Şimdi Ara

LG 42LA740S ALACAKLAR & DÜŞÜNENLER DİKKAT (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
7
Favori
27.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb bendede 47 la740 var 2 gunluk.fazla kurcalayamadim smarti inanilmaz yavas geldi snirom guncellenmesi gerekmis birde tekrarirni denemedim tvyi ac kapa yaptim tekrar actigimda wirlessi tekrar taratip sifre girmem gerekti.uygulaadaki facebooku beceremedim verdigi sifreyi facebook/device. Diye adres var oraya girdim kabul etti facede paylas dedi ok dedim amaa uygulama kismindan girmek istedigimde tekrar yeni sifre istiyor.tarayicida facebook girdigimde saayfa baya gec yukleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iege

Mrb bendede 47 la740 var 2 gunluk.fazla kurcalayamadim smarti inanilmaz yavas geldi snirom guncellenmesi gerekmis birde tekrarirni denemedim tvyi ac kapa yaptim tekrar actigimda wirlessi tekrar taratip sifre girmem gerekti.uygulaadaki facebooku beceremedim verdigi sifreyi facebook/device. Diye adres var oraya girdim kabul etti facede paylas dedi ok dedim amaa uygulama kismindan girmek istedigimde tekrar yeni sifre istiyor.tarayicida facebook girdigimde saayfa baya gec yukleniyor.

Hocam görüntü kalitesi ve parlaklıktan memnun musunuz? 3d performansı nasıl?

• slm :) ...bende almayı düşünüyorumbu tv yi ..piyasaya göre fena degil..ama biraz daha bugunku fiyat düşmeli.. yanlız araştırırken şunu merak ettim..satışlarda mesela sadece tvnin adını yazmışlar..şimdi bu satışda akıllı kumandası ve ya gözlükler dahil edilmiyor mu acaba ...yoksa kutular sabit ve içinden çıkmasımı gerekir...yani düşünmeden sadece tv nin adını yazan sitelerden de almamız olur mu ...saglam siteleri biliyoruz fakat sadece tv adını yazmışlar bunu çözemedim ..yoksa çözüm merkezlerini arayıp sormak mı gerekir... var mı bilgisi olan...
  • bart55 kullanıcısına yanıt
    hocam sihirli kumanda vs kutu içerigidir.Nerden alırsanız alın kutu içeriği degişmez.Birde cihazı alırken LG Türkiye Garantisi altında almaya dikkat edin.Kutunun üzerinde sarı bir etiket var garanti belgesi vs kutunun içerisindedir yazıyo o etiket olması gerekiyo bilginiz olsun.LG kuruluma gelirken o etiketi okumanızı istiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

quote:

Mrb bendede 47 la740 var 2 gunluk.fazla kurcalayamadim smarti inanilmaz yavas geldi snirom guncellenmesi gerekmis birde tekrarirni denemedim tvyi ac kapa yaptim tekrar actigimda wirlessi tekrar taratip sifre girmem gerekti.uygulaadaki facebooku beceremedim verdigi sifreyi facebook/device. Diye adres var oraya girdim kabul etti facede paylas dedi ok dedim amaa uygulama kismindan girmek istedigimde tekrar yeni sifre istiyor.tarayicida facebook girdigimde saayfa baya gec yukleniyor.

Hocam görüntü kalitesi ve parlaklıktan memnun musunuz? 3d performansı nasıl?

