Şimdi Ara

LG 47LS5600 BONUS CARD İLE 1260 TL......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kliksa.com şuan fiyat 1400 tl bonu card 140 tl puan veriyor 1260 tl alaiblirsiniz.

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900187802

• çok iyi ya...babamlara alıcam ama, 1.5 ay içinde taşınacaklar, kliksayla görüştüm tvyi alsak 1.5 ay sonra kurdursak olurmu dedim, bir sorun çıkarsa 1 haftalık koşulsuz iade ve 1 aylık değişim hakkını kaybedersiniz dedi, yani tvde kurulumda bir sorun çıkarsa tvde değişim yoluna değil tamir yoluna gidersiniz dedi, bana saçma geldi ama riske girmek istemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

çok iyi ya...babamlara alıcam ama, 1.5 ay içinde taşınacaklar, kliksayla görüştüm tvyi alsak 1.5 ay sonra kurdursak olurmu dedim, bir sorun çıkarsa 1 haftalık koşulsuz iade ve 1 aylık değişim hakkını kaybedersiniz dedi, yani tvde kurulumda bir sorun çıkarsa tvde değişim yoluna değil tamir yoluna gidersiniz dedi, bana saçma geldi ama riske girmek istemedim...

iyide alın kurdurun 1.5 ay kullansın taşınıncada yeni evine götürsün ne var bunda..Kurulum dediğiniz basit birşey duvara falan montajını yaptırtmassınız kendi ayaklığıyla falan sehpa üstünde kullanırsınız o sürede.yeni yere geçincede duvara istiyorsanız altı ucu 3-5 delik delmeli birşey kendiniz bile yaparsınız bunu.önemli olan tv yi servise açtırıp kurdurup bir sorun varmı diye bakmak ve kontrol etmek garantisini başlatmak

• aslında mantıklı, öyle yapıcam büyük ihtimalle...
  • quote:

çok iyi ya...babamlara alıcam ama, 1.5 ay içinde taşınacaklar,

1,5 ay sonra tasınıcaksalar tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

quote:

çok iyi ya...babamlara alıcam ama, 1.5 ay içinde taşınacaklar,

1,5 ay sonra tasınıcaksalar tavsiye etmem

çok komiksin....sevin...
  • 3d ye smart tv ye bir de wifiye gerek yok buyuklugu guzel.. bu sekilde kullanacaklara ideal mi sizce? ayrica 100 hz artik is goruyor mu? 200 hz lik almak daha mı mantıklı?
  • fazlasıyla işini görür 100 hz 200 hz 400 hz hikaye boşber gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

fazlasıyla işini görür 100 hz 200 hz 400 hz hikaye boşber gitsin.

emin misin ?? pek bilgim yok.. en az 10 sene is gorur mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

quote:

10 sene?
  • ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevz@t

quote:

quote:

10 sene?

10 sene yaşayacğının garantisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevz@t

quote:

quote:

10 sene?

bizim evde su an kullanilandan onceki 2 tv de 15 er sene kullanildi. aman en sonuncusu olsun derdi yoksa kullanilir dicem; ama artik eskisi gibi elektronik urun yapilmiyor.

1 ay yasayacagimizi garantisi de yok; o zaman hic tv almayalim aslinda en iyisi oyle o zaman :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 26 Ekim 2012; 16:27:43 >

• O eskidendi 10-15 sene TV kullanmak.
    Çünkü o zamanlar tüplü TV vardı ve teknoloji olarak tek yenilik uzaktan kumandalı veya kumandasız olmasıydı.
    Şimdi TV lere hergün yeni bir özellik ekleniyor ki eskimesini beklemeden değiştirsinler diye.
  • Konu kapanabilir, stok durumu tükendi gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.