Şimdi Ara

***LG A510*** KULLANICILARI (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.105
Cevap
4
Favori
174.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar a 515 k.ac5bt serisi fan temizliği nasıl yapılır bilen varmı? Ben kasayı alttan açmayı denedim ama çözüme ulaşamadım.
  • Arkadaslar Allahin bir kulu yardimci olsun şu klawyeyi degistirmem için servis 150 lira diyor birde onun gelme zamanı var 3 hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LG Bios ayarları tam açık değil bunu nasıl açacağız yani virtualization açmam gerekiyor ama yok aradım taradım yok yardım edermisiniz.
  • iyi tel
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkaancom

arkadaşlar laptopun klawyesını çıkartabilen varmı ben baya bı uğraştım power tuşunun oraki bölümü kasadan ayırmadım bılen varmı ona gore klawye alacam servise yollayıp dunya para vermek ıstemıyorum yardım beklıyorum :)

Ben de değiştireceğim ama henüz almadım gg de 70 lira civarındaydı. Belki yukarıdaki video işine yarar. Benim e tuşu gitmişti. Yerine PgDn taktım ben de orası boş duruyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fervent07 -- 22 Mayıs 2014; 9:57:49 >

• fervent07 F kullanıcısına yanıt
    kardeşim klawyenin meğersem orta kısmında vida varmış videoda belli olmuyor onu çıkrattım rahat bir şekilde çıktı şimdi ilk işim klawye sipariş vermek olacak umarım sende çözersin sorunu :) teşekkürler
  • Arkadaşlar daha önce SSD takıp ramini 6gb a yükselttiğimi yazmıştım.

Orijinal bataryası 2 yılda bitti daha sonra yan sanayi batarya aldım o 1.5 yıl dayandı.

Şimdi klavyeyi yeniledim tekrar bir batarya aldım. DC jack oynamaya başladığı için onu da aldım ama henüz değiştirmedim daha zamanı var.

Sırada yapmam gereken 2gb rami söküp bir 4gb lık daha ram takmak olacak ve işlemcinin üzerindeki macunu yenilemek istiyorum.

Bunlar da olduktan sonra en az 2 yıl daha bu makine beni götürür.

Aynı zamanda makinem bir hackintosh. SSD de win 8 yüklü diğer üzerindeki hdd ise 150gb lık bir kısım ayırıp OS X Mavericks yükledim.

Ben beğeniyorum bilgisayarımı. Siz de güncellemeleri yaparak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün fan temizliği ve artık bitmiş olan termal macunun yenilemesini yaptım. Şu anda soğuk hava çıkıyor fandan desem yeridir :)
  • Bu cihazın ikinci elden alacağım. Herhangi donanımsal bir sıkıntı var mıbu seride. İ5,3gb

Mecidiyeköy de tavsiye edebileceğiniz klavye değişimi vb. Doğru dürüst yapabilecek bir teknik servis var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fervent07

quote:

Orijinalden alıntı: oguzkaancom

arkadaşlar laptopun klawyesını çıkartabilen varmı ben baya bı uğraştım power tuşunun oraki bölümü kasadan ayırmadım bılen varmı ona gore klawye alacam servise yollayıp dunya para vermek ıstemıyorum yardım beklıyorum :)

Ben de değiştireceğim ama henüz almadım gg de 70 lira civarındaydı. Belki yukarıdaki video işine yarar. Benim e tuşu gitmişti. Yerine PgDn taktım ben de orası boş duruyor :D

Bende yeni klavye alacağım.. Klavye alınca altında bulunan ve asıl işlevi gören kısımda veriliyor mu ..

birde klavyeyi değiştirmek zor mu?

• Klavyeyi değiştirmek çok basit hiç sıkıntı yaşamazsın
  • Arkdaslar keyifler nasil ?

Yaklasik 5 yil oldu, her 6ayda fan temizlogi ve macun yenilenmesi yaparak hala ilk gunku gibi kullaniyorum laptobu

Ayrica son cikan assans cred black flag oyununuda ekran kartina overclock cekip rahat rahat bitirdim

Herkese hayirlisinla kullanmayi devam ettirsin allah ;)

• Ayrica gecen yil uzerinde 2*2 gb 800mhz ramlari sokup, yerine. 4*4 1333 mhz ram taktim

Daha iyi hale geldi, bi sorun cikmassa 2yil daha goturur diye dusunuyorum ;)

• yaklaşık 4 sene önce almıştım bende tam bir fiyat performans canavarıydı 2 yıl kullandım garantisi bitmesine yakın kapanma ve bazı tuşların basmaması şikayetinden dolayı para iadesi almıştım 1400tl gibi bir rakamdı ve hiç uğraşmadan paramı bankaya yatırmışlardı
  • lg a510 uae12t modelini 3 yıldır kullanıyorum. cihazda hynix marka 2 adet 2gb 1066 mhz ram mevcut. bu mevcut ramlarden birinin yerine 4gb ram takmayı düşünüyorum. 2.el alacağım fakat 1066mhz ram bulamıyorum.4gb 1600mhz ram taksam 2gb 1066mhz + 4gb 1600mhz şeklinde. sıkıntı yaratır mı?
  • LG A510 için ram yükseltmek isteyenler dikkat, önceki sayfalarda ram tavsiyesine kingston marka önermişler, buna aldanarak 2 adet kingston 4gb ddr3 1333mhz (KVR13S9S8/4) model ram aldım sonuç hüsran. KİNGSTON KVR13S9S8/4 bu modelden uzak durun kesinlikle uymuyor.
  • Arkadaşlar bende a515 kullanıcısıyım..bilgisayarın fanına erişmek için sökecem de..bundan önce arkadaşlarımın hp vb. bilg söktüm fakat benim klavye bayağı bir tırnaklı yapıya sahip.daha önce söken varsa bilgi verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

yaklaşık 4 sene önce almıştım bende tam bir fiyat performans canavarıydı 2 yıl kullandım garantisi bitmesine yakın kapanma ve bazı tuşların basmaması şikayetinden dolayı para iadesi almıştım 1400tl gibi bir rakamdı ve hiç uğraşmadan paramı bankaya yatırmışlardı

hocam garanti sonrası para iadesi nasıl oluyor? normalde garanti varken bile allem kullem ederlerde o yüzden sordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronik95 -- 25 Ocak 2015; 9:34:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronik95

quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

yaklaşık 4 sene önce almıştım bende tam bir fiyat performans canavarıydı 2 yıl kullandım garantisi bitmesine yakın kapanma ve bazı tuşların basmaması şikayetinden dolayı para iadesi almıştım 1400tl gibi bir rakamdı ve hiç uğraşmadan paramı bankaya yatırmışlardı

hocam garanti sonrası para iadesi nasıl oluyor? normalde garanti varken bile allem kullem ederlerde o yüzden sordum...

valla hocam klavyede c tuşu falan basmıyordu aşırı ısınma vardı cihazda yolladım garantiye bitmesine 2 ay falan vardı 15 gün sonra adamlar paranızı iadesi yapıcaz dediler ziraat bankasına 1400tl yi yatırdılar ben 32 yaşındayım böyle yetkili servis görmedim hiç bir zorluk dilekçe ısrar falan olmadan yatırdılar şaşırmıştım yani 2 yıl laptopu bedava kullanmış oldum

• mekatronik95 kullanıcısına yanıt
    hocam garanti bitmemişti ama garantisi bitmesine yakın demiştim ben 2 ay falan vardı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.