Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.995
Cevap
55
Favori
284.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BÖYLE İNTERNET SİTESİNDEKİ ÜRÜNLERE İTİBAR ETMEYİN ARKADAŞLAR, YÜKSEK İHTİMALLE TÜRKİYE PAZARINA SUNULMAYAN BAZI MODELLERİ KENDİLERİ İTHAL EDİP SUNUYORLARDIR ÇÜNKÜ WEBOS SİSTEMİYLE ARTK BİR TIKLA DİL AYARI YAPABİLİYORSUNUZ PEK ÇOK DİL İÇİN. EVET ÖYLE BİR TELEVİZYON VARDIR AMA LB MODELİNDE AYAKALRI PLASTİK OLAN VE KENARINDA ÇERÇEVE OLAN BİR LG TV DAHA GÖRMEDİM BEN. İLK DEFA GÖRÜYORUM. BENİM TV'NİN ARKASINDA LG TV TÜRKİYE'NİN DAMGASI VAR VE LG TÜRKİYE GARANTİLİ BENCE ALIRKEN BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN.
  • Bu 670v de bellek sorunu var mı acaba bunu bi netleştirsek arkadaşlar yakın zamanda alacağız çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi41

BÖYLE İNTERNET SİTESİNDEKİ ÜRÜNLERE İTİBAR ETMEYİN ARKADAŞLAR, YÜKSEK İHTİMALLE TÜRKİYE PAZARINA SUNULMAYAN BAZI MODELLERİ KENDİLERİ İTHAL EDİP SUNUYORLARDIR ÇÜNKÜ WEBOS SİSTEMİYLE ARTK BİR TIKLA DİL AYARI YAPABİLİYORSUNUZ PEK ÇOK DİL İÇİN. EVET ÖYLE BİR TELEVİZYON VARDIR AMA LB MODELİNDE AYAKALRI PLASTİK OLAN VE KENARINDA ÇERÇEVE OLAN BİR LG TV DAHA GÖRMEDİM BEN. İLK DEFA GÖRÜYORUM. BENİM TV'NİN ARKASINDA LG TV TÜRKİYE'NİN DAMGASI VAR VE LG TÜRKİYE GARANTİLİ BENCE ALIRKEN BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN.

dostum 50 inçlik model aynı 55lb670v deki özelliklere sahip.gerek çerçeve gerekse metal ayaklık olarak.hiçbir fark yok.kendim mağazada karşılaştırdım.
  • ben ürünü lg mağazasından aldım ama kargoyla geldi kargo konusunu iyi konusun süpriz yaşamayın. tv nin görüntüsü gayet iyi dual,mkv ve 3d hepsini denedim sorun yok. mağazaya özel ürün konusuna gelince media mark ta samsung bir tv aynı durum vardı ben tercih etmedim. samsung türkiyenin sitesinde bile aynı ürün yoktu. bahsettiğim 47lb670. üründe ayrıca 3 ay digitürk hd var. bilgileri siteden girdiğinizde 3 ay ücretsiz digitürk hd aboneliği veriliyor. tek sorun 2 gözlük çıkması. bu biraz can sıkıcı. bunun dışında tv yi kullanıyorum sorunuz olursa cevaplarım.
  • aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    lb 670v modellerinin hepsi aynı zaten sorun yok, ben bir önceki arkadaşın link verdiği 49lb620 modeli için yazdım onu baktığınızda 50 inch ve diğer lb modeller arasında gözle görülür bir fark yok zaten sadece ips panel olup olmaması husunda ve mci hızının 240 olması konusunda farklılık var, saygılar

• Ana konuda paylaşılan almanya sitesinden alınan resme göre 49 inç ve 50 inç modeller var. Bence sıkıntı yok

LG 47LB670V 47'
  • Mediamarkt'ta 47lb670 ve 50lb670 modellerini yanyana görünce bir süre televizyonları inceledim.Gerek siyah seviyesi gerekse diğer renklerin doygunluğu bana 47lb670 modelinde çok daha iyi geldi.
    Ayrıca iki model arasında fiyat olarak küçük bir farkın olması bana 50lb670 modelinde panelden kısıldığını düşündürüyor.Ben şahsen lb670 alacak olsam 47 ve 55 bakarım. Alanlara yeni televizyonları hayırlı olsun...
  • Marka LG
    Model 50LB670V

LG 47LB670V 47'

LG 47LB670V 47'

