Şimdi Ara

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
40
Favori
149.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ps4 pro için almayı düşünüyorum... ps4 pro da hdr teknolojisi var.
    ama bu televziyonda yok!

LG 49UF8507 ve LG 49UH770V arasında kaldım... öneriniz nedir.
  • Lg 55 uh850v 950v veya samsung ks9500 önerim .gerçek bir ps4 pro oynamak istiyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lig tv de yayınlanan 4k super lig maç videoları lazım hiçbir sitede bulamıyorum bu konuda bana link gönderebilecek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nobbss01

arkadaşlar ps4 pro için almayı düşünüyorum... ps4 pro da hdr teknolojisi var.
    ama bu televziyonda yok!

UH850V serisinde HDR teknolojisi var, ben PS4 ile beraber kullanıyorum.
  • LG launches Super UHD TVs with Nano Cell technology for more accurate colours LG 2017 LG 2017 MODELLER HAKKINDA BILGI BEKLEYENLER. LG'nin Super UHD serisi 3 farklı modelle açılışı yapıyor. SJ8000, SJ8500 ve SJ9500 olarak isimlenen 3 model, kendi içlerinde farklı ekran boyutlarıyla gelecek. SJ9500, 86 ve 65 inç boyutlarda sunulacakken, SJ8500 ve SJ8000 de 65, 60 ve 55 inç boyutlarında olacak. Bunlara ek olarak SJ8500'ün 75 inçlik ayrıca bir modeli daha sunulacak.Yeni Super UHD televizyonların bir diğer özelliği ise, fazlasıyla ince olmaları. 3 model de 6.9 mm kalınlığıyla dikkat çekiyor. İşletim sistemi olarak webOS 3.5 sürümü çalıştıran televizyonlar, hareketle kontrol için Magic Remote desteği almış. Ayrıca Magic Link isimli yeni platform da özel servislere erişim imkanı tanıyor.

LG'nin yeni Super UHD serisi televizyonlarının bu yıl mart ayında satışa sunulması bekleniyor. Fiyatlarıyla ilgili bir bilgi ise henüz yok.

• LG BU SENE SAMSUNG MODEL NUMARALARINI KULLANIYOR 2015 MODEL OLAN JS8500 JS9500 KULLANAN SAMSUNG ,2017 MODEL LG LER İSE SJ8000 SJ8500 SJ500 .yani uh vh gibi 2 haf ve sonuna V harfi eklemekten vazgeçmiş görünüyor. 3 MODEL VAR .İŞİN ENTERESAN YANİ 49 VE 50 İNÇ MODEL HİÇBİR SİTEDE VE LİSTELER DE GÖRÜNMÜYOR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

ama bu televziyonda yok!

Ustam LG 49UH770V almak için bütcem var. HDR de sıkıntı yaşarmıyım?
  • quote:

quote:

quote:

ama bu televziyonda yok!

İkisinde de aynı HDR teknolojisi var. 770 de 3D özelliği yok bildiğim kadarıyla.

LG'nin sitesinden karlılaştırabilirsin ikisini.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ama bu televziyonda yok!

İkisinde de aynı HDR teknolojisi var. 770 de 3D özelliği yok bildiğim kadarıyla.

Ps4 pro da hdr O kadar önemli mi peki yani olmazsa olur mu?

:LG 49UF8507

Bu modelede gönlüm gidiyor hem daha ucuz. Hemde 4k ve 3d si var

• 49uh850v stokfırsatı.com da 3345 tl bu siteye güven olur mu..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ama bu televziyonda yok!

Ps4 pro da hdr O kadar önemli mi peki yani olmazsa olur mu?

:LG 49UF8507

Bu modelede gönlüm gidiyor hem daha ucuz. Hemde 4k ve 3d si var

Uncharted 4'de denemiştim ben öyle çokta bir fark yoktu. O kadar para vermişken daha yenisini almak daha mantıklı olurdu.

• Birisi 2600

Birisi 3129 sanırım uh770 alicam

:)

Ama marvel in 3d li filmlerine veda edecegim o zaman :)

• Karışmak gibi olmasın da bütçeniz neşir ona göre birşey önerebilirim. Tv yi maç mı film mi oyun için mi kullanacaksiniz

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Film ve ps4 pro

Zaten şuanda 49uf770 sipariş ettim. Cok araştırdım.

Butcemde 3200 idi maksimum

• En azından 49uh850v almanı tavsiye ederim hdr hdr 10 bit özelliği var azından ps4 pro da çok fark eder

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

En azından 49uh850v almanı tavsiye ederim hdr hdr 10 bit özelliği var azından ps4 pro da çok fark eder

Butcem yok cok pahalı yoksa niyetim oydu.

• O zaman iade talebinde bulunucam lg servis tam rezalet doğru düzgün cevap vermiyorlar

• Haziran ayında bu modelden aldık ancak son bir aydır Youtube'dan video izlerken internet wi-fi bağlantısında her 5 dakikada bir kopma oluyor. Aratıp bağlantıyı elle tekrar kuruyorum. Başlangıç ayarlarına döndürdüm sorun düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 30 Ocak 2017; 3:25:43 >
  • LG 49UH850V ile ilgili hazırladığım görüntü kalitesi videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeadachyKnot -- 5 Şubat 2017; 13:14:6 >
  • 55 uh850v alarak tv konusunu en azından 5 yıl rafa kaldırdım bütün testleri yaptım şansıma bir sorunla karşılaşmadım sadece samsung dan lg ye gecince karanlık geldi biraz spor karşılaşmalarında performansı beğendim 3d film izledim yeterli geldi bana ağrı veya göz yorulması gibi bi sıkıntım olmadı ki istediğim bir özellikti 4k belgesel-futbol-film indirdim görüntüler inanılmaz dı ayarlarını tam yapamadım daha iyi de olabileceğini düşünüyorum sonuçta beklentileriniz belirliyor tv den memnuniyetinizi teledünya funbox uhd kanalını izlemek bu tv de efsane güzel teledünya 3-4 kanal yakında koyacakmış oradaki çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgi sonuçta 2 yıl araştırma bekleme izleme döneminden snr bu fiyat aralığında alınabilecek tv nin bu model olmasına karar verdim ki samsung almak için kendimi hep zorlamama rağmen lg oldu hepinize iyi forumlar
    saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.