Şimdi Ara

LG 60PH670S ve 60PB690V plazmalar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
5
Favori
18.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60pb690v usb den kaç tb, hard disk tanıyor..3tb hard diski okuyormu..saygılar.
  • O kadar yazılmış çizilmiş ama;

1. Uydu alıcı SD/HD yayın performansı,
    2. Uydu alıcı menüleri kullanım kolaylığı,
    3. Uydu alıcı kanal geçiş hızı,
    4. Smart Menü kullanım kolaylığı ve 2012-2013 menülerinden olan farklılık,
    5. Diğer 2013-2014 modellere göre smart içerik farklılığı...

gibi konulara değinen olmamış. Bunlar hakkında video çekip internete koyabilecek olan veya bilgi verebilecek olan varsa, makbule geçer...
  • 3 aydır kullanmaktayım memnunum - smartı biraz yavaş akıllı kumandası çok pil yiyor uydu aramada tv kilitleniyor
    + kanal geçişleri hızlı hd kanallar süper alınabilir
  • n11.com sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum.

parlaklık nasıl arkadaşlar, oda ışığı gün ışığında net izlenebiliyor mu.

canlılık nasıldır..? plazma hiç kullanmadım.

beğenen tavsiye eden çok.

kullanan gören arkadaşlar yardımcı olur musunuz
  • Merhabalar. Televizyonu n11 den aldım. Servis geldi kurulum yaptı, ölü piksel çıkmadı. Çok memnunum, bu fiyata 60 inçlik TV den 10 bin TL lik Tv performansı mı bekliyor anlamıyorum? Dreambox 800HD SE ile kullanıyorum, izleyebildiğim HD kanallarda çok güzel. Ama aynı kanalın HD olmayanına geçince fark hissediliyor. Ayrı bir uydu alıcı kullandığım için sihirli kumanda çok yerinde bir seçim, zaten servis yetkilisi de belirtti, sayısal tuş takımlı kumanda daha ucuza servisten alınabiliyor. Evde çocuklar da çok sevdi, benden 3D animasyon filmi istiyorlar. Servis LG AG-S360 gözlüklerin uyumlu olduğunu söyledi. Forumda okuduğum kadarı ile Samsung SSG-4100GB gözlükler de uyumlu ancak, onun yerine Samsung'un yeni 5100 modelleri var, fiyatları da daha uygun LG ye göre. Bu gözlükleri deneyip çalıştıran var mı? Mutlaka LG nin kendi gözlüklerini mi almalıyım? Şimdiden teşekkürler...

• Merhaba ben 46c650 model LCD kullaniyordum ailemin evinde ve çok memnunum. Su an yeni atandim . ve tv siz olmuyor. 60lik olani almak istiyorum. Acaba kullandigim LCD den daha iyi olmasına gerek yok ayni kalitede görüntü aksam yeter. Bu LCD sen buna gecince pişman olurmuyum sizce ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg 50 690 almak uzertdim n11 den 150 sepet indrimi ile 1500 r geliyordu ama card finans im yokti olaydi 1380 tl ye almis olacaktim

simdi iiki almadim doyorum sanirim 60 inci almdgma cok pisman olurdum

2000 tl ye 60 inci bulursam geccm siprisi anladgm kadari ile

kullanna arkadaslar hep memnn ben zaten indrdgm dizi ve filmleri izlemek icin istyrm bu tv yi

• tyanali51 kullanıcısına yanıt
    tyanali51, c650 görüntü kalitesi çok iyi olan efsane bir modeldir.Bana göre kalibre edilmiş bir c650 kullanımı sonrasında PB690V kesinlikle görüntü kalitesi olarak sizi tatmin etmeyecektir. (özellikle sd yayınlarda) c650 sonrası sizi ancak Panasonic vt veya zt serisi bir plazma tatmin edebilir ki o bile sd yayınlarda c650 ile kıyaslandığında bence az farkla da olsa geri de kalır.Ama derinlik hissi yaratma ve hd yayınlarda vt, zt serileri sizi ciddi tatmin edecektir.Ama f/p olarak 60" PB690V görüntü kalitesi açısından beklentilerinizi biraz da aşağıda tuttuğunuz takdirde sizi tatmin edecektir kanaatindeyim.Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakisakis -- 9 Kasım 2014; 17:36:30 >
  • arkdaşlar ben tv vatandandan 2000tl aldım tv genel anlamda iyi yalnız 3d berbat bide gözlüklere ekstradan 200tl verdim vermez olaydım ayı 3d filmi panasonic de izledim dünya kadar fark var japon varken kore tercih ettik hata yaptık kesilikle panasonic alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: uslmnz

hayırlı olsun eminim yeni tv den çok memnun kalacaksın ve daha önce tv seyretmemişim diyeceksin. gözlüğe gelince ben samsung 5100 denedim olmadı. Lg Ag S360 modeli bizim plazmaya uyuyor ancak tanıtması biraz zor. insanı çok uğraştırıyor.
    ama keyifli. hayırlı olsun kardeşim.

