Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.570
Cevap
139
Favori
2.034.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dusty_

quote:

Orijinalden alıntı: wedo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wedo

Tek soru tek cevap

LG 42LW4500 mü yoksa Philips 40PFL8605 mi ? TV büyüklüğünü aynı farzedin...

En başa döndük yani wedo

O zaman iyice başa saralım. Kullanım amacı ne olacaktı?

Sen beni güldürdün Rabbim'de seni güldürsün kardeşim yaa

Ya kampanya yakalayamıyorum uyuz oldum.Kampanya beklerken diğer 3D panellerede bakıyorum.Vatan'da 40PFL8605 2.199 TL.Karşılaştırmada yapamadımki.

%80 SD yayın , %10 USB'den film , %10 PS2 (İlerde de PS3)

Ne güzel temenni oldu öyle

Artık sana diyeceğim gel bir kampanya olduğunda İstanbul'a, misafirim ol kap götür televizyonunu. Ben dertlendim yahu senin adına

Philips USB'den 3D film oynatmayı desteklemiyor yalnız, bilgin olsun. DTS olayı zaten 3D'de Samsung hariç hiçbirinde yok. Philips'in FPR paneller de LG'den zaten.

Başka bir arzunuz?

Ben biraz fazla yemek yerim kardeşim :) Sonra beni misafir ettiğine pişman olmayasın :) Allah razı olsun ne diyeyim. Turuncu kampanya beklemeye devam o zaman.Ya aslında ne var biliyormusun.Eniştemin evinde bi tane LG var ve hakikaten çok kötü görüntü kalitesi var.(3 sene önce almıştı) Saçma bir sebep ama ne biliyim sırf bu yüzden LG'ye ısınamıyorum.Ama bir çok mağazada oturdum izledim.Güzel görüntü kalitesi var.Ama dediğim gibi ne zaman LG marka TV görsem hemen aklıma eniştemin televizyonu geliyor :)

• wedo bende gölcükteyim :) daha önceki bir turuncu kampanyadan almıştım 42lw5500. ankaradan almıştım tv yi :) tabi tv almak için gitmedim tesadüfen oradaydım kampanya denk gelince aldım hemen. tv zaten kargoyla gebze depodan geliyor. bence ilk kampanyada atla istanbula ordan al kargo ile teslim etsinler. umarım yakın zamanda alırsın sende.
  • arkadaşlar bende kampanya bekliyorum en son kampanyada alıcaktım sd yayınları cok kötü dedı arkadaşlar bırazdaha beklıyım dedım ama bugün teknosaya gittim 42lw4500 vardı normal hd yayıyını 10 numara gösteriyordu hareketlı yayınlarda karalenmeler olduğu söylenıyor ama ben fark edemedım yada cok haraketlı görüntülerde oluyor
  • beyler adam akıllı 3d demo videoları nerden indirebilirim bilenler öm atarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necromancerr

beyler adam akıllı 3d demo videoları nerden indirebilirim bilenler öm atarsa sevinirim

PM Yolladım.
    Ayrıca, 3D MKV oynatmak için çok kasmayın, dandirik media playerlar bile 3D SBS leri oynatabiliyor (SBS = Yanyana stereo görüntü). Altyazıları 3D yapmak için özel program var adı srt23dass. SRT yi *.ass ye çeviriyor. Böylece SBS film izlerken altyazı sorunu yaşamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Nano LED lere kadar olanlar doğru. Bu modeller önce SG gözlükler ile çıkacaktı ancak daha sonra FPR teknolojisi ile çıkarılmasına karar verildi.

LG Launches Ultra-thin Nano Full LED TVs
    LG trots out ultraslim Nano Full LED TVs, polarized Cinema 3D sets

O ZAMan ben beklerim üst seriyi zaten acelem yok.

