Şimdi Ara

LG E2360V-PN İNCELEME (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
0
Favori
23.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sonuc olarak dolar arttı vede yenı versıponlar ıktı sankı eskılerınden daha ıyı npeh peh peh neyse.
    yukarda yazıklarımı tam olatrak oıkuyup ozumlersenız ne dmen ıstedıgımı anlıoyacakısnız.
    az yukarda bu sayfada 2 lıng verılmıs 2 sıde bu monıtor lıngı degıl vede sotoklarda yok.
    be bu monıtoru arayan arkadasa benım 2 cı elkde gorgugum lıngı verdım pısman oldum acıkcası.
    usttede belırtıgım gıbı satanı tnaımam etmem sadece bana gore o fıyat uygun dedım.
    keske o led monıtorun duvara sabıtleme delıklerı olsaıdı ben kesın sız daha haber almdan ılk ılanı ben gorfdum bve satın alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 21 Ocak 2012; 3:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Orijinalden alıntı: bilal1390

380tl ikinci el için pahalı. 360tl ye sıfırını alabiliyordun. geçen sene nisan-mayıs (tarihi tam hatırlamıyorum) gibi.

ayrıcan o yuzde 25 ındırımdenyararlanıp sıfır pıxel testı aldıgın yertden yaprtıbılecekelr olmadı. dırek evlerıne kargo ıle yollandı.
    ben temmuzun 20 sın de vatan yopkapıya gıttım bu monıtoru alma ıcın yuzde 8 ındırım ıle gene
    ama ne oldu bılıyormusun
    2 tane var elımızde dedıler
    1 cını aldım pızel teste sontum tum renklerde vede beyazda
    sonuc ne bılıyormusun 3 tane sıyah poıxel beyazda.
    2 cısnı guya oınumde actı guızlkeyerek sankı sıfır kutu acarmıs gıbi
    taradım onda pıxel hatası yoktu.
    ama bırde ne goreyım kutu ustunde kayserıden yurtıcı kargo etıketı vardı . tam kasaya gıdıp alırken gordum ve ıoptal ettım alısverısı.
    10 ghun sonra gıttım vatan ıstanbul taxim subesıne onumde sıfır kutu actılar tek bır band ve de hıc ellenmemıs kızgıbı monıtoru (topkapıda ban satılma ıstenen mnıtorun kutusunda 2 tane kolı bandı vardı.)vede 485 tl verıp aldım. pızel testını yaptım o dangalak topkapı subesındegı elemanlar gıbı degıl. bu sube superdı calısanları cok ılgı gosterdıler.
    sanırım arz talpğ meselesı vede musterı yogunlugu topkapıda.
    VATAN elmadag subesı calısanlarına ılgılerı ıcın tesekkur ederım ayrıca.

sonuc olarak ındırımden yada ıntnetten alının ındırımlerle ıle cogunlukla yuzde vermıcem temız mal gelmıyor.
    ha 2 cı el yada o. anlayan anlamıstır sanırım.
    adam alır 360 sa yuzde 25 ındırımle ama 1 kac kısıı alır.
    o bır kac kısıde ne kadar sıfır vede saglam monıtor almıstır tartısılır.

O YUZDEN LUTFEN BU KONULARI OKUYUP BILINCLENINIZ.
    sonrasında o suklkadar bu sukadar satıldı yda alındı dıyınız.
    ÇOGUNLUK GENEL OLARAK DIYORUM.
    HİÇ BİR ŞERYDEN HABERİNİZ YOK.

sıze fıkır verıp sızlerı aydınlattı ısem ne mutlu bana.

quote:

2 cı el. hayır ben sadece yardımcı olmak amacıyla lıng verdım fıkrımı belırttım benmı sucluyum

kardeşim benim kimseyi suçladığım yok monitörün eski fiyatını belirttim.
    quote:

bu monitorde kafanızın basmadıgı uzre
    d-sub cıkısı
    dvi cıkıs
    hdmi cıkısı
    ses cıkısı
    vede 23 ınch LED
    daha hala bu moınıtor ıcın neyı neye gore pahalı vede neyı neye gore kıyasıyoırsunuz.

bu monitörün her özelliğini emin olun biliyorum bunlar alırken diğer monitörlerle kıyaslanır. 2. el bir ürün alırken sıfırının fiyatına bakarsın.benim kıyas noktam oydu.
    ortamı gereksiz yere geriyorsun yaptığım yorumda ne birini suçladım ne laf attım sadece 2. elinin eski fiyatına göre pahalı olduğunu söyleyip alacak arkadaşı bilinçlendirdim bu monitör bir zamanlar bu fiyata da da alınıyordu gibi.
    ne öyle kafan basmıyor filan sen kendini çok zeki mi zannediyon? üslubuna dikkat et seviye düşürme.

quote:

adam alır 360 sa yuzde 25 ındırımle ama 1 kac kısıı alır.
    o bır kac kısıde ne kadar sıfır vede saglam monıtor almıstır tartısılır.

" bana gelen monitör her açıdan sağlamdı. en ufak çizik hiç bişe yoktu. gayet sıfırdı benim gibi olan bir sürü insan vardır.

ayrıca belirteyim benim aklımda teknolojik aletlerin giderek ucuzladığı bir izlenimi vardı yenisi çıkar eskisi ucuzlar, yine yenisi çıkar eskisi yine ucuzlar monitörü aldıktan 8 ay sonra fiyatının uçuk olduğunu tahmin etmedim bakmadımda 360tl ye aldığım monitörü ikinci elinin 380 e satıldığını görünce alacak arkadaşı uyarayım dedim şu anki fiyatından haberim yoktu.(burda hatalıyım. bidaha fiyatına bakarak yorum yaparım)

• tartışmaya gerek yok arkadaş o an aklından geçeni söylemiş pahalı demiş. bana göre normal 2. el fiyatı bende geçen sene ilk tr ye girdiğinde topigi bile yokken 380'e almıştım.sıfır fiyatına bakılır kendi monitöre bakılır ona göre fiyat belirlenir.pahalı diyen arkadaşta bugün satmaya kalksa 300 e satıyorum demez.
  • renk ayarları nasıl yapsam arkadaşlar açık gri renkleri web sitelerinde göstermiyor. gösterecek şekilde ayar yaptığımda ekran kontrastı çok düşük oluyor.
  • lg e2360v model LG 23 inc HDMI monitörümü satıyorum.

edit: satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucid dream -- 18 Nisan 2015; 21:36:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.