Tipi LED
    Ekran Boyutu 50” - 126 CM
    3D Var
    3D Gözlük Modeli Pasif
    Ses Çıkış Gücü 24W (2 x 12W)
    -PANEL ÖZELLİKLERİ
    Çözünürlük 1920 x 1080 FULL HD
    Yenileme Hızı 700 Hz Motion Clarity Index
    Kontrast Oranı
    Görüntü İşlemcisi Triple XD Engine
    -BAĞLANTI TERMİNALLERİ
    HDMI Yan: 3 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    USB Yan: 3 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    Scart Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    AV Bağlantısı Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Komponent Bağlantısı Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Anten Girişi (RF) Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Uydu Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    VGA (PC Girişi) Yok
    Audio Girişi Yok
    Kulaklık Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Digital Audio (Optik) Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Ethernet Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Hafıza Kartı Girişi Yok
    CI (Ortak Arayüz) Yan: 1 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    -SMART ÖZELLİKLERİ
    Smart TV Var
    Wi-Fi Bağlantısı Dahili (Built In)
    Web Browser Var
    Dahili Kamera Yok
    DLNA Var
    Uygulama Yükleme Var
    -ENERJİ TÜKETİMİ
    Enerji Sınıfı A+
    Maksimum Güç Tüketimi 110 Watt
    Yıllık Ort. Enerji Tüketimi 74 kWh
    Anlık Güç Tüketimi 51 Watt
    -BOYUTLAR
    Stand İle Ölçüler
    (En x Boy x Derinlik) 112,6 x 70,9 x 24,6 cm
    Standsız Ölçüler
    (En x Boy x Derinlik) 112,6 x 65,9 x 5,4 cm
    -DİĞER
    Görüntü Kayıt Var
    DVB DVB-T DVB-C DVB-S2
    Ek Özellikler WEBOS İşletim Sistemi, WiDi, Miracast, Skype Desteği
    Üretim Yeri Polonya
    Kutu İçeriği Kullanma Klavuzu, Güç Kablosu, Kumanda, Pil, Masaüstü Ayağı, 2 Adet 3D Gözlük, Akıllı Kumanda

Marka LG
    Model 47LB670V

LG 47LB670V 47'

LG 47LB670V 47'

Tipi LED
    Ekran Boyutu 47” - 119 CM
    3D Var
    3D Gözlük Modeli Pasif
    Ses Çıkış Gücü 24W (2 x 12W)
    -PANEL ÖZELLİKLERİ
    Çözünürlük 1920 x 1080 FULL HD
    Yenileme Hızı 700 Hz Motion Clarity Index
    Kontrast Oranı -
    Görüntü İşlemcisi Triple XD Engine
    -BAĞLANTI TERMİNALLERİ
    HDMI Yan: 3 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    USB Yan: 3 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    Scart Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    AV Bağlantısı Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Komponent Bağlantısı Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Anten Girişi (RF) Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Uydu Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    VGA (PC Girişi) Yok
    Audio Girişi Yok
    Kulaklık Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Digital Audio (Optik) Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Ethernet Girişi Yan: 0 Arka: 1 Üst: 0 Alt: 0
    Hafıza Kartı Girişi Yok
    CI (Ortak Arayüz) Yan: 1 Arka: 0 Üst: 0 Alt: 0
    -SMART ÖZELLİKLERİ
    Smart TV Var
    Wi-Fi Bağlantısı Dahili (Built In)
    Web Browser Var
    Dahili Kamera Yok
    DLNA Var
    Uygulama Yükleme Var
    -ENERJİ TÜKETİMİ
    Enerji Sınıfı A+
    Maksimum Güç Tüketimi 100 Watt
    Yıllık Ort. Enerji Tüketimi 70 kWh
    Anlık Güç Tüketimi 48 Watt
    -BOYUTLAR
    Stand İle Ölçüler
    (En x Boy x Derinlik) 105,9 x 67,1 x 24,7 cm
    Standsız Ölçüler
    (En x Boy x Derinlik) 105,9 x 62,1 x 5,5 cm
    -DİĞER
    Görüntü Kayıt Var
    DVB DVB-T DVB-C DVB-S2
    Ek Özellikler WEBOS İşletim Sistemi, WiDi, Miracast, Skype Desteği
    Üretim Yeri Polonya
    Kutu İçeriği Kullanma Klavuzu, Güç Kablosu, Kumanda, Pil, Masaüstü Ayağı, 2 Adet 3D Gözlük, Akıllı Kumanda

50" ile 47" arasında 50 tl fark mı olur?? bu olayı açıklayacak biri var mı? Bir de ürün mediamarket ve teknosada 2949 TL ama bu sitede 2549 TL
    http://www.n11.com/lg-47-120-ekran-3d-smart-full-hd-led-televizyon-47lb670v-P22973777