• canli fiyat bilgisi veriyorum fikriniz olsun
    yer:istanbul taksim saturn magazasi

42lw4500 : 2299 tl
    42lw5500 : 2799 tl
    42lw650s : 3499 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

beyler adam akıllı 3d demo videoları nerden indirebilirim bilenler öm atarsa sevinirim

PM Yolladım.
    Ayrıca, 3D MKV oynatmak için çok kasmayın, dandirik media playerlar bile 3D SBS leri oynatabiliyor (SBS = Yanyana stereo görüntü). Altyazıları 3D yapmak için özel program var adı srt23dass. SRT yi *.ass ye çeviriyor. Böylece SBS film izlerken altyazı sorunu yaşamıyorsunuz.

Half SBS türkçe altyazı bulabileceğimiz (Bizim uğraşmayıp hazırda bulabileceğimiz) bir altyazı sitesi varmı acaba. 3D movie pack diye bi torrent indirdim, içinde alice inwonderland, cats and dog vb filmler var ama bunlara altyazı bulamadım. (Bu filmlere ait bir çok alt yazı var hangisinin uyumlu olacağını bilmediğim için altyazı dönüştürmesi yapmak için uğraşmak istemiyorum, sonuçta uyumsuz alt yazı için boşuna vakit kaybetmek istemiyorum, bu yüzden hazır 3D half SBS türkçe altyazı siteleri varmı acaba)

• quote:

Orijinalden alıntı: utopcuoglu

wedo bende gölcükteyim :) daha önceki bir turuncu kampanyadan almıştım 42lw5500. ankaradan almıştım tv yi :) tabi tv almak için gitmedim tesadüfen oradaydım kampanya denk gelince aldım hemen. tv zaten kargoyla gebze depodan geliyor. bence ilk kampanyada atla istanbula ordan al kargo ile teslim etsinler. umarım yakın zamanda alırsın sende.

kardesim özeline cvb yazdım acil cvblarmısın ankara ankamal teknosadan aldığım tv 16 sından beri hala gelmedi ankamal teknosadan hiç bir yetkiliye ulasamadım ürünümün akibeti belli değil kargoladık diyorlar kargoda yok sana geldimi özeline bakarsan seninle konusmam lazım
  • Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

e bu dediğin bire bir ne geliyorsa olayını game diye ayrı bir çıkışı oldugu halde ve game mode a aldıgımız halde neden verdiremiyorlar ?

demek tv nin işlemcisi kalitesiz yetersiz diye düşünüyorum ve game mode olayı lg de demekki işe yaramaz iyi değil

yani konsol tv olayına girmek istemiyorum bir arkadaş burada geçenlerde yazmıştı monitörde oynayın vsvs die

konsollar monitör için değil tv ler için yapılır .

Bizim kullandıgımız konsollarda öyle piyasada bilinmeyen çakma çin üretimi bir cihaz değilki hani cihazı varlıgından bi haberdarsındır

yani ps3 özellikle 3d desteği var oyuncular gidip alabilir vs vs die üretirken test edilmiyor galiba

amann neyse bu muhabbetin sonu yok uzar gider tek umudum bir fw ile düzeltebilmeleri oda düşük ihtimal :P

Vallahi şu oyun olayını düzeltmeye baya kasıyorlar ama olay şu ki TV kapalı bir donanım, monitör ise kapalı bir donanıma bağlanan harici bir cihaz. Bu yüzden monitör daha hızlı diyoruz, bu yüzden hardcore gamerlar zaten CRT TV ya da TFT LCD kullanıyor. Bunlardaki görüntü kalitesi şu an elindeki TV den iyi değil ama. Şu an görüntü motoru tartışmasız en iyi olan Sony Motionflow bile bu monitörler kadar iyi değil lag olarak gamingde. 46" boyutta HX900 ün fiyatı da 7500TL civarı şu an mesela.

Bende de 42LW650S var mesela, TruMotion ve LD kapalı durumda ve PC modunda hiç fena değil görüntüsü. FW ile düzeltiliyor yavaş yavaş emin ol o konuda, ilk alanlardan biriyim ben ve özelikle görüntü gecikmesi konusunda şu an bayağı yol aldı Cinema 3D TV serisi. Ha ne kadar iyi olur o bilinmez tabii.

