Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı kullanan arkadaşlar Wpa şifreli ağlara bağlanabiliyor musunuz acaba ?
    Sadece Wep ile çalışır diye birşey duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

Orijinalden alıntı: ALPCOUGAR

telefonu fabrika ayarlarına çevirdim ve bir önceki mesajdaki sorunu halletim igo 8 i kurdum programs içerisinden ikonu tıkladığımda açılacak gibi yapıyor ve açılmıyor. bu durumun nedeni ni bilen arkdaşım var mı? nasıl açılacak bu uygulama

O sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama bir de şuradaki programı dene istersen.

http://www.ctrlpda.com/showthread.php?tid=4067

slm, bu sitede igo ile ilgili her şey yasaklanmış.
    tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: bioroid1138

Merhaba,
    Cihazı kullanan arkadaşlar Wpa şifreli ağlara bağlanabiliyor musunuz acaba ?
    Sadece Wep ile çalışır diye birşey duydum.

alakası yok. şu an wifi açık ve wpa şifreli bir ağdayım :)
  • arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 1 hafta oldu telefon bekleme konumuna geçince uyanmıyor yani bazen ne yaparsam yapayım ekran gelmiyor alarm kuruyorum yatıyorum sabaha alarm çalmıyor 3 tane program kurdum 2 tane tarayıcı 1 tane oyun birde klavye kurdum telefonun yandaki tuş kilidine basıp koyuyorum kenara 15 20 dakika sonra basıyorum tuşa açılmıyor açma kapamaya basıyorum açılmıyor ekrana dokunuyorum açılmıyor pili çıkarıp takıyorum tekrardan

sonra bekleme konumuına geçince cihas wairles bağlantı kopuyor çinkü açtığımda telefonu tuş kilidinden çıkarıldığında yani tekrar bağlantı kuruyor

güç ayarlarıan baktım telefonda hareket olmaz ise 1 dk sonra gücü kapat seçili bunu değiştirsem yani hiç gücü kapatma desem çok pil yermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr
    birde internet tarayıcıyı yatay olarak kullanmak mümkünmü acaba

BEN ARENA KULLANIYORUM ABLAM TTNET TEN ALDI TELİ
    KURCALADIM BİRAZ
    HEMEN SORUNA CEVAP VEREYİM
    WEB BROWSER HARİKA HIZDA AMA YATAY KULLANAMIYORSUN
    BİDE YAZI YAZMAK İÇİN MUTLAKA KALEM ŞART VE KALEMLE BİLE YANLIŞ YAZILIYOR MAALESEF
    TAM KURCALAMA FIRSATI BULDUKÇA ANLATIRIM DETAYLARI
  • quote:

quote:

quote:

telefonu fabrika ayarlarına çevirdim ve bir önceki mesajdaki sorunu halletim igo 8 i kurdum programs içerisinden ikonu tıkladığımda açılacak gibi yapıyor ve açılmıyor. bu durumun nedeni ni bilen arkdaşım var mı? nasıl açılacak bu uygulama

tşk

Arkadaşlar, igo 8 i sorunsuz kurdum kısa yolundan tıklıyorum ama hiç bir işlem yapmıyor.Bilgisi olan arkadaş yok mu? herkes sorunsuz çalıştırdım diyor ancak anlatılan yöntemle bende sorunsuz kurdum ama çalışmıyor.

• quote:

quote:

quote:

tşk

IGO8 için vermedim zaten o siteyi route66 için verdim sorunsuz çalışan bir GPS programı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onbasiii

quote:

KURCALADIM BİRAZ
    BİDE YAZI YAZMAK İÇİN MUTLAKA KALEM ŞART VE KALEMLE BİLE YANLIŞ YAZILIYOR MAALESEF

Internet explorer kullanılmıyor yatay ancak ilk sayfadaki program paketinde verilen operayı kullanabilirsiniz yatay konumda.
    Mesaj yazmak zor ancak yine verilen program paketinde cliquick klavyesi elle de yazmaya imkan tanıyor kolay bir şekilde.