Gorintu kalitesi Oldukca iyi.3d Filmlerde Hareketli sahnelerde goz Biraz rahatsiz Oluyorbelki ayarlarindandir.smart olayi bana gore Faci Tamamen berbat diyebilirim.facebook Uygulamasi Cok yetersiz internet tarayicisindan girince sayfa acilmiyo Acilsada Hizli Degil takliyor.dahili Uydu aliciai Son derce kotu saniylerce Kanal gecii bekliyorsunuz.liste halinde kanallari horemiyorsunuz.sanirim recevar alicm Yoksa gerginlikten catlarim

• Dun 12gb film izledim oldukca kaliteli goruntusu vardi.bu arada smartsporhd de nac izlerken o yukardan asagi dogru dalglanma hafigde olsa var sanki ekran tozluymus hissi veriyorrr

• quote:

Dun 12gb film izledim oldukca kaliteli goruntusu vardi.bu arada smartsporhd de nac izlerken o yukardan asagi dogru dalglanma hafigde olsa var sanki ekran tozluymus hissi veriyorrr

Kendi tarayicisi uzerindenmi izlediniz

• Yok harici bellekten izledim.cam gibi cok iyiydi.

• iege kullanıcısına yanıt
    Anladım smart özellikleri için güncelleme ile düzeliyor diyorlardı. Ben de 42 la740s aldım cuma günü d smart da gelicek. 860v ile arasında kalmıştım ama sadece kamera ve 4 çekirdekli işlemci farkı olduğundan 740s aldım. Görüntü kalitesi iyiyse sorun yok benim için 3d daha tam yerleşmemiş teknoloji bence. F8500 televizyon var aktif 3d. Benim biraz başımı ağrıtıyor hem de aşağıdan yukarıdan bakılınca görüntü bozuluyor. 2d den 3d ye çevirme de hiç iyi değil. Pasif 3d en azından hafif ve pahalı değil.

• quote:

Anladım smart özellikleri için güncelleme ile düzeliyor diyorlardı. Ben de 42 la740s aldım cuma günü d smart da gelicek. 860v ile arasında kalmıştım ama sadece kamera ve 4 çekirdekli işlemci farkı olduğundan 740s aldım. Görüntü kalitesi iyiyse sorun yok benim için 3d daha tam yerleşmemiş teknoloji bence. F8500 televizyon var aktif 3d. Benim biraz başımı ağrıtıyor hem de aşağıdan yukarıdan bakılınca görüntü bozuluyor. 2d den 3d ye çevirme de hiç iyi değil. Pasif 3d en azından hafif ve pahalı değil.

Guncelleme yaptimfakat olmadi.kanal Gecisleri rahatsiz edici boyutta.daha dogrusu yakistiramadim kanallari Liste halinde goremiyorsun smart bolumunden Anca oyle goruyorsun ama kanallardan borine Tiklayinca lisreden cikiyorsun.hos Bi durim degil yani.

• quote:

quote:

Guncelleme yaptimfakat olmadi.kanal Gecisleri rahatsiz edici boyutta.daha dogrusu yakistiramadim kanallari Liste halinde goremiyorsun smart bolumunden Anca oyle goruyorsun ama kanallardan borine Tiklayinca lisreden cikiyorsun.hos Bi durim degil yani.

aynı sorun bende de var hd uydu alıcı almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: musdappo

quote:

quote:

Hocam d smart alıcam ben kanal düzenleme sıralama problemleri ortadan kalkar mı o zaman?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musdappo

quote:

quote:

Hocam d smart alıcam ben kanal düzenleme sıralama problemleri ortadan kalkar mı o zaman?

Dsmart modul vardi Tv Yuvasina taktim(YUVASINA TAM OTURMUYOR) kanal Gecislerinde hic bi farklilik yoktu Zaten kanal Taramasi Yapilinca otomatik dsmartin Kanallarinida buluyot karti Taktigimizda o kanallar aciyor Sadece baska Hic farklilik yok.

