Şimdi Ara

***LG A510*** KULLANICILARI (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
4
Favori
174.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum cevap için çok teşekkür ederim, yalnız klavyeyi takmak zor mudur acaba? Denemeyi düşünüyorum... 👍
  • Bir de bu bilgisayarın geldiğinden beri kronik ısınma sorunu vardı benim için çok önemli değil ama hazır içini açarken acaba termal macunu yenilirsek bir faydası olur mu, görüşünüzü rica ederim...
  • Rica ederim klavyeyi takmak basit pc altında vida var kbb yazar onu sökeceksin klavyeyi üstündeki tırnaklardan kurtaracaksın ve yukarı kaydıracaksın, ısınma sorununa gelince fan temizliği ve macun yenileme problemini çözecektir fakat biraz el becerisi gerekiyor dikkatli olmak lazım temizleme videosu vardı sanırım burda veya google de
  • quote:

Orijinalden alıntı: systemexp

quote:

Orijinalden alıntı: MessiKaaN

ya arkadaşlar lg intelligent updateki nvidayı yaptım sonra ekran kartını hiç güncellemedim inanırmısınız pc ısınmıyor artık fan sesi en minumum seviyede duyulmuyor gibi eskiden sürekli fan devrinin artırırdı bu ekran kartı güncellemelerini yapmıyacagım bidaha

Kaan;

Lg intelligent updateden gelen güncellemeyi yaptığın, nvidanın sürüm no.'sunu yazarmısın bizdekilerle karşılaştıralım .

Alıntıları Göster
    LG A510 Bılgısayarı Ile Sorunu Sıkıntısı Olan Konuya Yazabılır Yılların Konusu Bu Bılgısayarı da Kullanan Vardır Emınım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AydiN_8520

LG A510 Bılgısayarı Ile Sorunu Sıkıntısı Olan Konuya Yazabılır Yılların Konusu Bu Bılgısayarı da Kullanan Vardır Emınım :)

Dostum benim klavye arızalanmıştı, gg'de araştırma yaptım yenisi 45 tl civarında, ayrıca wifi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, bilgisayarcıya gidip sordum, klavye değişikliğini,format dahil 135 TL talep etti.
    Ayrıca ısınma sorunu için termal macunu da yenileyecek.

Formatı ben yapabilirim, biraz uğraşırsam klavyeyi de yapabilirim sanırım, fiyat biraz fazla sanki?
    Temizleme ve klavye değişikliği ile ilgili videoları yukarı da arkadaş önermişti onları da izledim...

Bilgisi olan arkadaşlar[ ben müdahale etsem bilgisayar elimde kalmasın da :) ] cevap verirseniz sevinirim.Tşkler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 26 Temmuz 2016; 15:49:55 >
  • quote:

quote:

Dostum benim klavye arızalanmıştı, gg'de araştırma yaptım yenisi 45 tl civarında, ayrıca wifi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, bilgisayarcıya gidip sordum, klavye değişikliğini,format dahil 135 TL talep etti.
    Ayrıca ısınma sorunu için termal macunu da yenileyecek.

Formatı ben yapabilirim, biraz uğraşırsam klavyeyi de yapabilirim sanırım, fiyat biraz fazla sanki?
    Temizleme ve klavye değişikliği ile ilgili videoları yukarı da arkadaş önermişti onları da izledim...

Bilgisi olan arkadaşlar[ ben müdahale etsem bilgisayar elimde kalmasın da :) ] cevap verirseniz sevinirim.Tşkler...

Alıntıları Göster
    Bu Konuda Sana Onerebılecegım Servıs Izmır Tecpro Ama Yarın 27.07.2016 Ogrenıp Buraya Yazayım. Kendın Yapma Malum Elınde Kalır Sorun Daha da Buyur.
  • AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Ok.Tşkler ...👍
  • quote:

Bu Konuda Sana Onerebılecegım Servıs Izmır Tecpro Ama Yarın 27.07.2016 Ogrenıp Buraya Yazayım. Kendın Yapma Malum Elınde Kalır Sorun Daha da Buyur.

Dostum herhangi bir bilgi alabildin mi? Yarın klavye siparişi vermeyi düşünüyorum...
  • quote:

quote:

Dostum herhangi bir bilgi alabildin mi? Yarın klavye siparişi vermeyi düşünüyorum...

