Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrihak

quote:

Orijinalden alıntı: cetates

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta

Arkadaşlar ben TRT'nin HbbTV özelliğini kullanabilmek için bölgeyi Almanya yapmıştım 9-10 ay önce ama şu haliyle hem kanal geçişleri hem kumandaya tepki süresi çok yavaş.
    Bölgeyi tekrar Türkiye yapsam son güncellemelerde Türkiye için HbbTV özelliği eklendimi? Yoksa Almanya olarak devam mı edeyim

Ben yaklaşık 1 ay önce bölgeyi Türkiye seçtim ama maalesef Hbb tv özelliği aktif değildi tekrar almaya yaptım,

trt hbbtv de eski yayınlar izlenebiliyormu ? yoksa teletext benzeri bilgileremi ulaşılabiliyor ?

Baya içerik var teletex'ten çok daha gelişmiş bir olay aslında fırsat bulursam video çekip koymayı düşünüyorum yoğunluktan fırsat bulamadım.

videonuzu bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

• lm 660s için screen mirroring yapabileceğim bir çözüm var mı?

şu wi-di denen zımbırtıyı bir türlü kullanamadım. ipad yada nexus4 yada laptop üzerinden browserda açtığım filmi harici bir donanım kullanmadan tv ekranına aktarmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tambjk

lm 660s için screen mirroring yapabileceğim bir çözüm var mı?

şu wi-di denen zımbırtıyı bir türlü kullanamadım. ipad yada nexus4 yada laptop üzerinden browserda açtığım filmi harici bir donanım kullanmadan tv ekranına aktarmak istiyorum.

Boşuna uğraşma olmuyor. Laptop Windows 8 ise olabilir. 8,1 ve üzeriyse de olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad,android tablet ve laptop üçlüsünüde stream ettirebileceğim, harici bir donanım ile çözüm mümkün mü peki?
  • lg, smart tv'lerdeki 3d world özelliğini aralıkta sonlandıracağına dair duyuru yayınlamış. zaten ücretsiz pek işe yarar içerik kalmamıştı.
  • tambjk kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kullanıyorum PC'den video dosyasına sağ tuşla tıklayıp gönder yada şurda ac dediğimde tv de açıyor sorunsuz bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Windows 10 kullanıyorum PC'den video dosyasına sağ tuşla tıklayıp gönder yada şurda ac dediğimde tv de açıyor sorunsuz bende.

O bende de oluyor, ama o screen monitoring degil. Ben ekranda ne acıksa komple stream etmek istiyorum.

• LG 55LM860V kullanıyorum . Firmware şu anki en güncel olan 04.62.10. Sadece uydu yayınlarını ve usb diskten mkv film izlemek için kullanıyordum.Geçen gün SmartTV Apps dan Digiturk Play yüklemek istedim. Ancak hiç bir şekilde uygulama yüklenmiyor. Hatta uygulamaların ikonları bile gelmiyor sadece isimler çıkıyor , ikonlar boş.

Merak ettiğim sorun benim TV de mi , yoksa lg serverlarında mı sorun var. Bir arkadaşımız deneyip bildirebilirse sevinirim. Teşekkürler.
  • Bogachan_35 kullanıcısına yanıt
    42LM640 kullanıyorum sorun yok denemek için uygulamayı yükledim çalışıyor DNS'i 8.8.8.8 yapıp dene

• digitech kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yeniden firmware yükleyip fabrika ayarlarına getireyim bakalım ne olacak. DNS 4.4.4.4 zaten. Aynı , google dns leri. ama denerim onu da.
  • arkadaşlar herkese merhabalar,
    benim tv ye yayını geri sarmak için takığım harddisk hiçbir şekilde tv tarafından algılanmamaya başladı , harddisk dönüyor ışığı yanıyor ama başka tepki yok , sorun ne olabilir acaba?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrerox

arkadaşlar herkese merhabalar,
    benim tv ye yayını geri sarmak için takığım harddisk hiçbir şekilde tv tarafından algılanmamaya başladı , harddisk dönüyor ışığı yanıyor ama başka tepki yok , sorun ne olabilir acaba?...

Hard disk dolmuş olabilir mi? Biçimlendirin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 4 Aralık 2015; 16:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: ferrerox

arkadaşlar herkese merhabalar,

Hard disk dolmuş olabilir mi? Biçimlendirin isterseniz.

100 gb a yakın vardı aslında ama maalesef hiçbir şekilde görmüyor tv o yüzden dediğiniz gibi biçimlendiremiyorumda.
    pc zaten tv nin formatladığı diski hiç görmüyor ... şuan için çözüm yok gibi galiba...
  • 04.62.10 güncellemesi ile LG telefon'daki görüntü ve video'ları SmartShare özelliği ile LG TV'de oynamataz oldum. Telefondaki fotoğraf, TV'ye ya yansıtmıyor ya 1.5dk'yı bulan bekleme sonrası yansıyıp kendi kendine kapanıyor.

Benzer bir sorunla karşılaşan var mı?
  • Webos lar neysede. Bu bu seri televizyonlara smart demek hakaret olur. Böyle rezil bir yazılım olamaz herhalde. Televizyonun tarayıcısını veya smart marketini her açtığımda lg ye hakaretler yağdırıp verdiğim paranın son kuruşuna kadar haram olmasını diliyorum...

• ferrerox F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de HD takılı kullanıyorum. HD'yi sürekli kullandığı için bir müddet sonra bozulması muhtemel. Benim başıma geldi, eskisini attım şimdi 2. el başka bir HD kullanıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,

Geçen indirdiğim bir filmden ses çıkmayınca baktım ki filmde ses dosyası olarak FLAC kullanılmış.47LM660S televizyonum FLAC oynatmadı.Şu ana kadar hiç ihtiyacım olmadı ama böyle birşeyle karşılaştım.FLAC desteği gerçekten yok mu? Yada oynatabilen var mı?
  • 2012 Mayıs'ta 2100 TL'ye aldığım ve çok çok az kullanılan LG 42LM620S tv, elektrik kesilip geri gelince kendiliğinden açılıyor.
    Bununla ilgili ne yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

2012 Mayıs'ta 2100 TL'ye aldığım ve çok çok az kullanılan LG 42LM620S tv, elektrik kesilip geri gelince kendiliğinden açılıyor.

açıkken elektrik gitmişse geldiğinde de açılır yapacağın bişey yok zaten fabrika çıkışlı böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

2012 Mayıs'ta 2100 TL'ye aldığım ve çok çok az kullanılan LG 42LM620S tv, elektrik kesilip geri gelince kendiliğinden açılıyor.

açıkken elektrik gitmişse geldiğinde de açılır yapacağın bişey yok zaten fabrika çıkışlı böyle

Kapalıyken elektrik gidince, geldiğinde tv açılıyor..

Daha önceden de bu konuda foruma yazmıştım sanırım, birkaç arkadaşın benzer problem yaşadığı, bu vesileyle anakart değiştirdiğini görmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.