Şimdi Ara

LG 49UF8507 KULLANANLAR BURAYA. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
19
Favori
33.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergen7442 kullanıcısına yanıt
    selamlar,

ben de televizyonu alalı 1 sene oldu. toplamda 2 veya 3 defa olmuştur sanırım. Kronik olarak her ay olmuyor yani.
  • Zamanla daha sık olmaya başlıyor ekran bu sıkıntı olduğu zaman telefona kayıt yapın servise göstermek açısından panel deyisim oluyor benim TV'de oldu servis panel i deyistirdi. Kolay gelsin

• Arkadaşlar, internete hergün girebiliyorken şimdi durduk yere wi-fi' den bağlanamıyorum. Çözümü bilen varsa destek olabilir mi ? Yani modemimden diğer pc ve tlf.lara girebiliyorken sadece LG TV' nin wi-fi ile giremiyorum. Birden bire oldu bu olay. Bugüne kadar sorunsuz otomatik bağlanıyordum. IP çakışması filan diyorlar ayrıca, anlamadım. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Yux[H]ell!cA kullanıcısına yanıt
    başlangıç ayarlarına döndürmek çözüm olacaktır. (Ayarlarda genel ayarların altında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

başlangıç ayarlarına döndürmek çözüm olacaktır. (Ayarlarda genel ayarların altında)

denedim olmadı (tv nin diyorsanız)
  • Yux[H]ell!cA kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama da çözmediyse tv nin wifi sinde teknik bir sorun olabilir benim aklıma başka bir yol gelmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler digitürk web play bugün sabahtan beri açılmıyor. Yükleniyor ekranında kalıyor. Çıldıracam her şeyi denedim, sıfırladım olmuyor. Sebebi ne olabilir? Üyelik açtık bir haftadır izliyordum. Bugün program açılmıyor. Bilen var mı? Tv ye en sın güncelleme hangi sürüm geldi acaba onda mı sıkıntı var?

• 49UF7787 modelinde titreme çok fazla oluyor . Bu cihazda da varmı böyle bir sorun
  • Hemde nasil.

• Merhaba;
    Tv ile ilgili yorumları okurken gördüm sayfanızı. Mevcutta LG 42LM660S kullanıyorum.
    Arkadaşım 49uh8507 cihazını satıyor.Sizce ne kadar kadar alınmalı?Fikirlerinizi bekliyorum.
  • 1500-2000 arası garantisi yoksa 1500 tl

Abim arkadaşından 55 olanı 1750 den almılştı kışın. (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    2300 TL dedi.Bende yüksek olduğunu söyledim.Sanırım anlaşamayacağız.Bu arada çok iyi fiyata almış abiniz.Bende 1650 olabilir demiştim.Ama kabul etmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

3 senedir 49uf8507 kullanıyorum. O zamandan beri sürekli wifi bağlantısı kullandım. Geçenlerde kablolu bağlantı yapmayı denedim ama eternet girişi çalışmıyor galiba. Konu ile ilgili neler yapılabilir?

• Herkese merhabalar. Benim tv de son bir kac aydir panel ışığında arasıra selektör yapar gibi pır pır yapma durumu oluyor. Görüntüde hiçbir sorun yok ancak sadece panel ışığında pır pır yapma sorunu var. Benzer bir sorun yaşayan oldumu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lg webos 2.0 49uf8507 model tv kullanıyorum internete 1 sene wifi olarak kullandım sonraki 1 sene ethernet ile kullanmaya başladım tekrardan 1 sene wifi kullandım ve şimdi ethernet ile kullanmaya çalışınca tv nin etherneti görmediğini farkettim fakat etherneti laptopa bağlayınca gayet çalışır olduğunu farkettim sorun ne acaba yazılımsal bir güncelleme vs. de yok kontrol ettim sorun ne olabilir?

• 8507 için webos 2.0 dan sonra güncelleme verdilermi acaba

• Bu tv ye bluetooth kulaklık bağlanıyor mu? LC ses eşitleme kablosundan denedim ama cihaz bulunamadı diyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.