Dostum ne yaptın ya 7500 tl mi ? 46 sını bilmem ama taksim saturn de gördüm daha 1 1.5 hafta evvel 40 " hx900 3750 tl di

yani oyun olayını düzeltmeye kasıyorlar dediğine göre yabancı sitelerde nasıl bununla ilgili şikayetler varmı bizim yaptıgımız gibi ?

ve lg bunu dikkate alıyormu yani bir açıklama vs dahada düzeltecez gibilerinden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanfiesta

quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

quote:

Yalnız oyun konusunda TV'den Full HD performans beklersek o zaman sadece strateji oyunu oynayıp, TV üzerinden Reflexive game tarzı şeylerle uğraşmamız lazım. Hani ben bir FPS oyunda Full HD'den çok Lag Free olayını önemsiyorum. Para var huzur yok kısmına da katılıyorum tabii. Ben de isterim şöyle full'ün de full'ü bir görüntüde oyunları oynamayı ama şimdilk sadece full hd filmler ve videolar için kullanabiliyoruz maalesef.

benim demek istediğim full hd aman aman 1080p oyun vs olsun değilki

16:9 ile just scan arasında fark var just scan görüntüyü tam oturtuyor ekrana ama 16:9 yanlardan hafif kırpma yapar

hd görüntüyü tam kareye oturtur öteki 720p bile olsa fark eder bu

öyle diyorsunuzda bu aldıgımız tv nin yarısı kadar olan samsung c650 var mesela bunu görüntü vs vs olarak parçalıyor evimde hatta 2. el piyasası 4 te 1 i kadar olan 2008 de yapılmış sony w4000 bile oyunda silkeler atar

he diyeceksiniz işte bunun görüntü teknolojisi farklı soft görüntü vs vs vs

yok arkadaş öle bişi öle bir fark yok şu dediğim 3 tv arasında heleki samsung c650 sd yayında :D darma duman ediyor oraya hiç girmiyelim

inanınki şu tv eğer 3d özelliği olmıyan bir tv olarak almış olsaydım evimdeki diğer 3 tv arasında oyun oynıyıp filim seyredeceğim son tv olurdu .

neden mi evimdeki cihazlarla kıyaslıyorum biri 1 sene önce alınmış diğeri 3 senelik tv ye göre düşük performans he aldık bir kere

Lg ilk ve sondu bundan sonra :)

@techraven

e bu dediğin bire bir ne geliyorsa olayını game diye ayrı bir çıkışı oldugu halde ve game mode a aldıgımız halde neden verdiremiyorlar ?

demek tv nin işlemcisi kalitesiz yetersiz diye düşünüyorum ve game mode olayı lg de demekki işe yaramaz iyi değil

yani konsol tv olayına girmek istemiyorum bir arkadaş burada geçenlerde yazmıştı monitörde oynayın vsvs die

konsollar monitör için değil tv ler için yapılır .

Bizim kullandıgımız konsollarda öyle piyasada bilinmeyen çakma çin üretimi bir cihaz değilki hani cihazı varlıgından bi haberdarsındır

yani ps3 özellikle 3d desteği var oyuncular gidip alabilir vs vs die üretirken test edilmiyor galiba

amann neyse bu muhabbetin sonu yok uzar gider tek umudum bir fw ile düzeltebilmeleri oda düşük ihtimal :P

Oğuzhan bey geçenlerde arkadaşım samsung c650 aldı.Sd yayında inanılmaz kötüydü.Sizin yorumunuza göre lw serisi c650'den bile kötü demişsiniz????