• quote:

quote:

quote:

KURCALADIM BİRAZ

Internet explorer kullanılmıyor yatay ancak ilk sayfadaki program paketinde verilen operayı kullanabilirsiniz yatay konumda.
    Mesaj yazmak zor ancak yine verilen program paketinde cliquick klavyesi elle de yazmaya imkan tanıyor kolay bir şekilde.

internet explorer, opera falan filan bütün tarayıcılar hepsi boş. skyfire yükleyin. skyfire internet tarayıcı evde bilgisayarından internete girince sayfayı nasıl görüyorsan birebir aynı gösteriyor ve zoom yaparak dahada yaklaşabiliyorsun vede sayfa üzerinde parmağınla gezinebiliyorsun. facebook youtube gibi sayfalarda videoları sorunsuzca ve eklenti indirmeksizin izleyebiliyorsunuz. sayfa açılış hızı inanılmaz hızlı. youtube gibi yasaklı sitelere girip video izlemek için extra bi ayara dahi gerek yok. site üzerindeki flash java ne varsa herşeyi destekliyor.örneğin inndir.com a girip burdan dosya bile indirebiliyorsunuz telefona. ie, opera gibi hantal ağır çalışan kitlenen programları bi kenara atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlmk -- 22 Aralık 2009; 14:39:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

quote:

quote:

quote:

KURCALADIM BİRAZ

internet explorer, opera falan filan bütün tarayıcılar hepsi boş. skyfire yükleyin. skyfire internet tarayıcı evde bilgisayarından internete girince sayfayı nasıl görüyorsan birebir aynı gösteriyor ve zoom yaparak dahada yaklaşabiliyorsun vede sayfa üzerinde parmaınla gezinebiliyorsun. facebook youtube gizi sayfalarda videoları sorunsuzca ve eklenti indirmeksizin izleyebiliyorsunuz. sayfa açılış hızı inanılmaz hızlı. örneğin inndir.com a girip burdab dosya bile indirebiliyorsunuz telefona. ie, opera gibi hantal ağır çalışan kitlenen programları bi kenara atın

Skyfire ı da denedim ben ancak onu yatay kullanamadım biliyorsanız eğer anlatabilir misiniz ayarlarını.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

quote:

quote:

quote:

KURCALADIM BİRAZ

internet explorer, opera falan filan bütün tarayıcılar hepsi boş. skyfire yükleyin. skyfire internet tarayıcı evde bilgisayarından internete girince sayfayı nasıl görüyorsan birebir aynı gösteriyor ve zoom yaparak dahada yaklaşabiliyorsun vede sayfa üzerinde parmaınla gezinebiliyorsun. facebook youtube gizi sayfalarda videoları sorunsuzca ve eklenti indirmeksizin izleyebiliyorsunuz. sayfa açılış hızı inanılmaz hızlı. örneğin inndir.com a girip burdab dosya bile indirebiliyorsunuz telefona. ie, opera gibi hantal ağır çalışan kitlenen programları bi kenara atın

Skyfire ı da denedim ben ancak onu yatay kullanamadım biliyorsanız eğer anlatabilir misiniz ayarlarını.

skyfire 'da yatay olması için telefonunuzda gsensor olması gerekiyor.(ekranda hangi menü hangi görüntü olursa olsun telefon çevrildiğinde görüntünün o yöne dönmesi. örn:iphone). gm735 de bunu sadece mesaj yazarken vede resimlere bakarken kullanabiliyoruz. ama ilerki sürümlerde skyfire 'a sayfaya yatay bakma menüsü ekleneceği düşüncesindeyim.

• quote:

arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 1 hafta oldu telefon bekleme konumuna geçince uyanmıyor yani bazen ne yaparsam yapayım ekran gelmiyor alarm kuruyorum yatıyorum sabaha alarm çalmıyor 3 tane program kurdum 2 tane tarayıcı 1 tane oyun birde klavye kurdum telefonun yandaki tuş kilidine basıp koyuyorum kenara 15 20 dakika sonra basıyorum tuşa açılmıyor açma kapamaya basıyorum açılmıyor ekrana dokunuyorum açılmıyor pili çıkarıp takıyorum tekrardan

sonra bekleme konumuına geçince cihas wairles bağlantı kopuyor çinkü açtığımda telefonu tuş kilidinden çıkarıldığında yani tekrar bağlantı kuruyor

güç ayarlarıan baktım telefonda hareket olmaz ise 1 dk sonra gücü kapat seçili bunu değiştirsem yani hiç gücü kapatma desem çok pil yermi

Muhtemelen yüklü uygulamalardan kaynaklı bir sorun olabilir. Hard reset sorununa çözüm olabilir.
    Cihaz bekleme konumundayken haliyle pil tükenmesin diye wireless bağlantısını kapatıyor. Gücü kapatma seçeneğini internet bağlantının kopmasını istemediğin (misal büyük boyutlu dosya indirirken) zaman aktif edebilirsin, bunun dışında sürekli aktif olması pil ömrünü felce uğratacaktır...

