Şimdi Ara

LG 49UF8507 KULLANANLAR BURAYA. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
19
Favori
33.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldim arkadaslar bimeksten bu urunu. Henuz gelmedi bi param yuklendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaşlara hayıtlır olsun.Ben memnunum tv den yalnız tek sorunum pc den kablosuz olarak bir türlü görüntüyü aktaramıyorum lg nin sayfasından indirdiğim program (SmartShare) ile deniyorum olmuyor.
    bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Bende dün bimeksten aldım daha eve gelmedi biparada yüklenmedi bekleyişteyiz
  • expe E kullanıcısına yanıt
    Hocam istersen şurayı bi incele

forum.donanimhaber.com/m_80200534/tm.htm
  • inputlag ölçümü yapabilecek varmı televizyon ile. Bilgisayar ile ölçüm yapması oldukça kolay.
  • LG sitesine bakarken birde bunu buldum tv alan arkadaşlara LG'den 4K formatında Belgeseller

LG 4K BELGESELLER
  • tv ile ilgili ilk izlenimlerimi buradan görebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=105653946

çok memnunum şu ana kadar, doğru karar vermişim diyorum özetle.
    Merhabalar, bende uzun araştırmalar sonucu bu televizyonu bimeksten aldım, umarım memnun kalırım.
    Ancak bugün bakıyorum bipara olarak 564 TL yazıyor, sizde nasıl 585 TL yatırdılar?
  • Quantum dots teknolojisi bu TV de kullanılıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade_omen

Merhabalar, bende uzun araştırmalar sonucu bu televizyonu bimeksten aldım, umarım memnun kalırım.
    Ancak bugün bakıyorum bipara olarak 564 TL yazıyor, sizde nasıl 585 TL yatırdılar?

Ben yanında başka şeylerde almıştım ondan heralde😜

Bimeks kampanyasi devam ediyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 10 bu son diye biliyorum.ama belki uzatırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: expe

Ayın 10 bu son diye biliyorum.ama belki uzatırlar

Yok hocam bitti maalesef

• Arkadaşlar bende bu cihazı dün 3550 tl ye Lg Ana bayisinden aldım.bugün kurdurdum servise resimleri atarım birazdan Cihaz tamamen sorunsuz yani ub850 serisindeki tüm sorunlar giderilmiş kendi uydu cihazını kullanmıyorum d-smart var onun için kanal geçişlerini deneyemedim ama servis 4 saniye diyor.Ayaklarının uzunluğunu sormuş bir arkadaş 110 cm bulutlanma gibi sorunlar yok hızlı sahnelerde webos 2.0 da 1.0 dan farkı yok sadece biraz daha hızlı oda işlmcinin 4 çekirdeğe çıkarılmasından dolayı trt 4 k açıyor bunu daha sormanıza gerek yok Kumanda içinden 1 tane çıkıyor akıllı ve normal kumandayı birleştirmişler.başka sorularınız varsa cevaplaya bilirim
     LG 49UF8507 KULLANANLAR BURAYA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zileli1 -- 13 Mayıs 2015; 22:51:42 >
  • Nasıl arkadaşlar tvden memnunmusunuz

• Biparalari direk harcamisligim var. Ve herhangi bi kisitlama olmadan internet ustunden de harcanabiliyor.

tvyi alan arkadaslara soracagim soru, sd yayin kalitesinden memnun musunuz?

• Geçen hafta çarşamba günü teknosa.com da kdv indirimi yaptığında aldım Cumartesi günü kurulum yapıldı. Almadan önce 1 ay araştırdım ju7500 ile çok arada kaldım ama kdv indirimi beni ig ye kaydırdı. Aldığıma memnunum çerçeve yok nerdeyse ultra slim. dahili uydu alıcısı kanal geçişleri normal göze çarpan bir gecikme yok. trt 4k yı sorunsuz oynatıyor . uygulamalar berbat . web deneyimi üst düzey online sinema sitelerinde sorunsuz film izleyebilirsiniz. sihirli kumandası şık ve kullanışlı
  • Arkadaşlar tv de tvyo uygulamasında kumanda eşkeştirme diye biley var bir türlü olmadı yapabilen var mı acaba.vardımcı olabilirseniz sevinirim birde kimseden ses cıkmıyor acaba alanlar memnunmu

• Arkadaslar teknosanin da kampanyalari oluyo, takip edin derim.
    Hediye cekim var, isteyene makul bir fiyata verebilirim.

• Merhabalar. Araştırmalarım sonunda bu televizyonu almaya karar verdim. Genellikle film ve Playstation ile vakit geçireceğim için görsellik benim için önemliydi. Cumartesi LG'nin kendi mağazadından aldım bu televizyonu. Bugün gelip montajını yaptılar (ücretsiz) işyerinde olduğum için daha inceleme (kurcalama ) fırsatım olmadı. Akşam bol bol vakit ayırıcam kendisine.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.