Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.665
Cevap
70
Favori
368.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzelim tv bir kart arızası yüzünden çöp oldu resmen. Nasıl yedek parça bulunmaz aklım almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko31

Merhaba arkadaslar

benim 60PH670S var son günlerde tv yi actigimda sürekli kendi kendine acilip kapaniyor, bazen iki ücü tekrardan sonra kendine geliyor bazende 10 15 defa acilip kapandiktan sonra kendine geliyor, bazende actiktan 4 5 dakika sonra kendi kendine acilip kapaniyor ve 4 5 defa acilip kapandiktan sonra düzeliyor, sanki isindiktan sonra kendine geliyor gibi... bu neyden kaynakli olabilir? sanirim burada söz edilen ysus kartindan olamaz gibi geldi bana (burda söz edilen sorunlari okuyarak böyle yorumladim)

Bende LG nin başka led bir modeli daha var. O sürekli açılıp kapanıyor. Tamire gitti geldi tamircide hiç yapmamış. Bende şu anda düzelme olmuyor.

Bende bir gelişme olursa haber veririm, siz bir tamir yolunu bulursanız haber verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciko31 kullanıcısına yanıt

Bendeki de nadiren de olsa kendi kendine açılıp kapanıyor. Burada yazılanlara bakılırsa ysus kartla alakalı gibi  LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 18 Ağustos 2021; 16:44:27 >
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt

Yarin servis gelicek bakalim ne diyecekler, eger ysus kartiysa insallah bir yerlerden bulma imkanim olur 60ph icin... Gelisme olursa haberdar ederim.

• Arkadaşlar dışarıdan Smart tv programlarını güncellemek mümkün mü ?

• Bu televizyona bluetooth kulaklık bağlayabiliyomuyuz?

• Arkadaslar sadece film izlemek icin kullandigim ulusal kanal izlenmemis 60 inch televizyonumu maalesef yurtdışına gidecegim icin satacagim, piyasa degisik asagi yukari kaca gider 1 ay icinde satmak istesem?

Burda da alici varsa ulasabilir orta yolu illa ki buluruz

• Arkadaşlar merhaba ,

bizim ufaklık elindeki anahtarı tv nin arkasına muhtemelen pmca yuvasına sokunca tv açılmıyor açılıp kapanıyor tık tık tık tık sürekli..

y-sus ya da anakart arızası dediler 1.700.1.800 civarı fiyat verdiler daha görmeden.

8 senelik tv yaptırmaya değer mi, yenisini mi almalı.

LG nanocell bakıyorum ama sanırım görüntü kalitesi bizim plazmanın yeni tv lerden de daha iyi.

4k tv lerle karşılaştırıldığında hangisinin görüntü kalitesi iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swordofjustice -- 27 Kasım 2021; 0:27:5 >
  • swordofjustice S kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 2-3 ay bekleme sonucu 1200 civarına yaptırdım. Değer mi sorusuna gelirsek bence bu tv için değer.

• ARYEKE kullanıcısına yanıt

Yetkili serviste mi yaptırdınız?

• swordofjustice S kullanıcısına yanıt

yetkili servis değil di, normal tv tamircisi.

• 60ph670s tvim bugün stanbayda sürekli çık çık yapıp duruyor. Ekran gelmiyor bşrkaç tv tamircisine sordum parça yok dediler mart 2014 te aldım fatura herşey var. Yorumları okudum ankart ysus z sus tan kaynaklanıyor galiba. Yol gösterirseniz iyi olur yalovadan yazıyorum

• Merhabalar,

Elinde bir şekilde atıl 50PH670S ayağı(stand) olan varsa satın almak isterim. Mesajla ulaşabilirsiniz.

• Merhabalar. Benim de 50ph670s televizyon artık kapanıp duruyor . Ses var görüntü gidiyor. Ysus kart dan herhalde buradan da gördüğüm kadarıyla. Bunu nerede yaptırabilirim ya da bu parçayı alabileceğim bir yer var mı? Konuyu da hortlatmış olalım 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence yeni tv al hocam son elektrik zamlarından sonra bu tvnin elektrik tüketimine dağ dayanmaz,biz de vaktinde çok severek kullandık ama sanırım beda vakti geldi.

• green82 kullanıcısına yanıt

Ben de şuan yok ama tvyi üçlü prizden düğmesini kapatıyorum,nerden enerji alıyorsa çıt çıt ses geliyor

• Vallaha yeni tv al da işte şuan ki durumda çok zor hele böyle 50" tv filan fiyatları görünce hiç bakası bile gelmiyor. Parça bulsam kendim bile uğraşıp yapacağım artık . Ya da olmadı Kumkapı- Kadırgada ki tv tamircilerine bir gösteririm yapacak yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • green82 kullanıcısına yanıt

Önceki sayfalarda vardı 50 inç için ysus kartı,baktınızmı o sayfalara hocam?

• Arkadaştan 60PH670S aldım ama ayağını çöpe atmış elinde olan yada bulabileceğim yer varmıdır

• esenlik kullanıcısına yanıt

var

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.