Şimdi Ara

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
40
Favori
149.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sürüm numarası nedir? Birde giriş ekranı açılsın mı diye sorduğu kısmı nasıl kapatabiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An ve an yeni güncelleme otomatik yüklenmiş bulunmakta.. yeni sürüm 05.30.60...

• Hedgehog! kullanıcısına yanıt
    05.30.60....

• Yeni versiyon ile ilgili notlara ulaşan oldu mu?

• Lg 43UH610v serisinde aşagıdaki bilgiyi paylaşmışlar.

* SW information

1. Improvement
    1) Security Update

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coscos1222 -- 2 Mayıs 2019; 21:0:14 >
  • Bende okanıdayım görüntü birazdaha güzelleşmiş.
  • Arkadaşlar hazır kanal listesini atacak olan varmı acaba? tkgs bir türlü yüklemedi formattan sonra kanalları...
  • tvde maç izlerken takılma varmı
  • Satmak isteyen varsa ulaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bu tv'a evde bulunan (kıytırık) bir ses sistemini kulaklık girişinden bağladım. Ses çıkışını da kablolu kulaklık olarak seçtim. Televizyon kumandasından ses kısıp açabiliyor. Kablolu kulaklık artı dahili TV hoparlörü olarak seçtiğimde ise sadece Tv nin sesi kısılıp açılıyor. Ses sisteminin sesine bu modda müdahale edemiyorum. Bunu düzeltme imkanım var mı?

Bir de bass'ı kuvvetli bir ses sistemi alayım istiyorum. Kaliteli olan ses sistemleri genelde kablosuz, bluetooth üzerinden bağlanıyor. Böyle bir ses sistemi alsam bu televizyona entegre edebilir miyim? Ya da kablolu 5+1 7+1 gibi bir ses sistemi mi almam lazım? Bir de maksimum gücü ne olmalı? Tavsiyesi olan, bu ürünü al diyen var mıdır?

Teşekkür ederim 😊

• Herkese merhabalar. İyi bayramlar. 2016 dan bu yana 49uh850v modelini sorunsuz bir şekilde kullanmaktaydım geçen haftaya kadar. Malesef ekran titremesi sorunu ile karşı karşıya kaldım. Durduk yere çıktı. Tv ne darbe aldı ne bir şey. Nette yaptığım araştırmalar doğrultusunda sanırım panel arızası. Pazartesi servis çağıracağım. Umarım yeni tv parası kadar bir ücret çıkarmazlar. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

• 5.60.05 sürümü geldi bakalım. Çok şaşırdım 5 yıl sonra güncelleme almasına. Ekran falan idare eder ama smart özellikleri ile hala iyiki almışım dediğim TV. Ssport+, Netflix, Amazon Prime Video ( Biraz ağır olsa da) uygulamalarını hala akıcı ve rahat şekilde kullanbiliyorum. Thanks LG. Bu sure içinde sadece wifi modülü bozuldu o da garantiden değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigadicking

5.60.05 sürümü geldi bakalım. Çok şaşırdım 5 yıl sonra güncelleme almasına. Ekran falan idare eder ama smart özellikleri ile hala iyiki almışım dediğim TV. Ssport+, Netflix, Amazon Prime Video ( Biraz ağır olsa da) uygulamalarını hala akıcı ve rahat şekilde kullanbiliyorum. Thanks LG. Bu sure içinde sadece wifi modülü bozuldu o da garantiden değişti.

Netflix'te gayet hızlı, ancak Amazon Prime Video için aynı şeyi söyleyemem.O kadar ağır ilerliyor ki. Çıkış yapmak için bayağı bir bekletiyor.

• Bu arada bu tvyi alırken (Temmuz-2017) DV(Dolby Vision) hakkında fazla bir bilgim yoktu. Ancak DV'yi desteklemesi ta o zamanlardan gerçekten takdire şayan. Bilidğim kadarıyla çoğu tvde yok bu özellik. En ilginci ise sitesinde bile bu konuda bir bilgi yok.

• Bu televizyonu playstation 5 ile birlikte kullananlar var mı?

• TanrıTelecasterıKutsasın T kullanıcısına yanıt

Bu gönderiyi yazalı 6 yıl olmuş. 850v 6 yıl sonra neredeyse tüm modern led panele sahip tv ler ile aynı görüntü kalitesine sahip. O zamanlar aldığım iphone 6 dan spotify desteği kaldırıldı. Ben ise 850v den hala çatır çatır spotify dinliyorum 

• Bura yazayım. Bu modelde Netflix üst paket kullanan arkadaş var mı?

• Herkese merhaba.

Doğru yere mi yazıyorum bilemedim ama wifi modülü ile ilgili bir kısım gördüm o yüzden bilen vardır belki diye yazayım dedim, şimdiden kusura bakmayın.

Ben 55UH650V kullanıyorum yaklaşık 6 yıldır, sorunsuzdu ancak wifi artık bağlanmaz oldu... youtube'dan vs. birkaç videoda konum değiştirince düzeldiği yazıyordu, hakikaten de düzeldi, bir süre de öyle idare ettim ama artık internete bağlanmıyor. Sadece netflix kullanıyordum zaten. Servis çağırayım dedim, kartın değişmesi lazım dediler ki 2500 TL civarında tutuyor... gereksiz buldum bu kadar ödemeyi.

O yüzden mi stick alayım dedim ancak boş HDMI girişim bulunmuyor TV yanında. Sadece 1 adet USB kalmış :)

USB to HDMI dönüştürücü kullansam çalışır mı ?

HDMI çoğaltıcı mı almalıyım kesinlikle ?

Fikir paylaşırsanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.