• Merhaba arkadaşlar.Dün itibariyle 55LA 740S hepsiburada.com dan almış bulunmaktayım.Çok araştırdım 55 inç te diğer markalara 5000 TL ler falan vermek bence delilik.Bu yüzden LG 55 LA740S aldım.1 mayıs kargolar çalışmadığı için ürünü cuma günü getirecek yurtiçi kargo.Doğruyu söylemek gerekirse ben bu televizyonu hepsi buradanın bana özel yaptığı indirimden sonra 3450 TL 9 taksite mal ettim.Bugün teknosa ve media markta gittim elemanlara danıştım fiyatı söyledim şaşırdılar kesinlikle süper fiyat dediler.Şu anda bu modelin 3900 TL - 4000 TL arasında sattıklarını söylediler.Neyse uzatmayayım sadece bir şeyden korkuyorum.Benim tv koltuğu tv ye yakınlığı 2.30m koltuk takımına uzaklığı 3.5 m.Eşim pişman olacaksın 47 inç al dedi büyük gelecek dedi.Yani arkadaşlar tv kurulduktan sonra ak kara ortaya cıkacak.TV salona büyük gelirse yani hanıma madara olursak ne yaparım diye düşünüyorum.TV büyük gelirse açıkcası kullanmadan hemen kutusuna koyup satmayı veya 47 inç bir tv ile takas yapmayı düşünüyorum.Tabi takasta üzerine para almak koşuluyla. Sonuçta ürün faturalı tarihi belli servisin geleceği tarih belli olacak.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.Bu modeli almak istiyorsanız ve sadece kutunun açılması sizin için problem olmayacaksa bekleyin derim.Yani kısacası tv bize büyük gelirse 100 TL de ben almayacağım 3350 TL ye cihazı vereceğim.İnşallah buna gerek kalmaz ama artık bekleyip göreceğiz.Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: freshclean

Merhaba arkadaşlar.Dün itibariyle 55LA 740S hepsiburada.com dan almış bulunmaktayım.Çok araştırdım 55 inç te diğer markalara 5000 TL ler falan vermek bence delilik.Bu yüzden LG 55 LA740S aldım.1 mayıs kargolar çalışmadığı için ürünü cuma günü getirecek yurtiçi kargo.Doğruyu söylemek gerekirse ben bu televizyonu hepsi buradanın bana özel yaptığı indirimden sonra 3450 TL 9 taksite mal ettim.Bugün teknosa ve media markta gittim elemanlara danıştım fiyatı söyledim şaşırdılar kesinlikle süper fiyat dediler.Şu anda bu modelin 3900 TL - 4000 TL arasında sattıklarını söylediler.Neyse uzatmayayım sadece bir şeyden korkuyorum.Benim tv koltuğu tv ye yakınlığı 2.30m koltuk takımına uzaklığı 3.5 m.Eşim pişman olacaksın 47 inç al dedi büyük gelecek dedi.Yani arkadaşlar tv kurulduktan sonra ak kara ortaya cıkacak.TV salona büyük gelirse yani hanıma madara olursak ne yaparım diye düşünüyorum.TV büyük gelirse açıkcası kullanmadan hemen kutusuna koyup satmayı veya 47 inç bir tv ile takas yapmayı düşünüyorum.Tabi takasta üzerine para almak koşuluyla. Sonuçta ürün faturalı tarihi belli servisin geleceği tarih belli olacak.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.Bu modeli almak istiyorsanız ve sadece kutunun açılması sizin için problem olmayacaksa bekleyin derim.Yani kısacası tv bize büyük gelirse 100 TL de ben almayacağım 3350 TL ye cihazı vereceğim.İnşallah buna gerek kalmaz ama artık bekleyip göreceğiz.Bilginize...

Buyuk gelecektir.2,5 metre benimemesafe 47 inc Bazen Gozu zorluyormus gibi geliyor.sinema olayinda Kaliteli goruntude daha iyi.bi ara hb Dn bana da 3500 gibi teklif Vardi Almamistim.tv Yaakin olunca ledlere Ait kuusurlari daha iyi Farkediyoruz.

