Şimdi Ara

Lg 49uj630 kendiliğinden kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. 1 ay kadar önce lg uj630 aldım. Tarayicidan dizi izlerken bazen kendiliğinden kapanıp açılıyor. Bugün servisi çağırdım, yetersiz bellekten dolayi, tarayicida birsey izlemeyin deyip gittiler. Ama bence, benimki biraz farkli galiba, çoğu insanda yetersiz bellek deyip kapanıyormuş, bende hicbir uyari vermeden direk kapanip tv ye geçiyor. Sizce bu yetersiz bellek hatasi mi farkli bir sorun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mrb bende bu konuyu duydum.işyerındekı arkadaşda lg var modelını 800-850 gibi bişeydi aynı sorun var.bellek çabuk doluyormuş aynen
  • Prim alalım diye satmışlar size en kötü lg tv yi

Uj630 nit i de çok düşük belleği de

Geçmiş olaun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iam.eren İ kullanıcısına yanıt
    Hocam acikcasi onerme gibi bir durum olmadi da , son fiyatlardan sonra uygun fiyata gördüğüm icin aldim. Galiba konuyla ilgili bir yorumunuz yok. Ben bunun bellek hatası olmadigindan şüpheleniyorum. 2 tane aldık zira, ama diğerinde bu sorun yok. Ayni şeyleri izlememe rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iam.eren

Prim alalım diye satmışlar size en kötü lg tv yi

Uj630 nit i de çok düşük belleği de

Geçmiş olaun
    keşke insanlar fikir ve yardım istediklerinde onlara varsa fikirlerinizi, yapabiliyorsanız yardımlarınızı yapsanız.

Olmuş bir şey için, konu hakkında canı sıkılmış bir insanın, geçmişte almış olduğu bir karar için "kendisini kötü hissettirecek" bir yorumda neden bulunuyorsunuz gerçekten merak ediyorum!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.