Şimdi Ara

LG 42LM640S İnceleme & Ana Konu - 04.54.03 Yazılımı çıktı! (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
42
Favori
226.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de devam ediyoruz şu an. Ama bir baktım piyasaya yerine eli yüzü düzgün az bir büyük boy alayım desem 6 kaat sokacaklar gibi. O yüzden şimdilik oyna devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

Bu cihaz hala kullanılır derece de iyi bence kolay vazgeçilmez bozulmadığı sürece.
    Aynen görüntü kalitesine diyecek yok .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumanda bozuldu aynısından almayı düşünmüyorum alternatif olarak sihirli veya küçük modelleri deneyenler oldu mu ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Aynen görüntü kalitesine diyecek yok .

Alıntıları Göster
    LG g2 telefonumda olan bir videoyu bu tvde wifi üzerinden kablosuz oynatabiliyordum. Bu özellik ile ilgili bir bilginiz var mı? Elimde şuanda huawei honor cihaz var bunda yapamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

LG g2 telefonumda olan bir videoyu bu tvde wifi üzerinden kablosuz oynatabiliyordum. Bu özellik ile ilgili bir bilginiz var mı? Elimde şuanda huawei honor cihaz var bunda yapamadım.

Alıntıları Göster
    Marketten Allconnect uygulamasını indirin. YouTube bile oynatabilirsiniz.

• Merhabalar arkadaşlar.
    geçen ay elim bir kaza sonucu ana kart değşimi oldu tv de lm640s model cihazım. üzerinde eski sürüm mevcut daha önce güncel yazılımı indirmiş olan varsa mail yolu ile yollarsanız çok makbule geçer. Bende usb ile güncelleme yaparım.LG nin sitede yada internet üzerinde yazılımı bulamadım. donma ve kendini kapatma sorunu yaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    Mail adresim aytekinali54@hotmail.com
  • 640 ile 8 yıldır mutlu ve mesut bir şeklide yaşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

640 ile 8 yıldır mutlu ve mesut bir şeklide yaşıyoruz.
    Aynen. Görüntü kalitesi şimdiki TV lerde yok . Altta bir gölgelenme çıktı bende. Sanırım yakında beni değiştir diyecek .

• quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

640 ile 8 yıldır mutlu ve mesut bir şeklide yaşıyoruz.
    Benim de 7.5 yıl olmuş tık demedi nomissız

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Üstad bende lg lm 660 s var ancak bu bahsettiğin uygulamayı hiçbir yerde bulamıyorum.Uygulama kaldırıldı mı acaba?Yerine kullanabileceğimiz bir uygulama var mı?Youtube sorununu çözemedim maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: robben1907

Üstad bende lg lm 660 s var ancak bu bahsettiğin uygulamayı hiçbir yerde bulamıyorum.Uygulama kaldırıldı mı acaba?Yerine kullanabileceğimiz bir uygulama var mı?Youtube sorununu çözemedim maalesef :(
    https://www.apkmirror.com/apk/tuxera-inc/allconnect-play-stream/allconnect-play-stream-8-20-release/allconnect-play-stream-8-20-android-apk-download/

Marketten kaldırmışlar. Burdan indirin

• YouTube desteği geri gelmiş

• Bende 47lm615s var. Kanalların çoğunu bulmuyor. Harici uydu alici alsam çalışır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

YouTube desteği geri gelmiş
    Nasıl gelmiş? Telefondan youtube a girince tvye yansıtma geliyor ama tıklayınca tvye youtube u kurun diye uyarı veriyor.

Allconnect de çalışmaz oldu bende. Çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Nasıl gelmiş? Telefondan youtube a girince tvye yansıtma geliyor ama tıklayınca tvye youtube u kurun diye uyarı veriyor.

Allconnect de çalışmaz oldu bende. Çözümü bilen var mı?

Alıntıları Göster
    Aynen çalışmıyor

• Kablosuz ağa TV yi her açtığımda yeniden bağlanmam gerekiyor. Neden kaydetmiyor ??

• bu tv icin ekran yansitma yada youtube vs bisey almadan yapabilme sansimiz nedir

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Neyi yapabilme şansınızı soruyorsunuz? YouTube mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Neyi yapabilme şansınızı soruyorsunuz? YouTube mu?

youtube ve ekran yansitma mesela chormeden dizi izliyorum tvye yansitma sansim var mi

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt

Intel WiDi detekleyen her cihazın ekranını kablosuz olarak yansıtabilirsiniz. Miracast malesef desteklememektedir. Youtube için destek malesef sona erdi, en uygun çözüm android box'lar.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.