açamadım nerden açılıyor
  • telefonda a2dp ozellik varmi acaba...
    ayrıca piller kc910,km900, gıbı modelle ayni mi?
    tam sarj suresi nekadar acaba....

tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 23 Aralık 2009; 3:24:44 >
  • telefonu alalı 4-5 gün kadar oluyor. uzun zamandır devam eden symbian kullanıcılığından sonra birde windows kullanayım dedim:)
    telefonla ilgili tek problemim evimde internet bağlantısı kuramıyor olmam ki o da turkcellin zayıf kalmasından kaynaklanıyor. lg arayüzü yerine spb mobile shel kullanıyorum. denemelerime göre lgnin orjinal arayüzünden daha hızlı ve stabil gibi geldi bana. her şeyine alıştım ve gps falan çok hoşuma gitti.
    yalnız tek bir sorumun var çözemediğim oda windows live için oturum açarken nedense sürekli mobil tv bağlantısı kurmaya çalışıyor ve oturum açma hatası veriyor. ne yaptıysam internet ya da wap ayarlarından bağlanmasını sağlayamadın. var mı bunun bir çözümü?

aklıma şimdi gelen bir soruda şu:
    çekilen fotolara konum bilgisi eklenebiliyor mu? ya da bunu yapabilen programlar vamı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackhead -- 23 Aralık 2009; 1:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

arkadaşlar fotoğraf çekmek için güzel program varmı? Ön kamerayı da bi türlü açamadım nerden açılıyor

fotoğraf çekme ekranında ekranın herhangi bir yerine dokunun ve solda ayar simgeleri çıkacaktır. üstten ikinci simge (modsimgesi) ne basın. çıkan seçeneklerden ön kameayı seçin
  • ben 5 aylık aboneyim banada vermediler.veremeyiz diyince vurulmuşa döndüm:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty47

4 ay gecikmiş tel faturam vardı .kullanmadığım için ödemeyi unutuyorum,hepsini ödedim ve aldım teli .güzel cihaz parasına göre...

son 6 ayda herhangi bir faturayı geç yatırmış olsanız bile vermezler deniyor siz nasıl aldınız anlatırsanız bizde aynı yolu izleyelim, şuan ödenmemiş faturam yok ama geçen 6 ay zarfınca hiçbir faturamı zamanında yatırmadım bu nedenle
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

Hayırlısıyla yarın gidip alacağım bu telefonu .

1-2 sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

1-)Kendi sim kartımızı sorunsuz kullanabiliyor muyuz ??
    2-)Telefonda iphone daki gibi oyunlar oynanabiliyor mu ? mesela fotosunu çekiyosun birinin onu dövmek gibi.
    3-)Telefonda genel olarak gözünüze çarpan eksiklikler neler acaba ?
    4-)Yerleşik GPS mi var ??

yanıtlarsanız çok memnun olurum.

bir de ben aylık A.vea dan 150 kontör alıp 500 sms her yöne yapıp patlıcan ile de 180 dk avea için konuşmam oluyor . şimdi ben avea ya kontör almayıp kontör parası ile bu teli almayı düşünüyorum . sizce a.vea ya harcadığım parayı bu tele yatırmak kârlı olur mu ?

aylık taş çatlasın her yöne 100 - 150 dk kullanırım . bu kullanım wirofon da ne kadar tutar ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

quote:

Orijinalden alıntı: musty47

4 ay gecikmiş tel faturam vardı .kullanmadığım için ödemeyi unutuyorum,hepsini ödedim ve aldım teli .güzel cihaz parasına göre...

son 6 ayda herhangi bir faturayı geç yatırmış olsanız bile vermezler deniyor siz nasıl aldınız anlatırsanız bizde aynı yolu izleyelim, şuan ödenmemiş faturam yok ama geçen 6 ay zarfınca hiçbir faturamı zamanında yatırmadım bu nedenle

Bende merak ediyorum.Özellikle istanbul içinden tanıdığı olanlar varsa yardımcı olabilirlermi acaba?
  • merhaba arkadaşlar ben okudum bütün yazılanları yardımcı olan arkadaşlara iyi niyetlerinden dolayı teşekkür ederim benim de bi sorum olacak;

ilk sayfadaki programların kurulumu anladığım kadarıyla .rar lı dosyaların açılarak hafıza kartına kopyalanmasıyla oluyo ancak ben bu şekilde yapıp kartı cihaza taktığımda .xml formatında ki setup lara tıkladığımda herhangi bi işlem başlamıyo ve internet explorer da açıyo dosyayı ve kodların yazılı olduğu bir sayfa çıkıyo. nerde yanlış yapıyo olabilirim acaba? şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tortus -- 23 Aralık 2009; 11:53:45 >
  • Vito voice ile ilgili olan ilk sayfadaki link bu VitoVoice2Go_1.51_tr.CAB.html , fakat ben indiremedim yardımcı olan olursa sevinirim.
    düzeltme , link aktif indirdim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghanely -- 23 Aralık 2009; 12:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tortus

merhaba arkadaşlar ben okudum bütün yazılanları yardımcı olan arkadaşlara iyi niyetlerinden dolayı teşekkür ederim benim de bi sorum olacak;

ilk sayfadaki programların kurulumu anladığım kadarıyla .rar lı dosyaların açılarak hafıza kartına kopyalanmasıyla oluyo ancak ben bu şekilde yapıp kartı cihaza taktığımda .xml formatında ki setup lara tıkladığımda herhangi bi işlem başlamıyo ve internet explorer da açıyo dosyayı ve kodların yazılı olduğu bir sayfa çıkıyo. nerde yanlış yapıyo olabilirim acaba? şimdiden teşekkürler...

o rarlı dediğin cab dosyası sanırım. cab dosyasını açıp atmayacaksın. cab dosyasını olduğu gibi telefona atıp telefondan çalıştıracaksın. rarla cabi karıştırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

quote:

Orijinalden alıntı: tortus

merhaba arkadaşlar ben okudum bütün yazılanları yardımcı olan arkadaşlara iyi niyetlerinden dolayı teşekkür ederim benim de bi sorum olacak;

o rarlı dediğin cab dosyası sanırım. cab dosyasını açıp atmayacaksın. cab dosyasını olduğu gibi telefona atıp telefondan çalıştıracaksın. rarla cabi karıştırma.

çok sağol ya ben de dosya rar formatında görününce açıp atmak gerek diye yanlış yapıyomuşum. tekrar sağol.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.