Şimdi Ara

LG E2360V-PN İNCELEME (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
0
Favori
23.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aböRjin

dün akşam 405 tl idi vatanda bugün 440 olmuş. ne saçma bişey. şuan bu monitörün kampyanyasının olduğu bir yer var mı?

böyle bir sitede buLdum ama ne kadar işine yarar sen karar verirsin

fiyat sitesi
  • quote:

dün akşam 405 tl idi vatanda bugün 440 olmuş. ne saçma bişey. şuan bu monitörün kampyanyasının olduğu bir yer var mı?

dün sitede kdv indirimi vardı, o fiyatı görmüş olabilirsin.
  • quote:

http://www.incehesap.com/lg_e2360vpne2360vpnlg_led_monitor-888-16926.html
  • Dvı kabloyu monitöre bağlayamadım kablonun markası ınca ne yaptıysam olmuyor monitöre zarar vermek istemiyorum kabloda bir sorunmu vardiycem ekran kartının çıkışına oluyor.
    Ne yapmak lazım kabloyu değiştirme şansım var.
    Benim kablo 24+5 monitörün girişi 24+1 bikaç yerde farketmez demişler sizce fark edermi.Etmez gibi geldi bana 4 unç geride kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalçınyaşar -- 2 Mayıs 2011; 23:33:52 >
  • Ben dün 2.monitörümü de aldım 3'e kadar yolu var fiyatlarıda acayip değişken allahtan ilkine para vermemiştim LG sağolsun
    3 adet E2360 monitörü eyefinity yapacağım bir eksiğim de ekran kartı gözüme kestirdiğim kart 1.550 etiket fiyatı var :) fiyatlarının iyice düşmesini bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 2 Mayıs 2011; 22:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

quote:

http://www.incehesap.com/lg_e2360vpne2360vpnlg_led_monitor-888-16926.html

vay be 5 lira ucuzlamış benim aldığım fiyattan :( kötü hissettim kendimi 5 lira kazık yemiş gibi....rayman bi ara bende alacam diyordun aldın mı sen bundan?

• benim aklıma takılan birşey oldu şimdi benim ekran kartımın 3 çıkışı var hdmı dvı analog ben bunlara 3 ayrı monitör bağlarsam 3 ünden de görüntü alabilir miyim aynen masaüstü mü gözükür üçündede?....
  • Analog çıkışı olan hiçbir ekran kartı aynı anda birden fazla monitöre görüntü aktaramaz.
  • Birkaç gündür bu monitörü araştırıyorum bende.Bugün Göztepe MediaMarktta gördüm 2 adet var ellerinde ikisde teşhir ve 470 tl fiyatlıydı, biraz oha dedim 400 liraya alabilecekken bu para verilmez dedim tam o anda da Asus'un Ms238 model 23" led monitörü vardı yine fakat fiyatı 550tl gerçi bunuda 500e bulabilirim, aradaki fark eğer değiyorsa Asus almak benim için daha mantıklı

Bazı arkadaşlar gözü yorduğundan bahsetmişler, yada renklerle ilgili birtakım problemlerden.Tamam iki monitör arasında iyi fiyat farkı var fakat sizce değer mi yoksa yoksa lüzumsuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

güzel inceleme bilgiler teşekkürler bende LG E2250V-PN 22" 5ms (Analog+DVI+HDMI) Wide Screen LED Monitör modelini aldım 2 ay oluyor kaliteli monitör gerçekten. en işime yarayan bilgin ses olayında oldu sağol bendede ses yoktu ve boşluklar olmuştu arızalı sanıp söktüm hdmden neyse takınca ayara bakıp yaparım artık yanlız sormak isterim sen sesi ayrı bir programdan yapmışsın bende o yok. sanırım bende ses ayarlarından yapacağım anakatın değilmi? tekrar teşekkürler

kardeş bi cevap verseydin bari

• quote:

quote:

güzel inceleme bilgiler teşekkürler bende LG E2250V-PN 22" 5ms (Analog+DVI+HDMI) Wide Screen LED Monitör modelini aldım 2 ay oluyor kaliteli monitör gerçekten. en işime yarayan bilgin ses olayında oldu sağol bendede ses yoktu ve boşluklar olmuştu arızalı sanıp söktüm hdmden neyse takınca ayara bakıp yaparım artık yanlız sormak isterim sen sesi ayrı bir programdan yapmışsın bende o yok. sanırım bende ses ayarlarından yapacağım anakatın değilmi? tekrar teşekkürler

kardeş bi cevap verseydin bari

denetim masasından yapıyorsunuz, hdmi sesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalçınyaşar

