Şimdi Ara

LG 55EG920V Oled 4k Kampanya ve İndirim için Bilgilendirme Forumu (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
28
Favori
67.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi telefonda 40 dakika anket mi olur. İnsan skintidan patlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün İstinye Park Teknosa'ya uğradım; ellerinde kapalı kutu 920V vardı. 7500 TL'ye aldım; çift kişilik gidiş-dönüş avrupa bileti (daha doğrusu LG kampanyası) ve ekstra 2 adet 3D gözlük verdiler. Umarım sorun çıkmaz da, halen kullandığım 8 yıllık Sharp Aquos 1080p LCD tv'mi aratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Abi telefonda 40 dakika anket mi olur. İnsan skintidan patlar.

yok beni aradılar müsait olduğunuz bir gün yerde dediler araştırdım gerçekten lg firmasıymış numara
  • arkadaşlar ks8500 ile eg920v nin karşılaştırması aradaki farklar dağlar kadar
    https://www.youtube.com/watch?v=LLvVxsKgo5I
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

arkadaşlar ks8500 ile eg920v nin karşılaştırması aradaki farklar dağlar kadar
    https://www.youtube.com/watch?v=LLvVxsKgo5I

fark kameradan anlasilmiyor hep diyorum bu sekilde tvnin goruntu kalitesini degil cekilen kameranin kalitesini anlayabiliyoruz yalnizca:) siz nasil bir fark gordunuz arada? benim eg920v min ustune 5000tl verin tercih etmem yine de ks8500u

• selam şöyleki iki görüntü arasındaki fark renklerde patlama detay farkı videoda aslında anlaşılıyor her sahneyi durdurup durdurup incelerdeniz aradaki farkı fazlasıyla gölürsünüz
  • Oled tv nin farkı karanlık sahnelerde ortaya çıkar. Kaynaktan çıkan görüntünde gecikme yaşanması, ekranın daha kalitesiz bir görüntü vermesine sebep değil. Samsungun bu tvsi kalitesiz değil elbette, ancak led aydınlatma olduğu sürece bu tv nin de kendine münhasır sorunlarının olduğunu gösterir. Panel olarak oled tv nin üstün taraflarını zaten çok konuştuk. Bunların dışında kullanıcının tercihleri ve fiyat skalası da önemli. Şahsen led tv yi de birkaç nesildir kullanıp içini dışını ne olduğunu birçok kullanıcı gibi bende biliyorum. Oled tv bu konuda daha radikal bir seçim yapmak demek benim için.
    Birde şundan emin olmak lazım, oled tvyi Samsung yada diğer firmalar tanıtıp, pazarlama noktasında LG kadar rekabetçi olamadığı için kullanıcıya henüz sunmadılar. Sunsalar fiyatları nerelerde olur bunı da düşünmek lazım.

• Saticinin zirvalamasi. Belki 0.1 saniye daha once basladi samsungun demosu belki de hakikatten daha hizli ama goruntu kalitesine baktiginda samsung ezilmis. Ozellikle 14. saniyede adamlarin yuzunu elbiselerini,28 de arka.plandaki duvarin rengi ve motosiklet tablosundaki belirginlik farkini, 1.04tr karayolunun gercek renginin (gri) lgde olmasi ve karayolu seritlerinin net gozukmesi gibi net farklar var. Ayrica lg 50lerde falan goruntude one gecti 1 ms onde veya geride olmasinin bir onemi yok. Ayrica bu samsungun demosunun once baslatilmasina ragmen goruntu akiciligi olarak geride kaldigini da gosterebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 22 Kasım 2016; 13:41:47 >
  • 920V alımımı kurulum yaptırmadan iptal ettirdim. Yurtdışı bilet kampanyası tam bir çakallıkmış onu farkettim. Benden 2 hafta önce aynı televizyonu alan arkadaşımdan vergi adı altında kişi başı 130€ para istediler bilet için (iki kişi 260€). Toplamda 900 TL'den fazla para ediyor şu anki kur ile. Artık fiyatların inmesini bekleyeceğim. İnmez ise de kasımpaşa...
  • doğrusunu yapmışsınız hocam hedef o fiyatlara 2016 model C, E serileridir..
  • sharky25ant kullanıcısına yanıt
    En alınası zamanı geçtiğimiz aydı. LG sh7 soundbar sistemi zaten almak istersen 1000 lira. Hadi bluray filmleri geçtim. Ama ses sistemi ve Eg920v yi ben vatan computerden pazarlıkla 7400 e almıştım. Hemde depolarına giren son ürünü aldım. Haziran 2016 üretim. Aynı dönemde media markt da fiyat olarak 7800 son olur demişlerdi, yine ses sistemi hediye, birde 2 kişi Avrupa gidiş dönüş bilet hediye demişlerdi. Ancak biletlerde alan vergileri vs hariçti. Biraz araştırınca sizinki gibi saçma sapan ücretlerin olduğunu gördüm. Sonrasında da vatandan dediğim şekilde aldım. Tv için ise, şimdiye kadarki en iyi performans bu tv de diyebilirim, Yeni seriler fiyatları ile el yakıyor maalesef.

