Şimdi Ara

LG buzdolabım iyi soğutmuyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dondurucu kısımda sorun yok ama buzdolabı istediğim gibi soğutmuyor.

Baktığında ışıklar, hygiene fresh özelliği, inox, yok kapıdan soğutma delikleri vs.vs.

Servisi çağırdım, baktılar ve bu kadar soğutur, havalar sıcak deyip geçtiler.

Dolabın içine derece koyuyorum, en soğuk ayarda bile 9-10 derecenin altına düşmüyor.

Dolabın kapağını açacağız diye korkuyoruz, toparlaması zor oluyor, anında içindeki derece 14 filan üstüne çıkıyor.

Daha önce hiç bir buzdolabımdan şikayetim olmamıştı. Yazlıktaki dolabımız Beko marka ve inanılmaz güzel soğutuyor veya babamın evine gittiğimde Vestel gardırop tipi dolap çelik gibi soğutuyor.

Keşke Lg almasaydım diyorum ama nereden bileceksin.

LG oled tv var, LG çamaşır makinası var ve çok memnunuz.

Dolabın garantisi biteli 1 yıl oluyor maalesef.

Mecburen değiştirmeyi düşünüyorum ama acaba kendi servisi dışında başka bir servis çağırsam göstersem farklı bir yaklaşım olur mu acaba ?

• Tabi garantisi bitik ise yeni bir buzdolabi almadan once ozel servise gosterip daha ucuza halletme yolu denenmeli diye düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir de sosyal medyada bir usta görüyordum cok ucuza halledilecek basit şeylere ustalarin deli para istemesinden yakiniyordu farkli makineler ile videolar atiyordu belki ayni sehirdesinizdir ya da mesaj atsaniz da yardimci olabilir
    Youtubeye ucuza beyaz esya tamir eden usta yazinca cikti :D
    https://www.youtube.com/watch?v=5-ZSHHgdNsQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 2 Temmuz 2023; 11:44:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Tşk ederim.

• ben yepyeni aldığım bosch marka buzdolabıyla yaşıyorum bu sorunu. nasıl çözdünüz sorunu?

• hercin H kullanıcısına yanıt

Sorun çözülmedi.

Beko veya Siemens yeni dolap alacağım. Bir kaç modele kadar indim. Karar aşamasındayım.

Mevcut dolabı letgo ya koyacağım. Elbette dürüstlük adına soğutmasından memnun olmadığımı belirteceğim. Sembolik fiyata vereceğim. Gitsin yeter ki sinirimi bozmasın.

Kafamdaki tek sorun yeni alacağım dolap acaba istediğim performansı veremezse ? Alıp bir deneyeyim deme şansım yok. Beyaz eşya işi biraz şans işi diyorlar doğru. Aynı modeli bir başkasında görürsün alırsın ama seninki aynı memnuniyeti sağlamaz. Yazlıktaki dolabı taşıma maliyeti kol gibi olmasa onu getirip kullanacağım çünkü inanılmaz memnunum. (siemens)

• por favor kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/bosch-kgnxieon-yeni-aldim-cok-iyi-sogutmuyor--156299396 bu başlıkta benim yaşadğım problemi okuyabilirsiniz. Bosch siemens aynı sonuçta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.