Şimdi Ara

LG 80 GPD Membran Filtre 45 TL Kartlı 6 Taksit 50 TL Kargo Dahil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG Membran Tercih Edenler için Uygun Fiyat Tüm kartlara 6 taksit 50 TL Havaleli ödeme ile 45 TL kargo dahil internet üzerindeki en düşük fiyattır bu 45 Lira

link-1https://rosuaritma.com/su-aritma-filitreleri/membran-filtreler/lg-80-gpd-membran-filtre

link-2:https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/lg-membran-lgtwro-1812-80-orjinal-lg-membran-335433447

LG 80 GPD Membran Filtre 45 TL Kartlı 6 Taksit 50 TL Kargo Dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 7 Mart 2018; 17:42:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• conax uyumlu mu

• vontron yada filmtec membrandan ne farkı var bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

conax uyumlu mu

Tüm markalarla uyumludur Kapağı açılan tüm membran filtre kaplarına uyar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wehby

vontron yada filmtec membrandan ne farkı var bunun?

kalite farkı var dayanıklılık ömür yönünden fark vardır
    sıralama yaparsak uzun ömürde kısa ömüre göre Filmtec - Vontron - LG örneğin filmtec 4 yıl ise vontron 2 yıl lg membran 1 yıl
    3 üde nsf onaylıdır. sadeec filmtec USA malıdır vontron çin malıdır LG kore malıdır.

• sadece bilmediğim için yazıyorum. şurada taksitli ücretsiz kargo daha ucuz değil mi:

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/su-aritma-lg-chem-80-gpd-membran-filtresi-P224887313

• tefotevfik T kullanıcısına yanıt
    Taksit Seçenekleri

75 TL ve üstü ürünlere taksit uygulanmaktadır.

yazıyor n11 de

• quote:

Orijinalden alıntı: Maleguard

Taksit Seçenekleri

75 TL ve üstü ürünlere taksit uygulanmaktadır.

yazıyor n11 de

evet hocam haklısınız ben iki tane eklemiştim sepete. ondan dolayı taksitli görünüyordu

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    hocam merhabalar bu teziniz hala geçerli midir?İleriye dönük membran alayım atayım diyorum kenara.

Filmtec 150 160 lirayken artık alamam .Lg ve vontron arasında kaldım.Birde piyasa malları var 37 liraya satılıyor.En kötü 1 1.5 yıl kullanır atarım diyorum nasılsa filmtec alsam da 2 yıl sonra değiştiriyorum içime sinmiyor.

En son şebeke 120 tds iken membran çıkışı 16 tds iydi.

Sanırsam yüzde 90 arıtma bekleniyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat iyiymiş, bitmiş
  • marka lg ömür 1 yıl. kısaca dandik diyebilir miyiz?

• Dow membran oneririm, hem kullanim omru hem su kalitesi acisindan.

• boardmarker kullanıcısına yanıt
    adam konuyu hortlatmış. biter tabi 1 yıl geçmiş. dolar euro uçtu. 3 ay önce 65 e almıştım lg membranı. iyi uygunmuş diyerek girdim ama sene 2018 kriz yokken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

adam konuyu hortlatmış. biter tabi 1 yıl geçmiş. dolar euro uçtu. 3 ay önce 65 e almıştım lg membranı. iyi uygunmuş diyerek girdim ama sene 2018 kriz yokken.
    N11 de LG membran kargo dahil 62.5 Tl den başlıyor

• Güzel fiyat.
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    İlk mesajın tarihine dikkat etmemişim:))

• quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

conax uyumlu mu

Tüm markalarla uyumludur Kapağı açılan tüm membran filtre kaplarına uyar.

Alıntıları Göster
    hocam sana mesaj atmıstım ama sanırım mesaj bölümüm kapalıymış buradan yazarmısın hangi filtreleri almam gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Dow membran oneririm, hem kullanim omru hem su kalitesi acisindan.
    Orjinal Dow Filmtec kalmadı Türkiye'de olanların alayı da çakma şuanda Dow'a yaklaşmayın bu aralar bence piyasa 3 kağıtçı ile dolu herşeyin çakmasını yaptılar orjinal Dow istanbul suyunda en az 4 yıl gidiyordu şimdi 1 yıl da pert oluyor.
  • kendim ventron dan sonra Lg membran aldım. şu an arıtıcıda LG takılı. daha başarılı buldum LG,yi

hatta memnun kalınca ablamın arıtıcıyada LG aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 3 Nisan 2019; 14:25:20 >
  • 1 yıl gidiyor yazınca ne zaman almışız diye bakim dedim 2017 haziranda almışız lg membran hala kullanıyoruz önceki önceki membran filmtec di çaydanlıkta kireç yapınca değiştirmiştik 2,5-3 yıl gitmişti oda galiba . tds metre de var bende de üni için başka ilde olduğundan ölçme imkanım yok 1 yılda bitiyor gibi bişey yok. Membran ömrünün çabuk bitmemesi için alttaki filtreleri ilk 3 filtreyi değiştirmeyi pek aksatmayın

şunlarıda yazmak istedim tds suyun iletkenliğini ölçen bişey zaten doğrudan kaliteyi ölçen bişey değil tds çok düşük olunca su saf suya yaklaşıyor oda içilmez zaten.Hazır sularda 60 civarında çıkıyor .Soda da çok mineral olduğundan tds değeri çok yüksek çıkıyor. Yada suya tuz atın iletkenlik arttığından tds de artıyor. Membran filtreden sonra bulunan filtrelerde tds yi yükseltiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.