• Bu nasıl saçma bir fiyat politikasıdır anlamadım. TV almak istiyorum. LG OLED 55b6 ile Samsung 55KS9500 arasındayım. Tabiki LG nin görüntüsü daha iyi fakat biri yeni kampanya ile 6500 TL ye gelirken OLED in fiyatı 12000 TL. LG kesinlikle bir revizyon yapmalı bu fiyatlarda resmen saçmalık. 8000 TL civarında olmalı benim görüşüm
  • bende fiyatın düşmesini bekliyorum hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

En alınası zamanı geçtiğimiz aydı. LG sh7 soundbar sistemi zaten almak istersen 1000 lira. Hadi bluray filmleri geçtim. Ama ses sistemi ve Eg920v yi ben vatan computerden pazarlıkla 7400 e almıştım. Hemde depolarına giren son ürünü aldım. Haziran 2016 üretim. Aynı dönemde media markt da fiyat olarak 7800 son olur demişlerdi, yine ses sistemi hediye, birde 2 kişi Avrupa gidiş dönüş bilet hediye demişlerdi. Ancak biletlerde alan vergileri vs hariçti. Biraz araştırınca sizinki gibi saçma sapan ücretlerin olduğunu gördüm. Sonrasında da vatandan dediğim şekilde aldım. Tv için ise, şimdiye kadarki en iyi performans bu tv de diyebilirim, Yeni seriler fiyatları ile el yakıyor maalesef.

Hocam sound bar geldi mi size? SMS geleli baya oldu ama hala soundbar yok.

• WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    Evet benim sound bar tv alımımdan 2 hafta sonra geldi. Müşteri hizmetlerini bence arayın. Kayıt olup olmadığınızı teyit ettirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Evet benim sound bar tv alımımdan 2 hafta sonra geldi. Müşteri hizmetlerini bence arayın. Kayıt olup olmadığınızı teyit ettirin.

Teşekkürler. Bugün arayacağım. Kayıt olduğuyla ilgili SMS geldi de ürün yok. Kendimi bir hatırlatayım :)
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Videoyu siz mi çektiniz
    Hangisi daha iyi idi görüntüde

EDİT

hmmmm
    videoyu sahnelerde durdurup incelendiğinde farklar ortaya çıkıyor.
    samsung daha canlı pastel ama doğal renklerden uzak
    lg daha sade ve doğal renklere yakın
    görüntü veriyor. Merak ettiğim gerçek siyah performansları birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 22 Kasım 2016; 10:18:55 >
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    evet videoyu ben çektim
    https://forum.donanimhaber.com/m_113061373/mpage_37/tm.htm burada detaylı resimleri paylaştım inceliye bilirsiniz ks8500 kullanıyorum ve iade işlemim sürüyor halleder halledmez hemen oled alacağım
  • Merhaba arkadaşlar
    Şuan kampanya devam ediyor mu?
    https://kusursuzses.com/
    Tarihler geçmiş görünüyor ama site aktif
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    bu modeller hangileri ve fiyatları nedir
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.