hocam mediamarkt'tan s360 gözlük aldım ama tv'ye bir türlü tanıtamadım :( gözlüğü aktif hale getirip 3d düğmesine basıyorum ama değişen bir şey olmuyor. işin bir püf noktası mı var anlamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

quote:

hayırlı olsun eminim yeni tv den çok memnun kalacaksın ve daha önce tv seyretmemişim diyeceksin. gözlüğe gelince ben samsung 5100 denedim olmadı. Lg Ag S360 modeli bizim plazmaya uyuyor ancak tanıtması biraz zor. insanı çok uğraştırıyor.

hocam mediamarkt'tan s360 gözlük aldım ama tv'ye bir türlü tanıtamadım :( gözlüğü aktif hale getirip 3d düğmesine basıyorum ama değişen bir şey olmuyor. işin bir püf noktası mı var anlamadım :(

televizyona önden baktığınızda gözlüğü tv nin sağ alt köşesine getirip o şekilde gözlüğün düğmesine basarak tanıtın.Tv sağ arka köşesind ebulunan küçük çıkıntı 3d alıcısı

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

quote:

quote:

televizyona önden baktığınızda gözlüğü tv nin sağ alt köşesine getirip o şekilde gözlüğün düğmesine basarak tanıtın.Tv sağ arka köşesind ebulunan küçük çıkıntı 3d alıcısı

hocam yaklaşık 5 saniye gözlüğün açma/kapama düğmesine basılı tutuyorum. ardından kumandadan 3d düğmesine basıyorum. ama değişen hiç bir şey olmuyor :( bir türlü yapamadım sunu :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

quote:

quote:

hocam yaklaşık 5 saniye gözlüğün açma/kapama düğmesine basılı tutuyorum. ardından kumandadan 3d düğmesine basıyorum. ama değişen hiç bir şey olmuyor :( bir türlü yapamadım sunu :(

önce 3d yi açıp ardından dediklerimi yapmalısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kertenkele07 K kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum. 37 lm611s led var bende lg. Ben sadece oyun ve sinema izlemek için alıcam. TV izlemek için diğer televizyonu kullanıcam. Senden rica etsem yüksek çözünürlüklü bir film izlereken kamera kaydı yapıp paylaşabilirmisin. bunu yapan hiç yok. ayrıca oyun oynadıysan özellikle yarış oyunlarındaki performansı hakkında bilgi verebilirmisin. teşekkürler
  • LG 60PH670S modelini 7 aydir kullaniyorum.
    Full hd mkv filmleri 5400 rpm harici hdd izlerken hdd hizindan kaynaklanan ekranda tik tik seklinde film oynarken takilmalar mevcuttu.nasil cozdun derseniz 7200 rpm hdd ile ayni filmler sorunsuz calismakta.
    Ps3 oyunlarina gelecek olursak gta v aracla giderken binalarin gozle gorulur bir bicimde flu oldugu ve gozu yordugunu farkettim.lakin bu tv den degil ps3 un gta v 30 fps de calistirmasindan.
    Ayni tv de arkadasimin ps4 u ile driver club oynadigimda ise saglam bir pc monitorunde oynuyormus gibi net oynadigimi soyleyebilirim.ne input lag(gecikme) ne fps dusmesi ne gozu rahatsiz edecek tirtik dedigimiz olaylarla karsilasmadim.
    Tv sd yayinlari gercektende hd kalitesi gibi purussuz veriyor.
    3d ozelligine gelirsek orjinal aktif lg gozlukleri ile mkv filmler goze hos geliyor 3d derinligi yeterli.yalniz ayni olayi uydudan yayinlanan full hd 3d kanallar icin soylemek mumkun degil bana kotu geldi,ama hdd deki filmkerdeki 3d goruntu gayet tatminkar.
    Sonuc; LG 60PH670S tvmden gayet memnunum ve iyiki almisim diyorum.magazalarda ki led tv lerin demo goruntulerine aldanmayin.tv eve gelipte kuruldugu zaman o renklerdeki canliligi hicbir led veremez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snlthlk -- 20 Kasım 2014; 3:11:22 >

• 60PH670S için input lag değerinin 72ms olduğunu söyleniyor.
  • 60pb690v modelini 10 ekimde satın aldım, 10 kasımda arıza verdi; açılırken logo çıkıp kapanıyordu, lg servis gelip götürdü aldığım firma elinde kalmadığı için ücret iadesi yaptı.

Alacak olanları temkinli olmaları için uyarmak istedim.

Elimde ürünün sihirli kalemi ve 3d gözlüğü kalmıştır. her ikiside 1 kez kullanılmış faturalı ve garantilidir. ilgilenen olursa aldığım fiyatın yarısına verebilirim.
  • Bende yeni aldım LG 60PB690V modelini... Gözlük olarak SAMSUNG SSG-51002/XC 2'li Paket 3D Aktif Gözlük modelini aldım... 2 dakikada tanıttım.Problemsiz kullanıyorum
  • Devian kullanıcısına yanıt
    gözlükleri kaça nerden aldın acaba.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.