Dvı kabloyu monitöre bağlayamadım kablonun markası ınca ne yaptıysam olmuyor monitöre zarar vermek istemiyorum kabloda bir sorunmu vardiycem ekran kartının çıkışına oluyor.
    Benim kablo 24+5 monitörün girişi 24+1 bikaç yerde farketmez demişler sizce fark edermi.Etmez gibi geldi bana 4 unç geride kalıyor.

Bİr fikri olan yokmu
  • @.ProtoN.
    eyyvallah sağolasın arkadaşım

şu sitemide yazmak isterimki konu sahibine madem bir bilgi konusu açtın küçük bir bilgi isteyen insanları görmezden gelme şahsen ben buna hep dikkat ederim iyi forumlar

quote:

quote:

Dvı kabloyu monitöre bağlayamadım kablonun markası ınca ne yaptıysam olmuyor monitöre zarar vermek istemiyorum kabloda bir sorunmu vardiycem ekran kartının çıkışına oluyor.

Bİr fikri olan yokmu

yalçın kardeşim eğer 2 uçta olmuyorsa kablo uyumsuz demektir bence geri ver işin ilginci kutudan neden dvi kablosu çıkmadı benimkinde hem dvi hem analog çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Mayıs 2011; 1:09:31 >

• Harbiden bazı kutularda DVI var bazılarında yok.. Koysana hepsine kardeşim. Ayrı ayrı masraf çıkarıyorlar...
    [
    quote]Orijinalden alıntı: grimser

Birkaç gündür bu monitörü araştırıyorum bende.Bugün Göztepe MediaMarktta gördüm 2 adet var ellerinde ikisde teşhir ve 470 tl fiyatlıydı, biraz oha dedim 400 liraya alabilecekken bu para verilmez dedim tam o anda da Asus'un Ms238 model 23" led monitörü vardı yine fakat fiyatı 550tl gerçi bunuda 500e bulabilirim, aradaki fark eğer değiyorsa Asus almak benim için daha mantıklı

Bazı arkadaşlar gözü yorduğundan bahsetmişler, yada renklerle ilgili birtakım problemlerden.Tamam iki monitör arasında iyi fiyat farkı var fakat sizce değer mi yoksa yoksa lüzumsuz mu?

Kardeş bu monitörü ben Vatan'dan 360 liraya aldım aklında olsun. Fazla para verme. Şimdi monitör benim gözümü yordu ama seninkini yormayabilir. En iyisi sen büyük bir mağazaya git iyice incele. Yan yana koy monitöleri bak. Kullanım amacına göre de değişir. 360 lira uygun geldi aldım. Memnunum sonuçta fiyat - performans iyi. Ama para konusunda sıkıntın yoksa daha iyi bir Led alabilirsin. Samsunglar iyi diyorlar...

• quote:

şu sitemide yazmak isterimki konu sahibine madem bir bilgi konusu açtın küçük bir bilgi isteyen insanları görmezden gelme şahsen ben buna hep dikkat ederim iyi forumlar

ewt bende katılıyorum soru soran konuda çok ama cevap pek yok
    quote:

yalçın kardeşim eğer 2 uçta olmuyorsa kablo uyumsuz demektir bence geri ver işin ilginci kutudan neden dvi kablosu çıkmadı benimkinde hem dvi hem analog çıktı

Saolsın arkadaşım imzadaki monitörle benim monitör aynı deyil ondan çıkmış olabilir senin monitör az daha pahalı e2260v ye göre :)
    yarın değiştircem kabloyu zaten vatandan almıştım sorun çıkartmıcaklarını sanıyorum yanlız dvı analog dönüştürücüsü var onunda dvı tarafı girmiyo bu monitöre büyük ihtimal 24+5 24+1 birbirlerinle alakasız.
    onca boşuna uğraştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalçınyaşar -- 3 Mayıs 2011; 1:31:41 >