arkadaşım samsung c650 ye sd yayında kötümü ? bugune kadar kaç lcd led veya plazma tv kullandınız ukalalık amacıyla sormuyorum ilk aldıgınız lcd tv olabilir crt tv lerle kıyaslamamak lazım

yani şöyle diyeyim kendi evimde 3 tv çevremdeki arkadaşlar komşularım olsun evlerine gittiğim de ben c650 deki sd yayınlardaki kaliteyi alamıyorum şahsen evimde 3 tv yede bağlı tv yayını sony de bakıyorum geçiyorum lg ye yok

samsung a baktıgım zaman salonda sanki tv farklı kaynaktan alıyor görüntüyü diyorum yani bukadar fark olur

bence arkadaşınızın tv ye görüntü için bağladıgı kabloda problem olabilir kalitesiz veya tv ayarlarını iyi yapamamıştır sd için

yani kendim denemedigim şey olsa yok ya ben daha denediğim tv ler içinde hx 800 de mesela dahil sd yayında samsung c650 kadar iyi görüntü verenini görmedim

@techraven bir önceki sayfada size bir mesaj yazdım gözden kaçırırsınız belki diye not düşüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_41 -- 20 Temmuz 2011; 20:51:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gastser

quote:

quote:

PM Yolladım.

Half SBS türkçe altyazı bulabileceğimiz (Bizim uğraşmayıp hazırda bulabileceğimiz) bir altyazı sitesi varmı acaba. 3D movie pack diye bi torrent indirdim, içinde alice inwonderland, cats and dog vb filmler var ama bunlara altyazı bulamadım. (Bu filmlere ait bir çok alt yazı var hangisinin uyumlu olacağını bilmediğim için altyazı dönüştürmesi yapmak için uğraşmak istemiyorum, sonuçta uyumsuz alt yazı için boşuna vakit kaybetmek istemiyorum, bu yüzden hazır 3D half SBS türkçe altyazı siteleri varmı acaba)

gsgster indirdiğln 6 lı pakete türkçealtyazıorg sitesinden tüm filmlerin türkçe srt altyazıları var burdan indir indirirken filmin adı ile aynı olanlarda var eşdeğer olanlarda
    indirdiğin altyazıları film klasörü içine at yalnız klasör adı fim adı ve altyazı adı nokta virgül aynı olsun isimleri kısa tut ben buşekilde tüm filmler altyazıyı burdan indiriyorum
    %99.5 altyazı vardır bide altyazının 3d altyazı olması gerekmez normal filmin altyazısıda iş görüyor kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlamenter -- 20 Temmuz 2011; 20:54:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdil

bende media player olarak asus hd2 var. tv alacağım zaman usb belleğimde hazır olsun diye bu sayfalarda belirtilen lg demolarını (biri lw serisi için olanı, diğeri 2010 modeller için olanı) indirmiştim. evde hala tüplü tv var ama meraktan nasıl görünüyor diye media player üzerinden o dosyaları çalıştırdım ses ve görüntü alabildim. tabii tvde 3d özelliği olmadığıiçin sadece üst üste ve yan yana görüntüleri gördüm.
    sonuçta asus serisi bir media player alırsanız da sorun yok. görüntü dosyalarını oynatıyor.
    ben de 6500 serisini beklemekteyim.
    dün de bir iki sitede 770s serisini gördüm ama nano led olmalarına rağmen gözlükler active shutter yani fpr yok.
    6500 serisi gelmezse de 2012 yeni seriler gelir herhalde.

Ben de 770s serisini istanbul bilişimden başka bir yerde görmemiştim.

Bir çok yerde Nano led olarak gördüklerim 7700 ve 9500 serileri.

Birde geçen sene lex8 diye bir model çıkacaktı nano led olarak, ondan bir haber var mı.

Demek 770s active gözlüklü.

Nano led ler ilk önce active gözlükle çıkacak demişler ve sonradan pasif'e çevirmemişlermiydi.

Nano led'lerin çıkması çok yakın olduğu için onları bekliyorum aksi takdirde ilk tercihim 650s olurdu.

LW serisi sinema tv'lerin zaten 3d'de çok başarılı oldukları söyleniyordu ve
    bir arkadaşta yorumunda nano led'lerin 3d'sinin daha iyi olacağını yazınca acelem olmadığı için beklemeyi tercih ettim.

