Şimdi Ara

LG 43UF7787 4K LED TV KULLANICI İNCELEMELERİ (TEK BAŞLIK) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
23
Favori
76.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kullanıyorum lg servisinden aldım 120 liraydı çok memnunum arka tarafına usb felan takmaya çalışırken oynatıp takıyorum gayet memnunum
  • Geçen yıl teknosadan aldığım bir televizyon. Açıkçası sadece görüntü kalitesinden memnun kaldım. Bunun dışında aldığıma pişman olduğum bir kaç olumsuz yanı var.

1.si içerisinde barındırdığı işletim sistemi yavaş. İnternet tarayıcısı özellikle epey yavaş. Belleği hemen doluyor ve sayfayı yenilemek zorunda kalıyor.

2.ai akıllı kumandası bazen bir kaç tuşlara basınca ancak algılıyor.

Alacak arkadaşların buna göre dikkat etmesini öneririm. Şu an ki aklım olsa tercihim kesinlikle Samsung olurdu.

😞😞😞

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • borukuzen kullanıcısına yanıt
    Akraba 4.5 milyara Sony den bir tv aldı. Onun tarayıcı da tırt çıktı. 4k da grafik ve işlem hızında adam gibi iş yapamadılar hala. Bizi oyalıyolar. aldıkları parayı düşününce içine en az 4 gb ram li adam gibi çekirdekli, gpu lu donanım konsa süper olurdu. Laptop bağlıyorum anca öyle adam oluyor. 6200U lu laptop dahili gpu su ile harika işler çıkarıyor hdmi üzerinden. Gayet güzel geziliyor internette. Hdmi üzerinden 60 hz modunu açmayı yeni gördüm bir de öyle kullanıcam. Bu aletler için htpc kasa şart kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 20 Nisan 2017; 22:0:55 >
  • Arkadaşlar yaklaşık 700 mb'lık yeni bir güncelleme geldi. Webos 3.0 olabilir çünkü bugüne dek gelen en büyük boyutlu güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Mayıs 2017; 19:36:53 >
  • Değilmiş sıradan bir güncelleme maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Arkadaşlar yaklaşık 700 mb'lık yeni bir güncelleme geldi. Webos 3.0 olabilir çünkü bugüne dek gelen en büyük boyutlu güncelleme.

Bi değişiklik varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Arkadaşlar yaklaşık 700 mb'lık yeni bir güncelleme geldi. Webos 3.0 olabilir çünkü bugüne dek gelen en büyük boyutlu güncelleme.

Bi değişiklik varmı?

Menü ve geçişler hızlanmış. Arayüz olarak hiç bir değişiklik yok smart tuşuna basınca oluşan 1 - 2 sn'lik duraksama gitmiş. HD Kanalların açılış süresi bir tık hızlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

"daha fazla bellek kazanmak için bu uygulama yeniden başlatılacak" uyarısı verdi digiturk play izlerken

Gerçekten kafayı yicem,ben tv nin netinden film izlemiyorum,genelde herkes film izlettirmediğinden şikayet etmiş...

neden bu uyarıyı veriyo arkadaşlar??sürümüm 04.05.45 ...

kimileri usb takın demiş ama pek ilgisi yok gibi.

Hocam ben henüz öyle bir sorunla karşılaşmadım. Puhutv ve TV'nin kendi tarayıcısından film vs. İzliyorum sorun çıkmadı. TV'nizin modeli farklı olmasın ?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Dün bende yükledim, dediğiniz gibi biraz hızlanma var sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Dün bende yükledim, dediğiniz gibi biraz hızlanma var sanki.

Ben daha farklı değişimler bekliyordum esasen. 700 mb sonuçta boru değil yani keşke biraz arayüz falan değişse idi. Büyük ihtimalle son güncellemeydi bu zaten.

Neyse ki hızı falan düzeltilmiş iyi olmuş.

fabrika ayarlarına geri döndüm arkadaşlar...ve kanalları tekrar yükledim ve düzeldi...güncelleştirme yapmıyorum ben şu anda Tvye..

bir sorun olmaz sanırım
  • quote:

fabrika ayarlarına geri döndüm arkadaşlar...ve kanalları tekrar yükledim ve düzeldi...güncelleştirme yapmıyorum ben şu anda Tvye..

bir sorun olmaz sanırım

Güncelleme yapmanız daha sağlıklı olur çünkü TV hızlanmış bir tık.

• Selam,

Bu cihaza BT kulaklık bağlamak istiyorum. Ekstradan bir aparat almama gerek var mı? Nasıl eşleştirebilirim?
    hocam bu tv hakkında bölümünden girdim ve sürümüm 04.05.50 yazıyor bende doğru mu?güncelleme bulunamadı diyor.
  • bu tv'ye uyumlu kablosuz klavye önerebilecek birisi var mıdır?
  • quote:

hocam bu tv hakkında bölümünden girdim ve sürümüm 04.05.50 yazıyor bende doğru mu?güncelleme bulunamadı diyor.

Evet hocam son sürümü kullanıyorsunuz.

• arkadaşlar tv yi açınca şifre istemesini istiyorum...böyle bir uygulama var mı bu tvde?biz okuldayken çocuğumuza tvyi açmasını

istemiyorum bakıcının...oğlumun tvye maruz kalmasını istemiyorum yani..açmadığını garantiye almak için..
  • özellikle izleme oranında değişiklik yapan bir sürğm varmı webos 3 de tam 16:9 yakınlık oluyor ve tv logoları alttaki film isimleri görünmüyor ancak bizim bu tvde o mod yok... 04.5.50 son surum mu? webos 3 destekleyemeyeck mi?

• arkadaslar merhaba.

tv deki surumu dah aonce hic guncellememistim, hatta guncellemeyi de dusunmuyordum, suan gayet iyidi (3.00.30 falan vardi uzerinde hala)

fakat sabah babam kazayla cikan guncellemeye yukle demis ve suan 4.00.40 surumde.. bende hazir guncelleme yapti en son surumu yukliyeyim dedim

guncellemeyi lg nin sitesinden indirdim, videosunu izleyip ayni sekilde usb hazirladim ve tv taktim, fakat dosyayi goremiyor ve yukleyemiyorum

daha once usb den surum yukleyen oldu mu, yardimci olurlar mi ?
  • arkadaşlar herhangi bir uygulamayı nasıl kaldırıyoruz,youtube veya digiturk play diyelim,geri yüklemek için nerden ne yapmamız lazım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 26 Ağustos 2017; 12:46:16 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.