Şimdi Ara

LG 60PH670S ve 60PB690V plazmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
5
Favori
18.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili arakadaşlar ben yeni bir tv almak üzereyim araştırma yapıyorum salon için plazma düşünüyorum panasoniç markanın neo plazması ile Lg nin plazmaları aynı mı bilgisi ve önerisi olan arkadaşlarım benimle paylaşırlarsa çok memnun olacağım. yardımlarınrız için şimdi den çok teşekkürler.

• escudo76 E kullanıcısına yanıt
    sağ ol kardeşim
  • 2013 çıkışlı LG TV lerin hepsinde Yetersiz Bellek sorunu var.. yani tv nin browserından film, dizi izleken hata verip kapanıyor.. çözümü de yok..

bunun nedeni insanları ücretli uygulamalara yönlendirmek.

ben %100 emiynimki 2014 serilerinde hatta plazmalarda da bu hata meydana gelir.. tv nin browserından 720p lik bir filmi açın..

izleyebiliyormusunuz bakalım sonuna kadar :)
  • Kardeşim panasonic pahalıdır, LG f/p ürünüdür, sen git LG al diyen arkadaşa bakma, sen gidip sakın LG alma.
    Panasonic boşuna pahalı, LG de boşuna ucuz değil.
    Sen sonuçta göze hitap etsin, güzel görüntü alayım diye bir sürü para verip TV alıyorsun. Güzel görüntü alamayacağın ürüne boşa para verme.
    Küçük ekran olsun ama panasonic olsun.
    Kafan rahat keyfin yerinde olsun. Macera aramaya gerek yok.
    LG büyük marka, bu ürün iyidir diyemeyiz.
    Zamanında LG plazma dan dolayı bir süre uğraşmıştım. Zar zor iade ettim. Full HD LG yerine 50" ve HD ready 1024*768 panasonic aldım. Panasonic kesinlikle daha iyi ve su anda mutluyum. Iyi ki LG yi iade etmişim.
    Kısacası LG plazma konusunda başarısız ve ürünleri bu yüzden ucuz. Panasonic ise başarılı ve ürünleri bu yüzden pahalı. Doğru karar ver ve plazma alacaksan bugünün şartlarında panasonic dışında alternatifin olmasın. İnşallah faydalı olur ve pişman olmazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uniquereal U kullanıcısına yanıt
    değerli fikirleriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım. zira sizin fikirleriniz benim için değerli.
  • bilico2 kullanıcısına yanıt
    çok sağ ol kardeşim tavsiyene uyacağım.
    yetersiz belek sorununu nasıl çözdün genel bir hata imiş LG de
    escudo76 kardeşim seninle tanışmak ve tavsiyelerini almak çok güzel allah razı olsun senden.
  • Şimdi burada sen haklısın ben haklıyım polemiğine girmek istemiyorum.
    Ben sadece LG plazma ile ilgilenen arkadaşı uyarmak istedim.
    Sonuçta bu göz meselesi. Sen bakarsın güzel görürsün, ben bakarım kötü görürüm. Kişiden kişiye değişir.
    Ama herşeyi bir yana geçtik bu boyutlarda bir televizyonun bu fiyata satılması bile LG nin bu konuda ne kadar agrasif bir politika izlediğini göstermesi ve ve en azından bir görüş oluşturması açısından önemlidir.
    Not: Bu televizyonu alacaksan gözlerinle görerek iyi incelemeni, mümkünse internetten alıp en azından bir hafta kadar cayma hakkı sahibi olmanı tavsiye ederim.
    bilgilendirmen için çok sağol arkadaşım. panasonik plazma kapalı kutu bulamadım sadece teşhir ürünü var bir yıldır teşhir de imiş dolayısıyla panasonik ten vazgeçtim. ve lg 60PB690V aldım bugün kurdular. ilk izlenimlerim:
    görüntü iyi yansıma rahatsız edici değil internete bağlanma da bir sorun yok sadece sesi iyi derece de değil iyi bir ses bekliyordum. 2d den 3d ye dönüştürme diğerlerinde nasıl bilmiyorum ama bunda biraz derinlik kazanıyor.
    tatmin edici değil. şimdilik izlenimlerim bunlar. sorularınızı merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.saygılar.
  • Yeni televizyonunuz hayırlı uğurlu olsun öncelikle.
    Benim zamanında LG plazmayı iade etmemin asıl sebebi, görüntüyü 4:3 formatına getirdiğim zaman, ekranın yanlarında oluşan boşluklarda meydana gelen gölgelenmeydi.
    Şöyle anlatayım. NTV izliyorsunuz. Görüntü 4:3 formatında. Ekranın altından altyazı geçiyor ve altyazı ile beraber 4:3 formatından dolayı kenarlarda oluşan boşluklarda altyazıların uzantıları gölge şeklinde devam ediyor. Bu sorunu tespit ettim. Daha sonra prosedürü takip edip TV'yi iade ettim. Sizde bu kontrolü bir yaparsanız iyi olur bence.
    bilgi için teşekkür ederim deneyeceğim
  • Arkadaşlar merhaba, lg 60PB690V tv yi alalı 5 gün oldu tv le alakalı hiç biryerde bilgi yok,samsung un 4100 model gözlükleri bu modelde çalışıyor bilginiz olsun .
  • DR ARER kullanıcısına yanıt
    sağ ol kardeşim
  • bende alacam foto yokmu acaba
  • hasanaltay80 H kullanıcısına yanıt
    arkadaşım resim nasıl konur bilmiyorum en kısa süre için de sana yardımcı olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniquereal

2013 çıkışlı LG TV lerin hepsinde Yetersiz Bellek sorunu var.. yani tv nin browserından film, dizi izleken hata verip kapanıyor.. çözümü de yok..

bunun nedeni insanları ücretli uygulamalara yönlendirmek.

ben %100 emiynimki 2014 serilerinde hatta plazmalarda da bu hata meydana gelir.. tv nin browserından 720p lik bir filmi açın..

izleyebiliyormusunuz bakalım sonuna kadar :)

42lm660 ile bu akşamda conjuring filmini seyrettim Tv'nin kendi browserından sonuna kadarda izledim
    Yalnız ben şöyle bir yol izliyorum seyretmek istediğim filmi iPhone ile arayıp başlatıyorum film başlarsa malum flash desteği yok iphonenin kapatım temin browserından açıyorum o siteyi bu şekilde son bir senedir hiç yetersiz bellek uyarısı falan vermedi bide böyle deneyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahwet79 kullanıcısına yanıt
    ben tv yi aldım alalı hiç bir sorunla karşılaşmadım tek sorunum böylesi bir tv de iyi bir ses düşünmüştüm ama hüsrana uğradım heybetine göre ses çok sönük kalıyor ama onuda aşmak üzereyim ses sistemi aldım bu hafta gelir.
    yine de ilgin için sağ ol kardeşim.
  • acaba 690 serisinde 3d olayı nasıl derinlik filan iyimi acaba
  • hasanaltay80 H kullanıcısına yanıt
    kardeşim deneyemedim henüz gözlük bulamıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.