Şimdi Ara

LG 42LD420 ALDIM görüşlerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet daha yarım saat önce yeni tv miz geldi canımı sıkan tek tarafı usb den film izlenememesi

• bende LG 32LD320 ALDIM dsmart var görüntüler çok kötü mac izlerken bulanık gıbı oluyo fb trt1 dspor kanallarında buglanma gbı oluyo anlamadım gıttı
  • Hocam 42ld420 için sd yayın izlenirken kanald falan fotoğraf çekebilir misiniz sd yayın performansını merak ediyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theradon

Hocam 42ld420 için sd yayın izlenirken kanald falan fotoğraf çekebilir misiniz sd yayın performansını merak ediyorum bende

tabiki yarın inşallah çekiyim ama fena değil yani sd yayındaki görüntü dediğim gibi tv güzel eksiklerinden bi tanesi usb den film izlenememesi birde 100 Hz olsaydı çok güzel olacakmış bende dünya kupası maçlarını izlerken biraz baktım trt nin yayın kalitesinden mi yoksa tv den dolayımı bilemiyorum biraz düşüktü kalite ama bence sd yayına göre fena değil
  • sinema modunda mı seyredıyon sd yayınları ?
  • Öncelikle hayırlı olsun. Tv aldıktan sonra neden yorum soruyorsunuz? size tvnin kötü yanlarını söylerlerse canınız sıkılacaktır. Almadan önce sormak daha mantıklı değil mi?
  • almadan öncede sordum da pek cevap gelmedi ayrıca tabiki bi ürünün olumlu yanları yanında olumsuz yanşarıda olacaktır Bunları ürünü aldıktan sonra olumsuzlukları duysan bile "gerçekler acıdır" yapıcak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR2

sinema modunda mı seyredıyon sd yayınları ?

yayına göre değişiyor bozulma olmadığı zaman yine 16:9 da ama bazı yayınlarda 4:3 e dönüyorum
  • mac yayınları cok kötu gosterıyo renkler bırbırıne gırıyo beko falan alsaydım daha ıyı gosterırdı
  • cihazda dvb-t yani karasal dijital yayın tuner i var. dvb-t yayınları rahatlıkla izleyebilirsiniz ama dvb-c yani kablo dijital yayına uyumlu değil(miş). lg türkiye öyle diyor. teledünya izlemek için eğer isterseniz tabii ki hd set top box ( hd alıcı deseler olmuyor). usb den film izlemek için uğraşmayın. alın 1.5 metrelik vga kablo. bilgisayar bağlayın. gayet güzel görüntü veriyor. filmin çözünürlüğü yüksekse çok kaliteli görüntü alırsınız. tv kaliteli. sd yayın izleme şansım olmadı. uydu bağlı. 2,5, 3 metre mesafeden izliyorum. çok güzel gösteriyor.
    hayırlı olsun. ben memnunum.
  • pm attm. usb den nasıl filim izleneceğini. forumdada detaylı anlatım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: saay

pm attm. usb den nasıl filim izleneceğini. forumdada detaylı anlatım var

bunu forumda açıklarsanız sevinirim, ben de yeni aldım, teşekkürler...
  • film izlerken eğer format 16:9 değilse ve alttan üstten siyahlıklar oluyorsa yakınlaştırma modunu kullanıyorum. görüntüyü ekrana sığdırıyor. aşağı yukarı ya da sağa sola oynatabiliyorsunuz.
    zindan adası, avatar, ölüm çığlığı2, testere 6, prince of persia, the descent dvd ya da bilgisayardan izlediğim filmler. bence gayet güzel görüntü veriyor.
    uyduya bağladığım zaman bir tare'i düşük olan yayınlarda doğal olarak bozulmalar ( karelenmeler) meydana geliyor. en kısa sürede dvb-t yayın deneyeceğim.
    kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berikm -- 14 Eylül 2010; 0:00:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.