• iege kullanıcısına yanıt
    Vallah iyice kafam allak bullak oldu.Ben 42 lcd philips kullanıyorum şu anda teknosadaki eleman 106 lcd den 116 led geçtinmi tvmim büyüdü diye sevinme dedi çerceve olayında dolayı.üstad hepsiburada resmen kanıma girdi son 3 ürün iki ürün derken ulan hadi alayım dedim kendi kendime.Peki sizce bu fiyata alıcısını bulabilirmiyim yada açmadan iade mi etsem kargoyu geri mi göndersem yani.Offff vallahi zor işmiş bu led tv mevzusu...
  • quote:

Vallah iyice kafam allak bullak oldu.Ben 42 lcd philips kullanıyorum şu anda teknosadaki eleman 106 lcd den 116 led geçtinmi tvmim büyüdü diye sevinme dedi çerceve olayında dolayı.üstad hepsiburada resmen kanıma girdi son 3 ürün iki ürün derken ulan hadi alayım dedim kendi kendime.Peki sizce bu fiyata alıcısını bulabilirmiyim yada açmadan iade mi etsem kargoyu geri mi göndersem yani.Offff vallahi zor işmiş bu led tv mevzusu...

Sizinn mesaji Okuyunca aklim geldi bi arkadasda 55 Almis Sonra satmak istemisto Fiyati ttam Hatirlamiyorum. Kutuacildimi ilinci El gibi Dusunuluyot umarim satarsin.tabi tercihinizi Bilemeyiz Belki Tatminkar olucakti8r tv Boyutu.sian benim tv cok buyuk gibi Gelmiyor tv kapaliyken ama acinca ekrani takipde zorlaniyorum belki Tbyi yeno Baglattigim icinde olabilir.

• quote:

quote:

Sizinn mesaji Okuyunca aklim geldi bi arkadasda 55 Almis Sonra satmak istemisto Fiyati ttam Hatirlamiyorum. Kutuacildimi ilinci El gibi Dusunuluyot umarim satarsin.tabi tercihinizi Bilemeyiz Belki Tatminkar olucakti8r tv Boyutu.sian benim tv cok buyuk gibi Gelmiyor tv kapaliyken ama acinca ekrani takipde zorlaniyorum belki Tbyi yeno Baglattigim icinde olabilir.

Çevremdede 55 inç kullanan yokki olsa getirecem eve bakacam.Bence tv hiç kullanılmamışsa yani faturası kurulum tarihi herşeyi belli ise kullanılmamış olduğu anlaşılabilir.İnşallah senin dediğin gibi memnun kalırımda sorun olmaz.Belkide boşa telaşlanıyorum.Aldığım tv ilgili en ufak bir şüphem yok sadece evde nasıl duracak olay bu.Verdiğim fiyat bence gayet iyi bu tv yi düşünenler için 600-700 TL düşüğüne.Neyse bakacaz görecez artık.

• Arkadaşlar selam,
    55la740s sahibiyim ve yaklaşık 10 gündür cihazı kullanıyorum.. Ancak tv izlerken görüntülerde takılma,ekranın 1-2 sn kararıp normale dönmesi ve görüntüde ara ara yatayda mozaiklenmeler oluyor..
    Bu durumda tv arızalı sanıyorum? Servisi çağıracağım lakin öncesinde danışmak istedim,bu şartlarda cihaz Değişim mi olacak sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

Arkadaşlar selam,
    55la740s sahibiyim ve yaklaşık 10 gündür cihazı kullanıyorum.. Ancak tv izlerken görüntülerde takılma,ekranın 1-2 sn kararıp normale dönmesi ve görüntüde ara ara yatayda mozaiklenmeler oluyor..
    Bu durumda tv arızalı sanıyorum? Servisi çağıracağım lakin öncesinde danışmak istedim,bu şartlarda cihaz Değişim mi olacak sizce?

Merhaba senin problemle bence kronik değil yani arıza var tvinde.Servisi çağırın hatta bu hatayı kamerya alın devamlı yapıyorsa zaten göreceklerdir.Çok araştırdım ilk defa böyle bir problem okudum.tvni değişim verirler bence...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.