Şimdi Ara

LG 55EG920V Oled 4k Kampanya ve İndirim için Bilgilendirme Forumu (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
28
Favori
67.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    samsung 55ks8500 - lg 55eg920v fiyat araştırmanız lazım heryerde ayrı fiyat var
  • Uykusuz. kullanıcısına yanıt
    kampanya bitti yeni kampanya bekliyoruz
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    peki bu görüntü farkı samsungda pastel renk olması ayarlardan olabilirmi
    lgdeki gibi daha doğal renklere ayar yaparak ulaşılabilirmi
    tv yi eleştiricem ama dürüst olalım.
    calibremiydi izlediğiniz tv.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    her 2 tv de kariblosyon ayarları yapıldı 2 sinin arasındaki en büyük far aslında renkten öte detaylar resimleri incelerseniz arka planların arasındaki farkları görürsünüz
  • Geçtiğimiz salı TV kuruldu. Şuan için bir problem yok, verdiğim paranın hakkını veriyor televizyon.
    Seri numarası 6 ile başlıyor.
  • Uzun zamandır eg920v düşünüyorum. Fiyatlar biraz daha düşer mi derken kur fırladı. 1 Aralık itibarıyla fiyatlar güncellenecek diyorlar. Bugün Vatan'dan 55 eg920v için 7500 tl fiyat aldım. Daha önce çok daha iyi kampanyalar olmuştu ama mevcut durumda bu fiyata almak sizce matıklı mı?
    Bir de Tv'nin seri numarasından üretim tarihi nasıl anlaşılıyor? Paylaşabilirseniz sevinirim.
  • bende fiyat araştıması yapıyoru medimark istanbul forum 7300 tl fiyat veriyor ama 2016 55c6v modeli aralık ayında 8.000 tl düşücek ben onu bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

bende fiyat araştıması yapıyoru medimark istanbul forum 7300 tl fiyat veriyor ama 2016 55c6v modeli aralık ayında 8.000 tl düşücek ben onu bekliyorum

05~08 Ocak 2017 arası CES 2017 yapılacak. Tüm firmalar 2017 Tv lerini tanıtacak. Bizim memlekette hala 2015 stoklarını eritmek için 2016 oled fiyatlarını yüksek tutuyorlar şaka gibi ülke :S Bende indirim bekliyorum .
  • MarvelX kullanıcısına yanıt
    aralık ayında indirim geliyor
  • arkadaşlar bir tv yayın platformu almayı düşünüyorum ama digiturk dsmart üyelik taahhüt vs uydu alıcının yayıntısıyla uğraşmak istemiyorum...CI modül diye geçen ya da pcmcia kart olarak geçen cam modül de denen tvye doğrudan kart takarak çalıştırabileceğim önereceğiniz bir modül var mı? eg920vde kullanan arkadaş var mıdır memnun olan? tvnin kendi uydu alıcısından çok memnunum çok güzel görüntü veriyor digiturkun dandik bi uydu alıcısında denedim bugün iğrenç bir görüntü verdi hemen kurulumdan vazgeçtim kendisine taktım yine anteni:)
    filbox teledünya vs ne tavsiye edersiniz? bir de alacağımız modülün kalitesi önemli midir ne alalım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55eg920v TV yi Teknosa'dan 7100 TL aldım.
    Kutu hasarlı ancak ürün sıfır kullanılmamıştır diye sattılar. Gerçekten de öyleydi. Dün kurulumu yaptılar.
    Şimdilik memnunum.
  • arastirdim biraz ve sonunda d smart modul aldim arkadaslar tvnin kendi kumandasiyla arayuzuyle imkanlariyla kullaniyorum ekstradan uydu alici kablo vs derdi yok on numara bir sey oldu herkese tavsiye ederim d smart CI modulu..mega paket aldim ben 45tl idi 42tl kamu calisanlarina 24 ay taahhutlu ama sikinti yok...tvnin kendi ayarlarindan altyazi secme kanalin dilini secme secenekleri dahil hersey basit kanal gecis hizlari modulun sifre cozmesi dolayisiyla biraz gecikti ama cok sorun degil kanallarin bilgisi aciklamask yayin akisi falan da gozukuyor tv ile guzel uydu gayet bundan sonra hayatta uydu alicili bir sistem almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Videoyu siz mi çektiniz
    Hangisi daha iyi idi görüntüde

EDİT

hmmmm
    videoyu sahnelerde durdurup incelendiğinde farklar ortaya çıkıyor.
    samsung daha canlı pastel ama doğal renklerden uzak
    lg daha sade ve doğal renklere yakın
    görüntü veriyor. Merak ettiğim gerçek siyah performansları birde.

[size="2"] biri led arkadan aydınlatmalı diğeri oled her pixsel kendi ışığını yakması oled siyah ekranda ışık yakmaz kapalıdır ,led ile oledin siyah kalitesi fiat linea ile bmw m4 gibi birşey

oledin siyahı plazmaya nal toplatır,hatta şu an film izliyorum zifiri karanlıkta siyah geçişte ara sahnelerde bildiğin tv kapalı panel zati gerçek doygun siyah olduğu gibi tv'yide görmüyorsun, birde ara sahneler derken, filmde o süre karanlıkta geçen bölümler, ara sahne bile değil ,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 30 Kasım 2016; 4:40:14 >

• sevindim doğru yoru bulduğuna 286. kanal trt 4k haberiniz olsun iyi günlerde kullanın
    1-2 gün araştırdım makul olanın d smart modül olduğuna karar verdim...uydu alıcıların derdi sorunu bitmiyor hiç uğraşmaya gerek yok tvnin uydu alıcı kalitesi beklentimin üstünde zaten...dediğim gibi altyazı ses dili yayın akışı program bilgisi hepsi tvden ayarlanabiliyor...çok kişinin bu modül olayını kullandığını düşünmüyorum ama bir bakın derim temiz iş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadim yazicam :)

Cok komik yorumlar mevcut. Oled ile samsungun LCD'leri karsilastirilmis vs. Halan Sd yayin izliyorsaniz birsey diyemem tabiki. Magazada gordugunuz standart olarak duran OLED kalibrasyonsuz. Oled kalibre etmek zor. Magazaya bakip aldanmayin :) Gelin birde benim gibi isi bilen birinde gorun. Birde 4K HDR gorun. Birde PS4 Pro gorun.

Sonra tekrar yorum yapin...
  • hwa H kullanıcısına yanıt
    evinemi davet edion bizi?
  • 2016 lg 55c6v alacak arkadaşlar varsa fiyat 8.000 tl

Lg 960v 5600 tl bulduysam alınırmı arkadaşlar.
    920v den farkı iyimi kötümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 30 Kasım 2016; 15:06:34 >
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Tehşir ise alınmaz

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.