Şimdi Ara

[[[---LG E500 KULÜBÜ---]]] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.652
Cevap
9
Favori
169.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • genelde elektrige bagli olarak kullaniyorum, pil takili yani.. bunun pile zarari yok degil mi? 2-3 gunde bi pilde kullaniyor ve uyari verdiginde bazen vermeden %60 gibi elektrige bagliyorum.. haftada 1 kez yada 2haftada 1 kez tam doldurma ve bosaltma yapiyorum.. dogru mu kullaniyorum acaba?
  • bende bir lg kullıcısıyım gerçekten iyi bit laptop hayırlı olsun yeni topic hepimize
  • meraba arkadaşlar. benim wirelles ışığım bu sabahtan beri yeşil yanmaya başladı. önceden kablosuzu kapattığım zaman koyu mavi, açtığım zamanda açık mavi yanıyodu. şimdi kablosuzu açtığım zaman ışık yeşil yanıyo kapattığım zamanda sönuyo. dün vista güncelleme yaptı ve wirelless kartımla ilgili bi güncellemede vardı içinde. acaba güncellemeden dolayı mı değişti bu renkler. yoksa ışıkta bi sorun mu var. böylesi daha iyi gibi görundu gozume ama yinede sizlerinde göruşlerini almak istedim. sizde de buna benzer bir durum var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: abbet

meraba arkadaşlar. benim wirelles ışığım bu sabahtan beri yeşil yanmaya başladı. önceden kablosuzu kapattığım zaman koyu mavi, açtığım zamanda açık mavi yanıyodu. şimdi kablosuzu açtığım zaman ışık yeşil yanıyo kapattığım zamanda sönuyo. dün vista güncelleme yaptı ve wirelless kartımla ilgili bi güncellemede vardı içinde. acaba güncellemeden dolayı mı değişti bu renkler. yoksa ışıkta bi sorun mu var. böylesi daha iyi gibi görundu gozume ama yinede sizlerinde göruşlerini almak istedim. sizde de buna benzer bir durum var mı?

wireless baglantinda bir sorun olmadiktan sonra isiga takilma bence:) bir de guncellestirilmeyle isik degisimi de nasil oluyor anlamadim :)
  • Yaklaşık 1 hafta önce LG E500-SP33T modeli bilgisayar aldım, tasarım ve donanım olarak çok iyi gerçeten ama wirelless açtıktan yaklaşık 2 veya 3 saat sonra baglantı kopuyor, ancak bilgisayarı kapatıp açınca tekrar düzeliyor,bu sorun böyle her iki saate bir devam ediyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı
  • Bazı LED (ışık) ler aldığı sinyale göre farklı renklerde ısık yayarlar. yani bir led birden fazla renkte ışık yayabilir. driver programlanırken bunu göz onunde bulundurduysalar şayet böyle bir olanak söz konusu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbet -- 12 Kasım 2007; 16:34:53 >
  • wirelless açık konumda parlak mavi, kapalı konumda daha sönuk bir mavi işık yayıyor. Fakat ışık hiç sönmüyor veya renk degiştirmiyor.
  • quote:

meraba arkadaşlar. benim wirelles ışığım bu sabahtan beri yeşil yanmaya başladı. önceden kablosuzu kapattığım zaman koyu mavi, açtığım zamanda açık mavi yanıyodu. şimdi kablosuzu açtığım zaman ışık yeşil yanıyo kapattığım zamanda sönuyo. dün vista güncelleme yaptı ve wirelless kartımla ilgili bi güncellemede vardı içinde. acaba güncellemeden dolayı mı değişti bu renkler. yoksa ışıkta bi sorun mu var. böylesi daha iyi gibi görundu gozume ama yinede sizlerinde göruşlerini almak istedim. sizde de buna benzer bir durum var mı?

bluetooth'u kapatmışsın Fn+F11'e basarsan tekrar maviye döner. Ama ben genelde kapalı kullanıyorum ve her zaman yeşil yanıyor

• Diğerlerini bilmiyom da Bu uyarı ışıkları hiç hoşuma gitmedi
    Her durum için aynı renk kullanmışlar
    Sadece tonu değişiyor
    İnsan anlamıyor bile
    SARI -MAVİ - YEŞİL - KIRMIZI bu renkleri neden kullanmadılar ki?

quote:

Orjinalden alıntı: viçeli

wirelless açık konumda parlak mavi, kapalı konumda daha sönuk bir mavi işık yayıyor. Fakat ışık hiç sönmüyor veya renk degiştirmiyor.