Kardeşim Klavye takması basit ama İşlemci macun değişimi ve fan temizliği biraz bilgi ve beceri istiyor tecpro çok maliyet çıkaracaktır. Belki ellerinde klavyede yoktur. Ayrıca wifi problemimde var demişsin pcde donma felan oluyormu. Wifi kartı arızalı olabilir.
  • breniac B kullanıcısına yanıt
    Wifi hariç hepsini kendim biraz uğraşarak hallettim dostum, şimdi sıra artık wifide,sana ve tüm destek veren arkadaşlara teşekkür çok ederim...👍 👍 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 17 Ağustos 2016; 20:10:42 >
  • quote:

Wifi hariç hepsini kendim biraz uğraşarak hallettim dostum, şimdi sıra artık wifide,sana ve tüm destek veren arkadaşlara teşekkür çok ederim...👍 👍 👍
    Rica ederim wifi problemi nedir?
    Galiba wifi kartı arızalı, format sonrası belli bir süre sonra wifi bağdaştırıcı kayboluyor. İnternetten parça bakıp değiştirecem.
  • quote:

Galiba wifi kartı arızalı, format sonrası belli bir süre sonra wifi bağdaştırıcı kayboluyor. İnternetten parça bakıp değiştirecem.
    Aldığın kartın Bluetooth özelliği olmasına dikkat et wifi ve bluetooth aynı kartta çünkü.
    Aaaa evet şuan ikiside devredışı, ok çok teşekkür ederim dostum dikkat ederim.
  • Usb 3.0 varmı arkadaşlar
  • quote:

Aaaa evet şuan ikiside devredışı, ok çok teşekkür ederim dostum dikkat ederim.
    benim laptop adaptoru takınca cok ısınıyor ısı 90 dereceyi geçiyor kısa sürede, laptop fazla güç çekiyor, batarya ile 5.7 cekerken adaptoru takınca bu devamlı yukseliyor. adabtorsuz ,sadece batary ile çalıştırınca sorun yok, bunun sebebi adabtor değil, başka adabtorlerle denendi aynı. fikri olan arkadaş var mı? ram yukseltmiştim ondan olabilir mi? işlemcide sorun olabilir mi? yada ilk akla gelecek adabtor giriş yerinde mi sorun var.
  • Bende de A515 var. Neredeyse 6 yıldır benimle. Batarya öldü. Klavye de bazı tuşlar a510'a benzer şekilde bazen çalışmıyor. Keyfine göre takılıyor. Harici klavye ile idare edeceğiz artık. 2 yıl önce ssd upgrade etmiştim. Başkada bir masraf yapmayı düşünmüyorum. Hakkını yemeyeyim gerçekten çok sağlam bir alet. Verdiğim paraya fazlasıyla değdi.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Bataryası Satılıyor Kardesım 150 TL Civarın'da Sanırım Bende Kullanıyorum. 6 GB Ram'a Cıkardım Kapasıtesını.Klavye Sımdılık Normal Ama Dedıgım Gıbı Urunun Parcaları Satılıyor.
  • Arkadaşlar selam, umarım konu hala yeterince aktiftir.

Evdeki iyice yavaşlayan LG A510-UAE11T model laptopa geçenlerde format atarken CD'leri karıştırarak diğer LG markalı laptobun CD'si ile format atma gafletinde bulundum ve sonuç olarak f11 LG Recovery tuşuna erişimim ortadan kalktı. Acronis ile baktığımda LG Recovery bölümü hala hard disk'te ve onu aynı program ile bir usb'ye aktarmayı düşünüyorum. Yalnız f11'e erişimim olmadığı için şu an ilerleyemiyorum. F11 için master boot record (mbr) dosyasına ihtiyacım varmış forumlardan öğrendiğim kadarıyla. Bu dosyayı zamanında diğer forumlara yükleyenler olmuş ama zaman içinde server'dan silinmiş. Şu an bu dosyayı aynı model Laptop kullanan birinden alabilirmişim. Bana yardımcı olabilecek var mı bu mbr dosyası ile ilgili? Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.
  • External GPU deneyen oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.