Şimdi Ara

[[[---LG E500 KULÜBÜ---]]] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.652
Cevap
9
Favori
169.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • herkese selamlar arkadaşlar ben bilgisayardan hiç anlamam. Geçenlerde arkadaşım windows u çalışmayan bilgisayarıma windows 7 yükledi her şey iyi güzel ama cd-rom gözükmüyor bu işi nasıl çözebilirim. Hiç anlamadığım için bana detaylı olarak cevaplarınızı paylaşırsanız çok memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay53

herkese selamlar arkadaşlar ben bilgisayardan hiç anlamam. Geçenlerde arkadaşım windows u çalışmayan bilgisayarıma windows 7 yükledi her şey iyi güzel ama cd-rom gözükmüyor bu işi nasıl çözebilirim. Hiç anlamadığım için bana detaylı olarak cevaplarınızı paylaşırsanız çok memnun kalırım.

cd rom yuvasından çıkmış slot yerinden çıkartıp tekrar tak yada sert bi şekilde vur otursun kırmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay53

herkese selamlar arkadaşlar ben bilgisayardan hiç anlamam. Geçenlerde arkadaşım windows u çalışmayan bilgisayarıma windows 7 yükledi her şey iyi güzel ama cd-rom gözükmüyor bu işi nasıl çözebilirim. Hiç anlamadığım için bana detaylı olarak cevaplarınızı paylaşırsanız çok memnun kalırım.

cd rom yuvasından çıkmış slot yerinden çıkartıp tekrar tak yada sert bi şekilde vur otursun kırmadan :)
  • çok iyi telefon gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Garfield-

çok iyi telefon gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu açmayı bulamadım :( çokmu beceriksizim bilmiyorum. Bana LG E500 R500 X110 X130 hurda yani özellikle çalışmayan pc lazım elimde birçok sağlam parçası mevcut onları toplayacağım. Yardımcı olabilecek varmı.
  • Arkadaslar elinde arızalı e500 ü olan ve lcd çerçeve ve arka kapak bulunan varsa alıciyım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablete başlayınca kullanamıyorum benim e500 u,
    suan piyasası nedir. 0 ayarında duruyor.
  • LG E500 recovery disk olan iso dosyası çevirip google drive gondersin
  • biraz eski bi konuyu hortlatmak gibi olucak :) fakat bu pc den ilk cıktıgı zamanlar almıstım lg e500 uap22t yanlış hatırlamıyorsam 2005 senesinde electroworld den almıstım 2 ay oncesine kadar mentese ve dıs pilastık aksamı harıc donanımsal ve teknık bi sorunla karsılasmadım bide sarj soketı sorunu oldu su an power duymesine basınca ısıklar yanıyo hdd falan calışmıyo fan 3 sn sonra calısıyo 10 sn sonra tum ısıklar sonuyo biraz ugrasınca calısıyo fakat pc sarsılınca veya klavye ye bıraz hızlı basınca pc kitleniyo donup kalıyo bu sorunda mı chipseten mı kaynaklanıyor ben bozulana kadar hızından falan baya memnundum yeni bi pc ye gerek duymuyorum tamiri olur mu acaba bir bilgisi olan varmı ? simdiden teşekürler
  • Bu PC ye Windows 10 kurdum SSD ile, fena değil iş görüyor biraz . Ama seste sıkıntı var. Doğru sürücüleri kurdum.

Ses bit ve derinlik ayarı yüksekteyken seste cızırtı başlıyor, 16bit 44100hz iken cızırtı nadiren geliyor.

Daha düşük bir ayar ekelenebiliyor mu bu listeye,
    Ya da benzer sorun yaşayan var mı?
    Sorunsuz sürücü var mı ?
    (Cızırtı kulaklık çıkışından da var hoparlör arızası değil, Windows vista yüklediğimde cızırtı hiç olmuyor

[[[---LG E500 KULÜBÜ---]]]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.