Şimdi Ara

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
40
Favori
149.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MFT85

Teknosa da 49uh850v 3599
    49uh770v 3239 nasıl fiyat sizce dostlar beklemeli miyim biraz daha düşer mi hatta hediye çeki de veriyor daha sonraki alışverişler için
    Teknosa da 49uh850v 3599 +180 tl hediye çekiyle 3.419 tlye geliyor. sizce nasıl alınır mı yada daha düşer mi? Bekleyelim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkarakaya -- 17 Nisan 2016; 0:40:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerkarakaya O kullanıcısına yanıt
    Mağazadan teslim al dersen daha da düşer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladetor

o zaman 3269 tl ye geliyor. bir sorunda 14 gün cayma hakkın kayboluyor. teknosa senden servis raporu istiyor. birde kendin tv yi eve getiriyorsun araban yoksa problem. sizce nasıl fiyat daha bekleyeyim mi daha da düşermi 3000 seviyesine yada altına düşme ihtimali olabilir mi?

• Mağazadan teslim alı ben yapamadım nedense hemen teslim ürünlerde geçerli diyor siz nasıl yaptınız.. Bende kararsız kaldım

• Arkadaşlar bende kendin teslim al dedim indirim uygulamış nasıl yapıcaz yardım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slckkck

Arkadaşlar bende kendin teslim al dedim indirim uygulamış nasıl yapıcaz yardım lütfen.

ne için yardım edilsin size satın aldınız mı? mağazadan teslim al seçeneğiyle.

• Ödeme kısmındayım 3.599+180 hediye çeki sizin dediğiniz kendim teslim alı seçtim.

• hemen teslim seçeneği olmadığından 150 tl indirim olmuyor maalesef.

• Hemen teslim seçeneğı çıkmıyor bende yanlış anlamışım kendin teslim al anladım kusura bakma seni yordum tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerkarakaya

quote:

Orijinalden alıntı: bladetor

o zaman 3269 tl ye geliyor. bir sorunda 14 gün cayma hakkın kayboluyor. teknosa senden servis raporu istiyor. birde kendin tv yi eve getiriyorsun araban yoksa problem. sizce nasıl fiyat daha bekleyeyim mi daha da düşermi 3000 seviyesine yada altına düşme ihtimali olabilir mi?

Ürün yeni çıktığı için şuan 3269 tl iyi fiyat kararsız kaldım bende
    3.000 leri görür bu tv ama ne zaman ?

Edit: Hemen teslim olmadığından olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 17 Nisan 2016; 9:54:19 >

• omerkarakaya O kullanıcısına yanıt
    3,4 aya kalmaz 4000 olan fiyatın 3300-3500 bandında olacağını düşünüyorum

Çek,kampanya ve ile daha da düşer tahminim.
    Dolara da bağlı biraz fiyatlar.dolar artınca fiyat yu!seltmek için fırsat kollayanlardan, dolar düşerken aynı hassasiyeti gostermiyor

Ytd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Teknosa nın internet sitesinde göremiyorum ben ürünü sistemde hata oluşmuştur şeklinde bir bildirim çıkıyor? 3500 e çok çabuk düşmüş ürün bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanuz02

Arkadaşlar Teknosa nın internet sitesinde göremiyorum ben ürünü sistemde hata oluşmuştur şeklinde bir bildirim çıkıyor? 3500 e çok çabuk düşmüş ürün bilgisi olan var mı?

İnternet sitesinden kaldırmış. Ya herkes aldı diye tükendi yada başka bir sebebten
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

quote:

Arkadaşlar Teknosa nın internet sitesinde göremiyorum ben ürünü sistemde hata oluşmuştur şeklinde bir bildirim çıkıyor? 3500 e çok çabuk düşmüş ürün bilgisi olan var mı?

İnternet sitesinden kaldırmış. Ya herkes aldı diye tükendi yada başka bir sebebten

televizyonu o kadar büyük umutlarla bekledim ki fiyatın bu kadar çabuk düşmesi kıllandırdı açıkçası??
  • quote:

quote:

quote:

televizyonu o kadar büyük umutlarla bekledim ki fiyatın bu kadar çabuk düşmesi kıllandırdı açıkçası??

Fiyatı düşmedi. Teknosanın her üründe yaptığı indirim kuponu olduğu için otomatikman indirime giriyor . Yani tv nin fiyatı aynı .3999 ama indirim kuponunu kullanınca 3599 a geliyordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyatı düşmedi. Teknosanın her üründe yaptığı indirim kuponu olduğu için otomatikman indirime giriyor . Yani tv nin fiyatı aynı .3999 ama indirim kuponunu kullanınca 3599 a geliyordu

üşenmedim gittim teknosa kapanmadan yetişip görüştüm tüm LG televizyonlarda yüzde 10 indirim uygulanmış kampanya devam ediyormuş ancak 49uh850v hiç bir mağazada kalmamış, açıkçası 850v de net karar kılmamıştım ancak fiyat gerçekten uygun hale gelmişti. Samsung 48ju7500 ile kıyaslayınca epey uygun olacaktı ama nasip deyip beklemeye devam ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bgulum

Merhaba;

Aldığım 49UH850V'deki ışık sızması/back bleeding ile ilgili 2 resim ekliyorum. Karanlık ortamda çekildiler, tabii fotoğraflar biraz abartılı belki ama, karanlıkta siyah arka fonda kenarlarda beyazlıklar görünüyor. Bir de akıllı kumanda imleçi hareket ederken çevresinde bir ışık halesi rahatsız edici.
    Bu normal midir, tecrübelerinizi öğrenebilir miyim?
    Teşekkürler..

Bu mesaja eklenen görseller:

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? LG 49UH850V 4K Nasıldır ?

Merhaba,
    Menü / Resim / Resim Seçenekleri kısmından Local Dimming (Led Yerel Karartma) menüsü kapatarak dener misiniz ?
    Üründen görsel alacak olduğunuz zaman yatayına değil dikine yani karşısından alır mısınız?
    Teşekkürler.

• catayy C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, belirttiklerinizi bu akşam denerim ve bilgi veririm...
  • Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun öncelikle.kurulum yapıldıktan sonra yorumlarınızı bekliyor olacağım.

• Evet bu tv karar kıldım ama bide bunun 3 d siz modeli yokmu bütün herşeyi aynı ama 3d olmayacak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.