• Selam. UP22T ile cumadan beri aranızdayım.. Şu ana kadar çok kullanma vaktim olmadı ama kullandığım kadarıyla sorun yaşamadım.. Aman nazar değmesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

bunu cevabını merakla bekliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: chinaski

kamera sorununa cozum bulan var mi?

kamera sorununu cozdum arkadaslar.. kamera sorunu yasayan arkadaslar, LG SmartCam isimli programi uninstall edebilirler. Uninstall dan sonra yeniden baslatin ve msn de kameranizi acin.. goreceksiniz ki calisacak.. sorunun yazilimsal oldugu belliydi.. LG 'nin kendi prosundan kaynanklaniyor.. 5 gundur herhangi bir hata almadim bu sekilde... bu arada kamera msn veya skype haricinde nasil calistirildigini denemedim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chinaski -- 13 Kasım 2007; 1:46:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Diğerlerini bilmiyom da Bu uyarı ışıkları hiç hoşuma gitmedi
    Her durum için aynı renk kullanmışlar
    Sadece tonu değişiyor
    İnsan anlamıyor bile
    SARI -MAVİ - YEŞİL - KIRMIZI bu renkleri neden kullanmadılar ki?

quote:

Orjinalden alıntı: viçeli

wirelless açık konumda parlak mavi, kapalı konumda daha sönuk bir mavi işık yayıyor. Fakat ışık hiç sönmüyor veya renk degiştirmiyor.

wireless açıkken yeşil, bluetooth açıkken mavi, wireless+bluetooth açıkken beyaz (sizin açık mavi dediğiniz) yanıyor. tabi beyaz'ı tutturamamışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhanyg

quote:

bluetooth'u kapatmışsın Fn+F11'e basarsan tekrar maviye döner. Ama ben genelde kapalı kullanıyorum ve her zaman yeşil yanıyor

eywallah kardeş haklıymışsın

• Arkadaşlar
    Bu bizim cihazlara 64 bit XP veya Vista kursak çalışır mı?
    Sürücü sorunu yaşar mıyız?

Ben LGE.COM da 64 bit sürücü göremedim

Deneme yapanlar var mı?
    Hadi biraz aleti deneyelim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

bunu cevabını merakla bekliyorum

quote:

kamera sorununa cozum bulan var mi?

kamera sorununu cozdum arkadaslar.. kamera sorunu yasayan arkadaslar, LG SmartCam isimli programi uninstall edebilirler. Uninstall dan sonra yeniden baslatin ve msn de kameranizi acin.. goreceksiniz ki calisacak.. sorunun yazilimsal oldugu belliydi.. LG 'nin kendi prosundan kaynanklaniyor.. 5 gundur herhangi bir hata almadim bu sekilde... bu arada kamera msn veya skype haricinde nasil calistirildigini denemedim:)

:( hazirda beklet'e almistim, kahve icerken bi aciyim dedim wireless giriyim, download yapalim kota yemeden diye.. msn'e girince kamerayi bir actim, ayni hata. sinir oldum.

• 64 bit işletim sistemi kurabilirsiniz. ( core 2 duo işlemcisi olanlar ) normal drivleri yine yükleyin çalışır. fakat işletim sisteminize uygun 64 bitlik programları nereden bulacaksınız birde o var...
  • bende aranıza katıldım arkadaşlar. fakat bir sorum var vistayı kurduktan sonra kendi kendine recovery almaya başladı sanırsam ve yaklaşık yarım saattir devam ediyor acaba bu kadar uzun sürüyormu öğrenebilirmiyim?

Alt+F4 ile kapattım çalışan programı başlangıçtanda kaldırdım sorun halloldu şimdilik cevap vermenize gerek kalmadı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi architect57 -- 14 Kasım 2007; 17:41:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Arkadaşlar
    Bu bizim cihazlara 64 bit XP veya Vista kursak çalışır mı?
    Sürücü sorunu yaşar mıyız?

Ben LGE.COM da 64 bit sürücü göremedim

Deneme yapanlar var mı?
    Hadi biraz aleti deneyelim.

Ben aldığım gün 64 bit Vista denedim kuruluyor ve problemsiz çalışıyor. Ama sürücü bulma konusu biraz problem olabilir onu araştırmadım. Bende 32 bit XP kurulmuyor, daha kurulum seçenekleri ve formata gelmeden dosyaları yüklerken PCI.sys dosyasına mavi sayfa hata verip kalıyor.

Bizim PC ile beraber gelen 32 bit lisanslı Vista yı 64 bit lisanslı vistaya yükseltme konusunu Microsoft Türkiye ile konuştum. İşletim sistemini kutulu almış olsaymışız ücretsiz tek form doldurarak geçiş yapılabiliyormuş. Ama bizimkisi için yükseltme sürümünü satın almamız gerektiğini söylediler. Bizim vistayı, XP lisansıyla aynı kefeye koyuyorlar

• arkadaslar herkese ıyı aksamlar yaklasık 1 hafta once bende bır lg e500 aldım
    bırsey sormak ıstıyorum
    klavye kısayolu fn+F2 olan şey nedır?
    ıkı pencereye benzeyen bı ıkon var uzerınde bastım ekran kapanıp acılmıs gıbı oldu hıcbısey olmadı ne ıse yarar bu ? bılen arkadaslar varsa yardımcı olabılırmı
  • dostum nıtro fn+F2 tuşu makinada 2.bi kullanıcı daha varsa sen onu o tuşa endeksliyorsun sonra o tuşlara basınca otomatik olarak 2.kullanıcının hesabı açılıyor makinada ... umarım anlamışsındır..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.