Şimdi Ara

LG A520 Dizüstü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
19.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    3 sanırım. Tam bilmiyorum SATA mevzusunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

Siz hangi marka model taktiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

Siz hangi marka model taktiniz

ST1000LM014-1EJ164
  • Merhaba,

Bu konunun ikinci mesajında LG A520 i7 notebook'u ne zaman aldığımı yazmışım 2 Mayıs 2011.

Şu anda tarih 12 Ocak 2014 ve bir kaç ay sonra tam 3 yıl olacak.

Halen notebook'un bataryası 1 saat üzerinde idare ediyor.

Performans konusunda sağolsun bana hiç sorun çıkartmadı.

Ancak yukarıdaki mesajlardan birinde 1920*1080 çözünürlük gördüm sanki.

Normalde bu notebook FullHD değil 1366*768 kendi ekranı.

Ben kadıköydeki bir firmaya götürüp 120TL karşılığı 1920*1080 ekran taktırdım ve son 6 aydır FullHD kullanıyorum hiç bir problem yok. Cihaz üzerindeki her 2 ekran kartı da FullHD'yi destekliyor.

SSD takmak isteyenlere gelince.

bunun iki yöntemi var;

1. Mevcut HDD'yi söküp yerine SSD takabilirsiniz
    2. DVD'yi söküp yerine içi boş olan ve SSD takılabilen DVD kutularından birini takabilirsiniz.

Takacağınız SSD'nin SATA2 veya SATA3 olması farketmez.

• Bu bilgisayari zamaninda alip kullanmistim ancak daha sonra serviste bozulan islemci yerine yanlis islemci takip yolladiklari icin iade etmistim garantinin bitmesini 1 ay kala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarıma çok eziyet ettim, düşürdüm çizildi mis gibi kasa. Halen çok memnunum maşallah diyelim. Batarya ömrü %40'ta. Sıkça kullanıyordum. Yine 1 saat götürüyor. SSHD taktım. Bir de Full HD ekran takarsak benim için bundan iyi notebook yok.
  • windows 8'de de yapamamıştım, windows 10'da da yapamadım. NVIDIA GT540M ekran kartını bir türlü tanıtamıyorum. Nette yazan bütün yöntemleri denedim, DDU kullandım, updateleri engelledim. son sürücü güncellense bile code 43 hatası veriyor device manager'da. Windows 7'ye dönmek zorunda bırakıyor illa. Zaten recovery ilk win8 yüklediğim zaman hacamat olduğu için orjinalliğini de kaybetti. Laptop çok iyi ama yazılımsal sorunlar insanı deli ediyor.
  • pandaren kullanıcısına yanıt
    Şuan Ubuntu kullanıyorum ama bir kez Windows 8 yüklemiştim ve ekran kartı da kendiiliğinden yüklenmişti. Hatta oyun da oynamıştım.
  • quote:

Şuan Ubuntu kullanıyorum ama bir kez Windows 8 yüklemiştim ve ekran kartı da kendiiliğinden yüklenmişti. Hatta oyun da oynamıştım.

ikincil ekran kartı çalışıyor, oyun da oynuyorum orada sıkıntı yok. Tek sorun NVIDIA ile. Sürücüler yüklenmesine rağmen kartı görmüyor, neyseki laptopu tamire gönderdim. orada bakarlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.