Şimdi Ara

LG 47LB670V 47' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.996
Cevap
55
Favori
284.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş Var itfaiye meydanında da daha düşmemiş oralara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

quote:

Ankara'da 47' veya 50' için takipteyim

Birlikte gidip lg bayiinden alalım belki indirim yaparlar.

Sanırım Forumda Ankara'dan alabilecek bir iki arkadaş daha var.
    Ben 2-3 tv için sordum ama fiyatta indirim yapmıyorlar..
    Takipdeyim bi gelişe olursa haberleşelim

Topluca gidelim indirim yapın yoksa gidip teknosadan vs alırız diye tehdit edelim yapmazlarsa teknosaya doğru gidelim arkadan bağırmazlarsa silahları çıkartıp topuklarına topuklarına sıkalım.

• Ankara'da 55'' LB730 ve BH7530TW ses sistemini 5270TL'ye aldım.
  • mağzaya gidince 3 adet 47' 1 adet 50' pazarlığı yapıyorum
  • quote:

mağzaya gidince 3 adet 47' 1 adet 50' pazarlığı yapıyorum

1 tanede 42
  • Benim de 47 var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 25 Nisan 2014; 16:48:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu tv de dahili webcam var mı samsung f8000lerdeki gibi skype icin ?
  • Browser'dan birşeyler izlerken beni de bir süre sonra atıyor.

Harici bellekten nasıl bir şeyler izliyorsunuz? Ben altyazıyı ayarlayamadım. Ne yaparsam yapayım, Türkçe karakterleri göstermiyor... (Ayarlarını bulamadım eski serilerdeki gibi...)
  • n11 com da alet 2,695.-TL., lg türkiye garantili diyor. Güvenilip alınır mı buradan?

http://www.n11.com/lg-47lb670v-47-120-ekran-3d-smart-full-hd-led-televizyon-P22767156
  • xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    LG bayilerinde daha uygun fiyat bulamadıysanız alınır. Ama hiçbir yere fiyat sormadan internette nasıl olsa daha ucuz diyerek almayın. İnternette kimi siteler 6 serisini bayilerin 7 serisi fiyatından daha pahalı satıyor. Daha fiyatlar oturmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalel

uydu ile kullanmadım teledünya ile hızlı şimdi siz söyleyince direk bir sonraki kanala 2-2,5 sn geçiyor ama kanal numarası ile tuşladığınızda 3 sn buluyor ama 4-5 saniye hiç olmadı yanlız la660 teledünya ilede baya geç geliyordu

Teşekkürler ama benim dediğimin tam manasıyla cevabı değil. Televizyonun dahili uydusundaki geçiş hızını test etmenizi istemiştim.Yoksa harici uydu da bir problem yok.Benim gözlemim samsung tv'ler dahili uydusu ile 2-2.5 saniyede geçiş yaparken Lg tv'ler de bu süre 4-6 saniyede oluyor. Uydu cihazım bozulduğu için benim için önemli olan bu olay. Yoksa yaklaşık 3000 tl para ver yanına da bir uydu al mantıksız Lg 2014 modeller başlığı altında bir arkadaş yazmış yeni lb serileri için 5-6 saniye dahili uyduda kanal geçiş süresi var diye.5-6 saniye de izlediğini unutursun:)

• Arkadaşlar ben de 50lb670vden almaya karar verdim fakat dediğiniz fiyatlara bulamadım. Mediamarkt ta 3000 tl istiyor yok mu bulan uygun fiyata ?

• izero İ kullanıcısına yanıt
    dahili uydu ile deneme şansım olmadı ama dediğiniz gibi 5-6 sn ler çok uzun
  • 55lb670 i 3599 a aldım bir hafta önce marmara forum lg den. farklı fiyata alana varmı?

