Şimdi Ara

LG 49UH770V 4K Nasıldır ? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
30
Favori
95.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a bende bu tv den aldm bu tv ayarlarını nasıl yapcaz ekran ayarlarını en iyi hale nasıl getire biliriz
  • Bazı kanalları elle frekans girerek eklemek istiyorum mesela TRT 4K kanalını. Fakat kanal ayarlama bölümünde manuel ayarlama aktif değil sadece otomatik ayarlama seçiliyor. Bu olayı nasıl düzeltebiliriz? TRT 4K frekansı girmek istiyorum cihaza.
  • Beyler gıttıgıdıyor medıamrkt tan tv yı aldım 4 gun oldu hala kargolanmadı aynı sorunu yasayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişi sorcam bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Kullanmadığım eski bi masaüstü bilgisayarım vardı. DVI çıkıştan HDMI dönüştürücü ile TV'ye bağladım ama bilgisayarın sesini nasıl TV'ye aktaracağımı çözemedim. Malum bilgisayardan ses çıkışı 3,5mm soketle oluyor ama TV'de böyle bir giriş yok tabi. Bir arkadaş 3,5mm kablonun bir ucuna takılan optik adaptörle veya hazırda satılan öyle bir kabloyla olur dedi ama ne o dediği kabloyu ne de adaptörü bulabildim. Var mı böyle bir aparat? Bilen varsa yazabilir veya link atabilir mi?
  • arkadaşlar youtube uygulamasına girdigimde bana aktif etmem icin bir kod ve link veriyor ama linke girdigimde youtubeden bir kanal cıkıyor bu uygulamayı nasıl aktif edicem youtube uygulamasına kullanıcı girişi yapmak istedigimde bu hatayı alıyorum, bilen yardımcı olabilecek varmı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanBlack28

arkadaşlar youtube uygulamasına girdigimde bana aktif etmem icin bir kod ve link veriyor ama linke girdigimde youtubeden bir kanal cıkıyor bu uygulamayı nasıl aktif edicem youtube uygulamasına kullanıcı girişi yapmak istedigimde bu hatayı alıyorum, bilen yardımcı olabilecek varmı ..

bana verdigi youtube kodunu girdim direk aktıf oldu hesabıma baglandı sende nasıl bi hata veriyo acaba
  • Ben de Trt 4K bir türlü ayarlayamadım manuel olarak. Şunu ögrenmek istiyorum tkgs sistemi nedir tam olarak onu kullanarak tarama yapsam(Eski tüm kanallar siliniyor) eksi bir tarafı var mı? Trt 4k frekans değiştirmiş vs. hiçbirşeyle ugrasmam diye düşünüyorum??

Bir de favori listesi oluşturmayı o kadar zor yapmıslarki berbat olmus. Bunun daha kolay bir yöntemi yok mudur acep??
  • Bende çok araştırıp 49uh770v model tv yi aldım. Salı gün geldi. Genel olarak tecrübelerimi paylaşmam gerekirse;

Öncelikle LG nin 444 6 543 nolu servisi berbat 2 gün aradım ulaşmak için. Sürekli meşgul çaldı. 1 gün daha ulaşamasaydım TV'yi kendim kuracaktım.

Ölü piksel yok - ışık hüzmesi az da olsa kıyısında köşesinde oluyor. Yalnız bu durum sorun teşkil etmiyor. Banding testten başarılı bir şekilde geçti.

TV gayet kullanışlı ve Hızlı. Renkler canlı. Youtube, web arayüzü kullanışlı.

TRT1 HD ve TRT 4K yayınları bende çıkmadı. Sebebini araştırdım. Bu frekanslar çok hassasmış ve çanağa ince ayar yapılması gerekiyormuş.

LG servisine rağmen dün akşam Skyfall'u izledim ve bütün dertlerimi unuttum Sonuç olarak tvyi alabilirsiniz. Tavsiyemdir.

• tv yi kaça aldınız nerden aldınız arkadaşlar.bende düşünüyorum da almayı

• quote:

Orijinalden alıntı: NHTSRC

quote:

arkadaşlar youtube uygulamasına girdigimde bana aktif etmem icin bir kod ve link veriyor ama linke girdigimde youtubeden bir kanal cıkıyor bu uygulamayı nasıl aktif edicem youtube uygulamasına kullanıcı girişi yapmak istedigimde bu hatayı alıyorum, bilen yardımcı olabilecek varmı ..

bana verdigi youtube kodunu girdim direk aktıf oldu hesabıma baglandı sende nasıl bi hata veriyo acaba

Verdiği kodu nereye giriceğimi bulamadım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt 4k bende 101 de bende ilktrn bulamamıstım

• Beyler yardımcı olursanız sevinirim
    Lg 49uh770v mi (2949tl)
    Philips 49pus6501 mi(2699tl)
    Samsung 50ku7000 mi (2599tl)
    Sony 50w807c mi(2599tl)
    bunlardan birini alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Beyler yardımcı olursanız sevinirim
    Lg 49uh770v mi (2949tl)
    Sony 50w807c mi(2599tl)

Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

quote:

Lg 49uh770v mi (2949tl)
    Sony 50w807c mi(2599tl)

Takip

Takip2

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NHTSRC

quote:

Verdiği kodu nereye giriceğimi bulamadım hocam

kardeşim telefonla o youtube kısaltmasını aynı gir oluyor

• quote:

Lg 49uh770v mi (2949tl)
    Sony 50w807c mi(2599tl)

Lg 49uh770V tavsiye ederim. Fiyat çok iyi. Pyasada 3100 TL den 3600 TL kadar fiyat var.
  • quote:

Lg 49uh770v mi (2949tl)
    Sony 50w807c mi(2599tl)

Lg 49uh770v nerede 2949 TL? 3100 TL den aşağı göremedim?
  • Death Time kullanıcısına yanıt
    Dün n11 de 3049tl idi 100tl bonus ile 2949 a geldi bugün de %5 indirim var fakat o tükendi

• ben de bu tv'yi almayı düşünüyorum ama bir kaç arkadaşın yaptığı arızalı ürüne değişim yapılmaması midemi bulandırdı. Anladığım kadarıyla tüm markalarda aynı tutum var. İnternetten bu ürünü alırsam bir sorun çıktığında koşulsuz geri iade ile gönderebiliyor muyum? Yoksa bu hakkımızı da gasp ediyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noldor86 -- 23 Ağustos 2016; 11:43:05 >
  • quote:

Dün n11 de 3049tl idi 100tl bonus ile 2949 a geldi bugün de %5 indirim var fakat o tükendi

n11 %5 indirim bugün de devam ediyormuş. 3059 TL'ye gliyordu. Bunu gören gitti gidiyorcu biri de aynı fiyata çekmiş. 70 TL maximum ve 20 TL çekle aynı fiyata geldi. Sanırım bu fiyata da yok kolay kolay
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.