• sanırım bu modelde çıkmıyor diğerlerinde var haklısın malesef boşuna uğraşmışsın kablo yanlış olmuş ama olsun hallolur birdee benimki daha ucuz o yüzden aldım yanlışın var ben bu modelini pek sevmedim o yüzden imzamdakini aldım hem daha ucuzduı hemde ayaklar daha sağlam artı özelliklerde eksiği yok ve dokunmatik ayar tuşları tabiki zevk meselesi herkesin ayrıdır. alanlara hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Mayıs 2011; 1:48:16 >

• quote:

sanırım bu modelde çıkmıyor diğerlerinde var haklısın malesef boşuna uğraşmışsın kablo yanlış olmuş ama olsun hallolur birdee benimki daha ucuz o yüzden aldım yanlışın var ben bu modelini pek sevmedim o yüzden imzamdakini aldım hem daha ucuzduı hemde ayaklar daha sağlam artı özelliklerde eksiği yok ve dokunmatik ayar tuşları tabiki zevk meselesi herkesin ayrıdır. alanlara hayırlı olsun

Aslında uymayan 4 uç geride kalıyor diğer 25+1 uç yerlerine oturabilir tabi orjinali varken zorlamaya gerek yok :)
    bence ucuz deyil aldığın yerden kaynaklı olabilir ama 23 inç olanından daha pahalı
    http://i1105.hizliresim.com/2011/5/3/1343.bmp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalçınyaşar -- 3 Mayıs 2011; 2:02:17 >

• yuhh gösterdiğin yer ne yapmış öyle yaw 480 tl şaşırmış herifler birde 10 taksite 522 çüşş resmen soguncu bunlar 1 ay önce 380 tl ye aldım alttaki siteden ve şuan yok geçici olarak ama hala fiyat 380 tl satıştaydı yani 1 hafta önce

kabloya gelince yok sakın zorlama dediğin gibi orjinali varken al rahat et gerek yok maceraya
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-e2260v-pn-215-5ms-analogdvihdmi-full-hd-wide-screen-led-monitor/ProductDetails.aspx?productId=bd56747&categoryId=3002879

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Mayıs 2011; 2:27:15 >

• İnceleme çok güzel monitörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın.

Ben 7 yıldır samsung kullanıyorum ha bu gün ha yarın derken 7 sene olmuş crt 17" kullanalı çok defalar monitör almaya teşebbüs ettim her seferinde vaz geçtim bu sefer kararlıyım bu ürünü bekliyorum TR ye giriş yaptığı gün alacağım.

Samsung bu markadan bir türlü vaz geçemedim ilk aldığım gün kutusundan arızalı çıkmıştı aldığım yer İzmirin en üç kağıtçı firması olduğu için değişmediler servise gitti geldi o gün bu gündür arızasız kullanıyorum

Alttaki de SA950 modeli usb girişlerine kadar her türlü özelliği var 27" LED 3D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous -- 3 Mayıs 2011; 2:45:49 >

• quote:

yuhh gösterdiğin yer ne yapmış öyle yaw 480 tl şaşırmış herifler birde 10 taksite 522 çüşş resmen soguncu bunlar 1 ay önce 380 tl ye aldım alttaki siteden ve şuan yok geçici olarak ama hala fiyat 380 tl satıştaydı yani 1 hafta önce

kabloya gelince yok sakın zorlama dediğin gibi orjinali varken al rahat et gerek yok maceraya
    http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-e2260v-pn-215-5ms-analogdvihdmi-full-hd-wide-screen-led-monitor/ProductDetails.aspx?productId=bd56747&categoryId=3002879

Saolsın arkadaşım yardımların için kabloyuda değiştircem bi terslik çıkartmazlarsa tabi olmadı başka yerden daha ucuzunu alırım :)
    Vatan bilgisayar bu sana bugünün fiyatı yarını tutmuyor değişken %25 internete özel kampanyaları oluyor hakkını yememek lazım Ben mağazadan aldım %18 indrim olduğu bi zaman yineda pahalıya geldi muşteri memnuniyeti iyi vatanda koşulsuz 7 gün iadesi filan var.Servisinden filan şikayetçi yok
    Sen muhtemelen kampanyadan almışın monitörü yoksa 60 serisinden pahalı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.