Şimdi Ara

LG 49UH850V vs 49KS8500 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
22.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49ks8500 icin samsung bayiinden 3850 tl fiyat aldim bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu055

ah be kardesim 4600 nedir ben 55 olanını telefon hediyesiyle 4900e getirdim keske arastirsaydin ama tvden pisman olmazsin merak etme

55i kuracağım odaya biraz büyük kalıyor hocam. Salondaysa LG oled'den vazgeçemem.

O değil de samsung tv'ye ve curved panellere çok yabancıyım. Birileri kurulumdan sonra ne tür testler yapmam gerektiği konusunda aydınlatabilir mi lütfen beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

49ks8500 icin samsung bayiinden 3850 tl fiyat aldim bilginize.

Fiyatların 3aşağı 5 yukarı o civarda olduğunu büliyorum hocam da bizimkisi göz göre göre kendini kaz gibi yoldurmak. Yoksa ben daha evvel hiç bi tanışlığım olmayan bayiden 4.000 lira fiyat aldım 2 hafta önce. Ha bide niye taksitle aldığım konusunda da hiçbi fikrim yok. Peşin almaya gitmiştim ben halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dingo egret! -- 2 Nisan 2017; 17:36:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

49ks8500 icin samsung bayiinden 3850 tl fiyat aldim bilginize.

hocam istanbulda mı hangi bayi ?
  • Yok hocam van avm nin altindaki samsung bayii. Van da. Fiyat iyimi bikemedim bende cok kararsizim.
  • Fiyat bana gore oldukca iyi geldi ,

Zaten internet uzerinden almak istesek bile 3900 drn asagi fiyat goremedim ben.

• 49ks8500 bende araştırıyorum. Evleneceğim yazın kısmetse.. iyi bir seçim olur dimi arkadaşlar ilk tvm için:))

• Ks8500 fiyatlaeo neden ucti boyle inermi fiyatlar

• KS8500 de quantum dot teknolojisine sahip bir panel kullanilmis.

Bu teknolojiyi 2017 cihazlarinda bahsi gecen QLED ler gibi düsünebiliriz. Qled paneller. 1 tik daha gelistirilmis parlakligi daha yuksek seviyelere cikabiliyor vs. Ve bu paneller sadece fiyat bandi 10.000 uzerinde olan Q serisi modellerde kullanilmis.

Kisacasi KS8500 un paneline sahip bu fiyat bandinda alternatif model bulunmadigi icin fiyatlarin yukseldigini dusunuyorum.

Panel yapisindan dolayi 49" ve 55" arasinda nerdeyse 1 tv fiyati kadar fark var. Butceden dolayi 49Ks8500 tercih ettim. Su ana kadar gayet memnunum tavsiye edebilirim.

• bende 2-3 güne 2 tv den birini alıcam.

zaten beklemeyede gerek kalmadı artık çünkü ürünlerde azaldı.2016 serilerini bulamazsam daha düşük özellikli , hemde daha pahalı 2017 modeline kalıcam

bugün 2 ürünüde test ettim.görüntü kalitesi evet çok iyi samsung un ama kasa yapısı lg nin çok daha sağlam. mu8000 ile 60ks8500 modellerine baktım arka panel ayrılmış duruyordu.çalışanlar yapamazya.

ses kalitesine bak 2sinide sonuna kadar sesini açtırdım.ks8500 cızırtılıydı ama görüntü kalitesi cidden çok iyiydi.vatan da çalışan adam ısrarla lg nin paneli daha sağlam diyip durdu ve sürekli tv nin camına vurdu, aynı şehirde başka bi vatan personelide ısrarla ks8500 al diyip durdu. eldeki stoklar ve kota işimi var acaba tam bilemiyorum :)

artık gözümü kapayıp alıcam

vatanda 3999tl - 49UH850 , 4599tl - 49ks8500 idi

bakalım alıcam dediğim gibi bu aralar.yoksa samsung MU ve LG SJ serilerine kalıcaz 😄😁

• Merhaba 49 ks8500 pazar günü gittim mağazadan aldım salı günü kuruldu, ben beğendim :)
    Ayrıca LG soundbar keyfini yeni yeni çıkarmaya başlıyorum trt 4 k sağ olsun .)
    Aklınıza takılan bişe varsa sorabilirsiniz şunuda belirtiyorum ben bu modeli gördüm tutuldum, baktım git gide stoklar eriyor sonuç olarak aldım :)
    Bugün fark ettim tvnın üst ve alt kısmında toplamda 2 adet ölü pixel var biraz ona canım sıkıldı ama arayıp sorucam ..

LG 49UH850V vs 49KS8500

LG 49UH850V vs 49KS8500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infin1ty -- 27 Mayıs 2017; 0:42:16 >

• Hocam 49ks8500 den memnun musunuz suana kadar? Bende alıcam da 49ks8500 mü yoksa 49mu8000 mi alsam diye düşünüyorum.

• Hsnzma H kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar aldığım hiçbirşeyden pişman olmadım parasının hakkını veren tv pc tvye bağlamıyorum artık taracıycı son derece hızlı istediğim filmi izliyorum:)açılış kapanış hızları vs karar sizin kavisli olayı kesinlikle güzel.
  • Hsnzma H kullanıcısına yanıt
    Ben KS olanı aldım ben memnunum . Önemli olan panel kalitesi ona göre alın derim ben . Kavisli olması çok elzem diil sadece daha kaliteli algısı veriyor . Birde ks nin kasası ve tasarımı güzel . Ama en son olarak yine de panel kalitelerini karşılaştırın en önemlisi o bana sorarsanız

• hayirli olsun hocam, 49ks8500 10 bit mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ks8500 e alternatif bakıyorum ama görünen o ki yok. 8500'ün fiyatları da almış başını gitmiş bakalım napıcaz.
  • öyle diyorlar :)
  • VATAN DA BUGÜN 3899 TL ALICAK VARSA KACIRMAYIN BEN 4250 TL TEKNOSADAN SON 1 ADET KALDI ALMIŞTIM.
  • kullanan arkadaşlar memnun musunuz? bugün vatan'dan almayı düşünüyorum ancak ışık sızması, bulutlanma gibi kronik problemleri var mı tv'nin. Son olarak Tizen kullanışlı bir işletim sistemi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

kullanan arkadaşlar memnun musunuz? bugün vatan'dan almayı düşünüyorum ancak ışık sızması, bulutlanma gibi kronik problemleri var mı tv'nin. Son olarak Tizen kullanışlı bir işletim sistemi mi?

ışık sızması, bulutlanma sorunları olmayan edgeled bir tv henüz yok hocam. Samsung'ta da bolca vardır, LG'de de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.