50" olanı da burada 2799 TL
    http://www.bedavacim.com.tr/LG-50LB670V-LED-Televizyon_17532.html#0

Edit:
    Lg nin sitesine girip karşılaştırdım 47" IPS panel 50" IPS panel değil 50 Tl farkın nedeni anlaşıldı işte karşılaştırma tablosu

LG 47LB670V 47'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdekto -- 30 Nisan 2014; 16:47:14 >

• gerçekten çok haklısınız ben de bunu anlatmaya çalışıyordum. Sonuçta ürün alırken neden lg'nin la serisi değil de lb serisi alıyoruz? Önemli olan görüntü kalitesi güzel ve hızlı bir tv almak, sizce 42lb670v ile 47lb670v arasında mediamarktta ve teknosa da 550 lira fiyat farkı varken ve 50lb670v ile 55lb670v arasında 600 lira fiyat farkı varken 47lb670v ile 50lb670v arasında neden sadece 50 lira fiyat farkı var? Bizi düşündüren bu arkdaşlar ve beni düşündüren soruların cevabını ben lg'nin amerika sayfasında buldum o yüzden arkadaşın da bahsettiği gibi 47lb670v aldım. 3 inch daha büyük diye alıyorsanız bir düşünün derim ben de.
  • Us deki model 63 serisi.bizde satılan 67 serisi

• Biz de dün aldık

• Arkadaşlar Lg servisle görüşüp durumu bildirdim, kutu üzerinde yer alanların ve satışta verilen teknik detayların doğruluğu adına bir tereddüt olduğunu ve yurtdışı kaynaklı sitelerde 50 lik modelin özelliklerinin bizim aldıklarımızla bir olmadığını sordum. Cuma gününden itibaren Türkiye sitesinde de yayınlanacağını ve bütün modellerin ayrıntılı teknik detaylarının verileceğini söylediler. Ben de 50 lik modelden almıştım ama eğer bahsettiğiniz gibi durum söz konusu ise sorgusuz sualsiz aynen geri iade edeceğim. Servis yutdışındaki modellerin ve detayların farklı olabileceğini ve Türkiye Lg sayfasına modeller geldiğinde hepsinin açığa çıkacağını söyledi. Bakalım cumadan sonra göreceğiz.
  • aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    haklısınız evet amerikadak lb630 serisi ülkeden ülkeye modellerin adı değişiyor, onlarda da 730v yok 710 var. diğer özelliklerin hepsi 670 ü karşılıyor. dediğim gibi tek fark o yoksa alınmayacak tv degil fiyatı da uygun

• 47lb670 2500-2600 e nakit bulabileceğim lg bayii var mı bildiğiniz istanbulda ?
    saygılar.
  • Arkadaşlar pc ekranını kablosuz ekrana aktarabilen oldu mu ? Televizyon bilgilerinde sadece windows 8.1 ile kullanılabilir yazıyor. Wi di uygulamasını indirin diyor fakat intel wi-di programının 8.1 sürücüsü ortalıkta yok
  • ArmyElite kullanıcısına yanıt
    tv leri aldınız sesiniz çıkmıyor hocam. birkaç sorumuz var biraz cevaplasanız fena olmaz aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

tv leri aldınız sesiniz çıkmıyor hocam. birkaç sorumuz var biraz cevaplasanız fena olmaz aslında :)

Pek takip edemiyorum hocam alabilirim sorularınızı
    ışık sızması ne seviyede, dikey çizgiler oluşuyor mu şikayet ettiğiniz ne var acaba bunların dışında. maç izlerken göz kirliliği yapan herhangi birşey var mı

birde internetten dizi film izlerken atıyor mu bellek hatası gibi hataları var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

ışık sızması ne seviyede, dikey çizgiler oluşuyor mu şikayet ettiğiniz ne var acaba bunların dışında. maç izlerken göz kirliliği yapan herhangi birşey var mı

birde internetten dizi film izlerken atıyor mu bellek hatası gibi hataları var mı

Dün maçı izlerken hafiften bişeyler sezdim dik çizgiler gibi ama anlaman için maçı değilde ekranı takip etmen gerekiyor yani kendini farkettirmiyor ufaktan var gibi ya da yayının kalitesinden kaynaklı olabilir tam emin değilim Onun dışında geçen ard arda film sitelerini gezerken bellek hatası verdi. Ama film izlerken hala bellek hatasına rastlamadım.Birde pcden ekranı yansıtamıyorum deli oldum Bunlar dışında herhangi bir sıkıntısı yok gayet kullanışlı

anladım hocam. o çizgiler önemli benim gözlerim hemen algılar acaip rahatsız eder beni bu durum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.