Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
42
Favori
226.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kadar kolay olduysa kablo feda olsun :)

Bende TV den şüphelenmiştim senin yazıyı görünce.15 yıldır aynı kablo idi zaten.Sorun yaratması normaldir diye düşünüyorum.
  • Sonunda benim televizyonda arıza sinyali vermeye başladı.

ekranda kafam kadar ikişer tane boydan boya dikey gölgelenme var. Pompa ile çekince bir hafta gidiyor. Sonra geri geliyor
  • Benim TV de kablosuz bağlantı sorunu var. Wifi şifresini giriyorum bağlanmıyor.
    4.62.12 yazılımı mevcut. USB den eski yazılım yüklenemiyor. Fabrika ayarlarıda sorunu çözmedi.
    Yardım.
  • Merhaba arkadaşlar

Bu tv ile soundplate lap340 kullanıyorum

Yalnız soundplate in optik girişi bozuldu, HDmi da Yok.

Tv de de sanırım bt yok.

İkisini bağlama şansım var mıdır ?

Syg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tv nin smart tv sinde netflix yok bu nasıl iştir ya anlamadım

• Netflix var ben kullanıyordum. Yoksa da marketten yukleyin.

• garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Eski sürüm ama Netflix var kullanıyorum. Ortada ki home tuşuna basınca çıkıyordu diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: toggle

Netflix var ben kullanıyordum. Yoksa da marketten yukleyin.
    Yok hocam çok aradım bulamadım benim tv de smary worlddede yok nerden nasıl indirebilirim acaba?

Not:42lm640s

• Arkadaşlar ben bu tv için kablosuz hoparlör kullanabilir miyim? Nasıl olacak bu? Bluetooth hoparlör olur mu? Bana örnek bir hoparlör linki verebilir misiniz?

Bir de şimdi okurken gördüm herkes YouTube gitti diye üzülmüş onun çözümü mkvod dur. Google da aratın detayları görürsünüz. Selametle.

• dekonline kullanıcısına yanıt
    logitech bluetooth adapter ile herhangibir hoparlöre bağlayabilirsiniz. tekno seyirin incelemesini izleyebilirsiniz bununla ilgili.
  • 112 sayfa bu işe yaramaz smart tv fonksiyonu için mi harcanmış? Al en dandik android box bundan iyidir.

Aynı tv bende de var, 5 para etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronus75

112 sayfa bu işe yaramaz smart tv fonksiyonu için mi harcanmış? Al en dandik android box bundan iyidir.

Aynı tv bende de var, 5 para etmez.
    O kadar da değil. Görüntü kalitesinden çok memnunum . SD kanalları bile gayet başarılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

O kadar da değil. Görüntü kalitesinden çok memnunum . SD kanalları bile gayet başarılı.

Alıntıları Göster
    Hocam smart tv fonksiyonundan bahsediyoruz, android box diyoruz görüntü kalitesinden bahseden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronus75

Hocam smart tv fonksiyonundan bahsediyoruz, android box diyoruz görüntü kalitesinden bahseden var mı?

yanlış anlamışım kızma be ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

• kalamalka* kullanıcısına yanıt
    Hocam siz sorunu çözdünüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?
    Sinyalin gitmesini sorununu çözdüm, yeni bir uydu kablosu aldım, o günden beri sinyal yok uyarısı gelmiyor.

Kanalların kendiliğinden yer değiştirmesi sorunu ise eskisi kadar sık olmasa da devam ediyor, henüz bir çözüm bulamadım.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Bu sorunu ben hiç yaşamadım.Yazılımı kontrol ettiniz mi?Birde cihazı kapamadan direk fişten çekilince sapıtma sorunları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Sinyalin gitmesini sorununu çözdüm, yeni bir uydu kablosu aldım, o günden beri sinyal yok uyarısı gelmiyor.

Kanalların kendiliğinden yer değiştirmesi sorunu ise eskisi kadar sık olmasa da devam ediyor, henüz bir çözüm bulamadım.

Alıntıları Göster
    Hocam cevap için teşekkürler.

Dün televizyoncu çağırdık kablolar ile filan oynadı bu eve gelen dağıtıcıdaki kabloların yerini değiştirdi bir de internette yazıyordu bu priz topraklamasını iptal etti. Şimdilik sorun çözüldü gibi bizim.

• kalamalka* kullanıcısına yanıt
    Yazılım en günceli, son zamanlarda bu sorun azaldığı için artık dert etmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.