Şimdi Ara

LG 50PQ600 ve Samsung 50B450 Plazma Tv'ler Arasında Seçim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SAMSUNG PS-50B450 PLAZMA TV HepsiBurada Bana özel :p 2.307,08 TL

Bu arada Hd Ready'nin eski teknoloji, Full HD 1080p nin en iyi görüntülü özelliği olmadığını öğrenmemi sağlayan
    ve bu versileyle Full HD 1080p LCD alma ısrarımdan vazgeçmeme sebep olan başta "HD Ready - Full HD Tercihi ve Temel Bilgiler Rehberi" ni hazırlayan @signore ve diğer tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum :)

Ve önerilerinizi bekliyorum.
    Aslında benim gönlüm LG'den yana fakat somut bilgiler ışığında değil bu eğilimim.
    Sizlerin fikir ve önerilerini bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keladam -- 30 Ağustos 2009; 7:57:20 >

• panasonıc tekofaks garantili olsa idi onu tavsiye ederdim ama paralel ithalat aracılığıyla türkiyede satıldığından dolayı lg yi almanı tavsiye ediyorum.
  • Alternatifleri ikiye indirdim
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum...
  • Arkadaşlr bir de bu ürün girdi araya
    LG 50PQ200R Vatan'da 2.463 TL ye satılıyor. 50PQ6000 ile arasında pek bir fark göremedim ben :S
    Eminim ben göremiyorum aam o yüzden buraya yazıp duruyorum zaten :)
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_50PS3000-PLAZMA-TV,8736.html

EKRAN GENİŞLİĞİ: 50" Ekran Genişliği
    PARLAKLIK: 1500 cd/m2 Parlaklık
    ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920x1080 Çözünürlük-FULL HD-
    KONTRAST: Kontrast
    DİNAMİK KONTRAST: 2.000.000:1 Dinamik Kontrast
  • Hocam 1080p kaynağım pek yok
    divx ve diğer SD yayınları da FULL HD lerin daha kötü gösterdiğini göz önüne alarak
    Alacağım plazmada FULL HD olmama şartını arıyorum :)

LG 50PQ6000 ile LG 50PQ200R arasında kaldım
    bir de HB bana özel indirim yapınca yukarıdaki Samsung dikkatimi çekti ama onun hakkında hiç yorum bulamadım nette.

Yok mu bi yorumu, görüşü, önerisi, bilgisi, fikri olup da paylaşmak isteyen arkadaş???
  • 50pq6000 kullanıyorum, yayın kalitesine bağlı olarak müthiş sonuçlar çıkartıyor tavsiye ederim. LCD mi alayım diyede düşünmüştüm LCD de ki parlak ve canlı renkler başta insanı cezbediyor ama arkadaşlarda bir iki saat TV seyrettim başım döndü açıkcası beynimi çok yordu Bu plazmada da keskinlik kontrast ve renk cünbüşü isteniyorsa pekala hemen hemen bir LCD kadar ayarlanabiliyor, ama bazı kanallarda da görüntü hiç hoş olmuyor açıkcası kumanda elimden hiç düşmüyor , yayın kalitesi iyi olunca insan tv nin sınırlarını zorlamak istiyor ama yayın kötüysede hemen ince ayar çekmek gerekiyor... neyse lafı uzatmayayım ama TV beni şimdilik memnun ediyor, özelliklede hdsmart da diğer tüm paneller gibi enfes bir görşel şölen oluyor 50' de başka bir tat hani Kararınız şimdiden hayırlı olsun.

• Peki hocam
    LG 50PQ6000 ile diğer verdiğim ürünler (LG 50PQ200R - SAMSUNG PS-50B450 PLAZMA TV ) arasındaki fark konusunda bir fikrin var mı?
    Aradaki fiyat farkını gözle görebiliyor muyuz vs. gibi.
  • hocam kesinikle 50pq6000 diyebilirim sana samsug plazmaların panelleri çok fazla yansımaya sebebiyet veriyor. iki cihazıda gördüm yanyana ve rahatlıkla LG diye bilirim ---
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.