Açıkçası 3d olayını çok merak ediyor ve sabırsızlanıyorum ama olmuşken tam olsun diyorum.

Nano led'ler ile ilgili daha aydınlatıcı bilgiler verebilecek arkadaşlara da şimdiden Çok Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: utopcuoglu

wedo bende gölcükteyim :) daha önceki bir turuncu kampanyadan almıştım 42lw5500. ankaradan almıştım tv yi :) tabi tv almak için gitmedim tesadüfen oradaydım kampanya denk gelince aldım hemen. tv zaten kargoyla gebze depodan geliyor. bence ilk kampanyada atla istanbula ordan al kargo ile teslim etsinler. umarım yakın zamanda alırsın sende.

Walla kardeşim Bende çarşıdayım.Outlet , Carrefour , Gebze Center gezmediğim yer kalmadı.Hatta geçen gün başka bi iş gereği Gebze depoya gittim.4500'ler bana bakıyor bende onlara bakıyordum Beklemeye devam edicem kardeşim napalım.Sabır sabır sabır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slicer

@techraven

Benim bahsettiğim olay ekranın ikiye bölünmesi değil yalnız :) Zaten şu anki tüm televizyonlarda iki kişi oynarken ekran enine veya boyuna ikiye bölünüyor. Philips ise iki oyuncunun görüntüsünü de aynı anda ekrana veriyor ve gözlük takan her oyuncu sadece kendi oyununu görüyor, yani iki oyuncu da aynı anda tam ekranda oyun oynuyor. Bence harika bir özellik! :)

Bir de titreme hadisesiyle ilgili şuna dikkat çekmek gerekli sanırım. Sizin her zaman için mağazadaki kurulu LG televizyonlar için söylediğiniz "ayarların yapılmamış olması vs" durumu bu Philips TV için de geçerli olabilir. Lakin bunu dile getirmek yerine "bu tv'de titreme var" deyip kesip atıyorsunuz, bu durumu hiç dile getirme gereği duymuyorsunuz..Enteresan..

Belki de ayarlarla oynanıldığında düzeltilebilecek bir şeydir veya video kaynağında bir sorun olabilir vs.. Cihazı farklı ayarlarla ve "kesinlikle" farklı videolarla da denemek gerekir ki bir sonuca varılabilsin.

Belki de bu seri gerçekten sorunludur ve titreme yapıyordur, bu da olabilir! Fakat iyice incelemeden karar vermek bence çok yanlış olur.

Dediğim gibi benim asıl yadırgadığım nokta LG LW serisi problemleri söz konusu olduğunda şu ayarı şöyle değiştirin, bunu böyle yapın, şu videoyu deneyin gibi bin bir türlü olasılığı düşünürken, başka bir marka söz konusu olduğunda bunların hiç biri aklınıza gelmeyip "bu televizyonda titreme var, bunun fpr teknolojisinin daha yol alması lazım" gibi tavır takınmanız ve direkt olarak LW serisinin daha iyi olduğu sonucuna varmış olmanız. İşte ben buna anlam veremiyorum...

Siz sadece bu başlıkta yazanlara yönelik mi konuşuyorsunuz anlayamadım. Zira PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ başlığında da bu konu tartışılıyor ve sizin de dediğiniz gibi yiğit belki öldürülüyor ama hakkı veriliyor.

Anlatmak istediğim nokta burada bu konuda fikir sunan herkes Cevahir'deki Teknosa'da denemiş bu TV'leri ve techraven'ın da dediği gibi ben bu TV'yi incelerken de Philips'in kendi promotörü de oradaydı. Hatta yaklaşık yarım saat falan konu üzerine muhabbet ettik arkadaşla. Ben TV'yi de kurcalamak, ayarlarına bakmak istedim ama dediğim gibi pil yoktu kumandasında ve oradan bir paket pil açmak yerine pil yok deyip geçtiler.