• Arkadaşlar bu telefonda 3g ayarları nasıl?

Not bu arada daha önce yazdığım wirefon olayı gene eski halini almış kendi kendini birşekilde yenilemiş..İlk başta kalkmıştı kapatıp açmıştım...:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Arkadaşlar bu telefonda 3g ayarları nasıl?

Not bu arada daha önce yazdığım wirefon olayı gene eski halini almış kendi kendini birşekilde yenilemiş..İlk başta kalkmıştı kapatıp açmıştım...:(

arama tuşlarının olduğu arama ekranında menü-görüntülü arama seçenekleri ne girip yapabilirsin.
  • sanırım ben alamam çünkü bende genelde fatura gecikmesi yaşanıyor ödenmemiş faturanız olmaması mı lazım yoksa ödenmemiş faturanız bulunmasa da önceki ödeme tarihlerinde gecikmeli ödeme halinde de cihazı vermiyorlarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 22 Aralık 2009; 15:38:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

sanırım ben alamam çünkü bende genelde fatura gecikmesi yaşanıyor ödenmemiş faturanız olmaması mı lazım yoksa ödenmemiş faturanız bulunmasa da önceki ödeme tarihlerinde gecikmeli ödeme halinde de cihazı vermiyorlarmı

sadece son 6 aya bakılıyor. son 6 ayda fatura ödemesinde gecikme ve/veya ödenmemiş fatura var ise alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

sanırım ben alamam çünkü bende genelde fatura gecikmesi yaşanıyor ödenmemiş faturanız olmaması mı lazım yoksa ödenmemiş faturanız bulunmasa da önceki ödeme tarihlerinde gecikmeli ödeme halinde de cihazı vermiyorlarmı

Evet bende alamıyorum ne yazıkki.Telekom efendi saolsun 1 faturayı geç ödemişiz diye vermiyor.Benimde ilk işim 15 yıllık telefon hattımı iptal ettirmek olacaktır..
  • @Mysterious27 özellikle yatay ekran sorununu çözüme kavuşturan çok güzel bir sesle komut programı ekliyorum. Sen de ilk sayfaya eklersen sevinirim.

Arkadaşlar normalde wm da ayarlarda bugün ekranına ekranı çevirme kısayolu ekleyebiliyorduk ancak sanırım LG GM735 modelinde S-Class arayüzüne yatay mod eklemediği için wm ayarlarından bu seçeneği çıkarmış. Halbuki Ppc mize yükleyebileceğimiz birçok uygulama ve oyun yatay mod desteği sunuyor.
    Hatta dahili yüklü olan internet explorer dahi yatay mod desteğine sahip.
    Bu eklediğim sesle komut progmıyla yatay mod desteği olan ancak kendi iç menüsünde yatay mod geçiş seçeneği bulunmayan tüm uygulamalar için yatay moda geçebileceğiz.

Öncelikle .cab dosyasını cihaza atıp yüklüyoruz ardından çalıştırıp "Settings" butonundan Language i Türkçe yapıyoruz ve tamam a tıklıyoruz.
    Sonra Menü-Buton seç penceresinden "Düğme 1" i işaretleyip tamam diyoruz (Düğme 1 kamera tuşumuz, programa sesle komut vermek için bu tuşu kullanacağız).
    Daha sonra Komutları Yönet kısmından rehberimizdeki kişilere (simde değil telefon hafızasında kayıtlı olmalı) ve tüm dahili ve harici uygulama ve ayarlara daha sonra komut vermek üzere ses kaydı ekleyebiliyoruz. Uygulamalar kısmında "ekranı döndürmek" için herhangibir ses kaydı (misal=ekranı döndür) ekliyoruz. Ve aynı mantıkla istediğiniz ayar ve uygulamaya ses kayıtlarımızı ekliyoruz.Daha sonra tamam diyerek programı arka plana atıyoruz.
    Artık kamera tuşuna bastığınızda gelen sinyal sesinden sonra komutunuzu verip Ppc nizin gereken işlemi yapmasını sağlayabilirsiniz.
    En önemlisi internet explorer, Skyfire v.s. yada herhangi bir oyun açıkken "ekranı döndür" diyerek yatay moda geçebilirsiniz.
    Buyrun;

http://hotfile.com/dl/21496390/5543841/VitoVoice2Go_1.51_tr.CAB.html

• 4 ay gecikmiş tel faturam vardı .kullanmadığım için ödemeyi unutuyorum,hepsini ödedim ve aldım teli .güzel cihaz parasına göre...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.