Şimdi Ara

LG AN-WF100 Wireless Dongle (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
34.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kabloyla bağladım...bende yazılanlara güvenip airties2410 aldım ama televizyonumj görmedi malesef...
  • Arkadaşlar her ne kadar stoklarda yok gibi gözüksede teknosanın sitesinden bu ürünü bulabileceginiz magazalar kısmını takip edin ara ara stoklara geliyor ben bu hafta sonu izmit teknosadan 59 Tl ye aldım. Üründen 5 adet vardı ellerinde..Bilginiz olsun..
  • 47LW570s kullanıyorum, ebay'den AN-WF100 adaptörü sipariş vermiştim bugün geldi, akşam deneyip sonucunu yine buraya yazarım...

Bu arada ürünü aldığım adres şuhttp://www.ebay.com/itm/250908232222?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_3311wt_912
    Ücretsiz kargo olduğu için yaklaşık 18 gün sürdü gelmesi ama sorun değil benim için, çakallara dünyanın parasını kaptıracağıma beklerim 20 gün... (;
  • AN WF100'ü TV'me takar takmaz tanıdı, hemen internete bağlandı...
    Airties'in tavsiye edilen bi modelini denemiştim ama o çalışmamıştı, Bilginize...
  • Merhaba,

42LW5500 cihaza uygun bir adaptör arıyorum.

AN-WF100 Teknosa ve vatan'da bulamadım.

Uyumlu çalışan başka adaptör var mı ?
  • teknosadan dün optimum mağazasından müşteri hizmetlerini arayıp sorarsanız hangi mağazalarda olduğunu söylüyorlar.
  • malesef değil bulunduğum il bulunduğum cografi bölgedeki teknosa mağazalarında stokta kalmamış.diğer vilayetteki mağalazalardan ürün satışı yapılabiliyormu net üzerinden?yada bulunduğu ildeki teknosa mağazalarında stokta var ise benim adıma alabilecek arkadaşlar varmı?
  • Kullanışlımı arkadaşlar?
    Videoları takılmadan izleyebiliyormusunuz?
  • Arkadaşlar merhabalar bende LW5500 TV var airties 2410 aldım üsküdar golddan tv ye olmadı lg dongle a gelince Türkiyede hiçbiryerde kalmamış mahsus kalmamış çünkü artık yetkili servis hiçbir mağazaya vermiyor ve kendisi faiş fiyata satıyor 150 TL buyur buradan yak ..
  • Başka wifi dongle seçmeyin, LG yeni firmware ile bu olayı bitirdi. (bende 2410 alan ve deneyenlerden birisiyim)

Eğer AN-WF100 bulamıyorsanız, access point ile bağlamanız daha uygun olacaktır. (bu konuda ise tam uyumlu olabilmesi için modem ile ap aynı marka olmasına dikkat edin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmaci -- 18 Mayıs 2012; 18:00:50 >
  • Merhaba

İlgili Dongle'ı satın almak için tavsiye edebileceğiniz site, tekonmarket vs. öneriniz var mıdır? Amacım en kısa sürede almak. Dolayısıyla yurtdışı kaynakları düşünmüyorum.
  • bu ürün karaborsaya düştü bulunamıyor firmalar getirtmiyor nedense. şurda biri yurtdışından getirtiyormuş fiyatı da makul geldi. başka sanal mağazalarda 150 liraya da satıldığını görmüştüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-lg-wifi-adaptor-an-wf100-plazma-tv-icin-dongle-86324259/detay
  • Merhaba Arkadaşlar ,

Uzun bir arayıştan sonra ben ürünü Malatya da LG bayii'sinde buldum ( Nabi Elektronik ) LG Türkiye sitesinde de kayıtlı görünüyorlar yoksa bende güvenmeyecektim , bu sabah siparişi verdim ve satıcı kargoya teslim etti şuan yolda ve çarşamba günü inşallah elimde olacak doungle . Aras kargo da takip ediyorum gönderiyi .
    Fiyat da çok uygun geldi bana 77 TL kargo da satıcıya ait . Değerlendirmenizi tavsiye ederim .
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-lg-an-wf100-lg-smart-tv-icin-usb-wi-fi-adaptor-87865308/detay

Saygılar .

• Merhaba ,
    Bende burda okuduğum bilgiler üzerine Airties 2410 satın alıp denedim .Fakat olmadı Televizyonum 47LW5500-ZE.Airties wus300 , asus wl167g , tp link 821n ile denedim fakat olmadı.Burda belki model isminin sonundaki ZE den kaynaklı bir sorun olabilir.Anlamını bilmiyorum.Chipset Broadcom BCM4323 olması gerekiyor. Ancak Lg modellerine göre yada firmware e göre bazı modellere uymuyor sanırım.Ben tv yi alalı 2 hafta oldu.usb den firmware güncellemiştim.belki bu yüzden airtes 2410 işe yaramamış olabilir.Firmware den engelleme tarzı bir düzenleme yapılmış olabilir.Teknosa da LG AN-WF100 WIFI USB ADAPTOR satışta gözüküyor.İstanbul Capitol mağazısına sordum.Hiçbir mağazada yok.Satış yetkilisi Güven elektrik isiminde bir servisi söylediler.
    Bende internette araştırırken sahibinden.com da buldum.Malatya daki Lg bayisi Nida elektronik 77 TL ya satıyor.Cuma günü aldım .Bugün geldi.Kurdum sorunsuz çalıştı.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-lg-an-wf100-lg-smart-tv-icin-usb-wi-fi-adaptor-87865308/detay

Bildiğim kadarıyla ellerinde var.

• Dün İstanbul Ümraniye- Meydan Alışveriş merkezindeki Mediamarkt ta vardı.Tv lerin sergilendiği salonda Lg bölümünde 4-5 adet gördüm.Fakat fiyat sormadım.
    AN-Mr200 kumanda da vardı.149 TL ydi.
  • ARKADAŞLAR GEÇEN AY BİR ARKADAŞIMIZIN EBAY'DAN AN-WF100 DOUNGLE ALDIĞINI GÖRDÜM. 18 GÜNDE ELİNE ULAŞTIĞINI BEYAN ETTİ. AYNI ADRESTEN BENDE TALEP TE BULUNDUM. 30/05/2012 TARİHİNDE SİPARİŞ VERDİM. DÜN YANİ 11/06/2012 TARİHİNDE ELİME ULAŞTI. ALACAK OLAN ARKADAŞLAR 42,99 $ YAKLAŞIK 82 TL GELEN MALZEMEYİ AŞAĞIDA BELİRTİĞİM ADRESTEN GÜVENİP ALABİLİRLER. BEN ÇOK ARADIĞIMDAN VE BULAMADIĞIMDAN BENİM GİBİ BU MALZEMELERİ ARAYAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÜYE OLDUM. İNŞALLAH TEMİNİ KONUSUNDA SIKINTI YAŞAYAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.

http://www.ebay.com/itm/250908232222?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2393wt_968

• Bu airties LG 42LM620S ile uyumlumu arkadaşlar?
  • Airtieslar geçen seneki Cinema 3D LW serisinde sıkıntı yaratıyordu. Pek çok kişi kullanamadı. Yeni seri için deneyen olmadı sanırım ama kullananlardan rica etmek lazım ana konuda.
  • MARMARA FORUM LG BAYİSİNDE 90TL
  • Marmara Forum LG de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.