Şimdi bu durumda ben bu TV'lerin ayarlarına bakmak istemişim, daha sonrasında PS3'ümü alıp geleceğim demişim ve siz hala yargısız insaf diyorsunuz ama. Pes artık yani Bir kişi görsün ve yazsın şu Philips'in oyun özelliğini o zaman da biz de konuşalım hakkında rahat rahat

İyi de ben size istinaden herhangi bir şey yazmadım ki

Bir de ekleme yapayım; önceki sayfada LW 4500'de plex kullanmak istediğinizi yazmışsınız. Plex yerel ağ üzerinden çalışan bir program ve bildiğim kadarıyla LW4500'de ethernet girişi veya wifi dongle seçeneği yok, dolayısıyla plex'i kullanmanız mümkün görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slicer -- 20 Temmuz 2011; 13:51:12 >

• benım bir olay kafama takıldı bazı arkadaslar oyun CRT TV ya da TFT LCD de monitör de oynanır a getiriyorlar ama ps3 xbox wii bir sürü oyun konsolu var ve hepsi tv lerde oynamak için yapılıyor bunu belirtmek istedim
    bir arkadaş sormuştu yeni alacağın tv eskisini aratırmı diye aynen bende de o korku var
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: emre_81

2699 media markt da ankara kent park da fazladan vermeyin lg 42 lw 5500 e

birde bu lg 3d tv yi alsak ps3 den 3d film alıp sesi tv den alma sansımız varmı illa bu tv ye ps3 e 5.1 dts li

ses sistemi sartmı öyleyse samsung daha avantajlı gibi duruyor

PS3'den oynattığın filmleri TV hoparlörlerinden DTS olarak alamazsın çünkü DTS desteği yok Cinema 3D TV serisinde. Ancak orjinal Blueray lerde diğer ses formatları da oluyor, Dobly Digital ya da normal stereo ya çevirip alırsın sesi.

Bu yorum biraz hatalı olmuş gibi, düzeltelim isterseniz; LW serisinin DTS sesi "çözemediği" bir gerçek lakin eğer video oynatımı için kullandığınız cihaz DTS sesi "çözüp" gönderiyorsa, Tv'nizin DTS çözüp çözmemesinin bir önemi kalmıyor, TV'nizden ses alabiliyorsunuz. Piyasadaki bir çok BluRay player DTS sesi çözüp gönderebiliyor. Benim PS3'üm yok ama bildiğim kadarıyla PS3 DTS çözebiliyor, dolayısıyla TV'den ses almada bir sorun olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HASAN4

benım bir olay kafama takıldı bazı arkadaslar oyun CRT TV ya da TFT LCD de monitör de oynanır a getiriyorlar ama ps3 xbox wii bir sürü oyun konsolu var ve hepsi tv lerde oynamak için yapılıyor bunu belirtmek istedim
    bir arkadaş sormuştu yeni alacağın tv eskisini aratırmı diye aynen bende de o korku var

bak oyunlarda en akıcı gecikmesiz görüntüyü crt ve tft monitörlerde alırsın he ama görüntü iyi olmaz orası ayrı

zaten gecikmeyi en çok hissediceğiniz oyun türü Fps ve tps shooterlardır diğer oyunlarda pek anlaşılmaz

şimdi bu demek değildirki hiç bir lcd tv de hard core shooter oyuncu oyun oynıyamaz

ben cod 4ten buyana ps3 te gamebattlestan tut turk forumlarındaki clanlar arasında maçlara giriyorum

ve bundan önce kullandıgım tv sony w4000 di ve inanınki görüntünün bir okadar güzel olmasının yanında hiç bir problemde yaşamıyordum gayet akıcıydı

daha önceden aldıgım bir üründe böylebir sorunla karşılaşmadıgım için benim hatam ürünü hemen çıkar çıkmaz aceleyle almam , incelemeden almam ,alanların yorumlarını beklemeden almam oldu

buda bi ders olur

Tvlerde hangi marka olursa olsun direk markasına bakarak tv almayın markaya güvenmeyin modelle bakın inceleyin

inanınki çok garip olaylar ortaya çıkıyor mesela ben samsung c650 de rahatça oynarken aynı c serisi bir üst sınıfı c750 3d lcd de arkadaşım burak nick reis adam lag den oyun oynıyamadı

marka aynı seri aynı ve üst model o seride ama alt modelde lag yok üstte var .İşin özeti bişi çıktımı hemen almıyacan incelicen okuyacan deneme imkanın varsa kullanım amacına göre deniyecen özellikle tv lerde