• Arkadaşlar 50LB670V modelini almış bulunmaktayım; her türlü sorunuza yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimozer35

Arkadaşlar 50LB670V modelini almış bulunmaktayım; her türlü sorunuza yardımcı olmaya çalışırım.

hayırlı olsun üstat, nerden kaca aldınız ilk izleniminiz nedir kısaca özet gecerseniz sevinirim.
    Bu arada ankarada LG magzalarında bulamadım ben bu ürünü daha :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Browser'dan birşeyler izlerken beni de bir süre sonra atıyor.

Harici bellekten nasıl bir şeyler izliyorsunuz? Ben altyazıyı ayarlayamadım. Ne yaparsam yapayım, Türkçe karakterleri göstermiyor... (Ayarlarını bulamadım eski serilerdeki gibi...)

Filmi actiktan sonra film menusunde sagda ek kontroller seçeneğini tikla orda sub yaziyor. Ona tiklayinca kod yazan yere gel türkçe yap. Birde çok reklamli siteleri gezerken geçen bellek hatasi verdi. Ama film izlerken daha rastlamadim o hataya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArmyElite -- 28 Nisan 2014; 13:03:07 >
  • padiSAHINoglu P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam daha iyisi sizin olur inş. Ben izmir mediamarkt tan aldım ürünü. Zaten bildiğim kadarıyla bu ürün sadece mediamarkt ta ve Lg yetkili servislerinden alınabilecekmiş. İlk izlenimler olarak ise; ürün bence gayet kullanışlı ve görüntü ses kalitesi olarak yeterli. Store hizmeti daha aktifleşmediği için de çok ayrıntılı bilgi veremiyorum size de. Ancak şunu söyleyebilirim webos çok güzel ve kullanışlı bir arayüz olmuş. Her yerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Kanal geçiş hızı ise kendiş uydu alıcısı ile tam olarak 2.5 sn kronometre ile ölçtüm. Özellikle bakmamı istediğiniz birşey olursa siz sorun ben bakıp cevaplayayım.
  • arkadaşlar ben de medaimarkt sitesinde 50lb670v modelini aldım.tam ara model 47 gibi nispeten ne küçük ne de 55 gibi büyük.3 metre mesafe için tam idael bir model.içinden 2 gözlük ve tag on etiketi çıkıyor.akıllı kumanda ve rıormal kumandada var.ama normal kumandası dandik bir görüntüsü var.lg g2 telefonum olmasına rağmen tag on çalıştıramadım.ama miracast fonksiyonu ile telefondaki görüntüyü tv ye kablosuz akarabiliyorum.ekran ıps panel,2.1 ses sistemi de var.kamera ayrıca alınıyor.akıllı kumanda daha kibar olmuş ve çok kullanışlı.aynıca logitech k400 klavye aldım.tam uyumlu çalışıyor.samsungun bi zamanlar en çok tercih edilen 2010 yılındaki c650 zerisinden bu tv ye geçtim.görüntü kalitesi olarak lg bi tık önde diyebilirim.şimdiye kadar ölü piksel,bulutlanma ,gölgelenme,vertical banding yok.şu an için memnunum.webos kullanmak oldukça zevkli.ama altyazılarda türkçe karakter sorunu var.srt uzuntılı dosyalardati altyazıları karmakarışık gözüküyor.dil ayarlamarından altyazıyı türkçe yapmama ragmen sorunu çozemedim.bi de daha webos sanal mağaza açılmadığı için kısıtlı yararlanabiliyoruz.55 inç düşünen arkadaşlara bu ara modeli tavsiye edebilirim.55 likten 1200 tl daha ucuz

• ArmyElite kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz film menüsüne nasıl giriliyor? Bende filmi açtıktan sonra ekranda çıkan seçenekler ileri, geri sarma, durdurma, belirli bir zamana gitmek için film barı vs. Sağ tarafta ek kontroller diye bir şey yok...

Düzeltme: Ek kontroller varmış. Buradan dediğiniz gibi Türkçe karakter kodu seçilebiliyor. Bunun her filmde geçerli olarak kalıp kalmadığını deneyeceğim. Teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luxaeterna -- 28 Nisan 2014; 19:39:56 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.