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: gastser

quote:

quote:

PM Yolladım.

gsgster indirdiğln 6 lı pakete türkçealtyazıorg sitesinden tüm filmlerin türkçe srt altyazıları var burdan indir indirirken filmin adı ile aynı olanlarda var eşdeğer olanlarda
    indirdiğin altyazıları film klasörü içine at yalnız klasör adı fim adı ve altyazı adı nokta virgül aynı olsun isimleri kısa tut ben buşekilde tüm filmler altyazıyı burdan indiriyorum
    %99.5 altyazı vardır bide altyazının 3d altyazı olması gerekmez normal filmin altyazısıda iş görüyor kolay gelsin

tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: HASAN4

benım bir olay kafama takıldı bazı arkadaslar oyun CRT TV ya da TFT LCD de monitör de oynanır a getiriyorlar ama ps3 xbox wii bir sürü oyun konsolu var ve hepsi tv lerde oynamak için yapılıyor bunu belirtmek istedim

bak oyunlarda en akıcı gecikmesiz görüntüyü crt ve tft monitörlerde alırsın he ama görüntü iyi olmaz orası ayrı

zaten gecikmeyi en çok hissediceğiniz oyun türü Fps ve tps shooterlardır diğer oyunlarda pek anlaşılmaz

şimdi bu demek değildirki hiç bir lcd tv de hard core shooter oyuncu oyun oynıyamaz

ben cod 4ten buyana ps3 te gamebattlestan tut turk forumlarındaki clanlar arasında maçlara giriyorum

ve bundan önce kullandıgım tv sony w4000 di ve inanınki görüntünün bir okadar güzel olmasının yanında hiç bir problemde yaşamıyordum gayet akıcıydı

daha önceden aldıgım bir üründe böylebir sorunla karşılaşmadıgım için benim hatam ürünü hemen çıkar çıkmaz aceleyle almam , incelemeden almam ,alanların yorumlarını beklemeden almam oldu

buda bi ders olur

Tvlerde hangi marka olursa olsun direk markasına bakarak tv almayın markaya güvenmeyin modelle bakın inceleyin

inanınki çok garip olaylar ortaya çıkıyor mesela ben samsung c650 de rahatça oynarken aynı c serisi bir üst sınıfı c750 3d lcd de arkadaşım burak nick reis adam lag den oyun oynıyamadı

marka aynı seri aynı ve üst model o seride ama alt modelde lag yok üstte var .İşin özeti bişi çıktımı hemen almıyacan incelicen okuyacan deneme imkanın varsa kullanım amacına göre deniyecen özellikle tv lerde

simdi sizde lw5500 mü var bende 3d tv alıcam kesın ama kesın 40d7000 i alıcaktım suan kesın 42lw5500 alıcam dıyorum ama kafama bazı seyer takılıyor

1- ps3 ü açıp tv ye takıp (girişi pc seçip ld kapalı game modunda) online değil normal oyunlarda sorun çıkıyormu

2- sd ve hd yayınlarda hızlı sahnelerde karalenmeler oluyormus ( tm açık ld açık yani gerekli ayarlar yapıldığında tamamen ortadan kalkıyormu )

valla en basından takıp edıyorum ama hala su 2 soruyu tam net bir şekilde cevaplıyan yok bazı arkadaşlarla özelelden de yazıyorum ama kımsede tam anlamıyla cevap veremıyor sızden ricam bu 2 soruyu hem benım için hemde takip edenler için yazarmısınız tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.