Şimdi Ara

LG 42LA740S ALACAKLAR & DÜŞÜNENLER DİKKAT (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
7
Favori
27.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk cihaz kurulduğunda browser da gezinirken cihaz donmuştu kabul ediyorum ama dahada tekrarlamadı.Şu anda browser dan vs rahatca hd videolar izleyebiliyorum en ufak donma vs kasma söz konusu değil ve çok kullanışlı cihaz.Facebook vs sohbeti aktif kullanabiliyorum aklına takılan düşünen arkadaş varsa fiyatlar gayet uygun kaçırmasın.Zevkli bir tv ve Smart 3D dünyası vs radyo felan cihaz çok kullanışlı internet bağlı iken bilgisayarı hiç aratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnc_erdem

İlk cihaz kurulduğunda browser da gezinirken cihaz donmuştu kabul ediyorum ama dahada tekrarlamadı.Şu anda browser dan vs rahatca hd videolar izleyebiliyorum en ufak donma vs kasma söz konusu değil ve çok kullanışlı cihaz.Facebook vs sohbeti aktif kullanabiliyorum aklına takılan düşünen arkadaş varsa fiyatlar gayet uygun kaçırmasın.Zevkli bir tv ve Smart 3D dünyası vs radyo felan cihaz çok kullanışlı internet bağlı iken bilgisayarı hiç aratmaz.

3d izledin mi... hangi siteden ozledin belirtir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum. Tavsiye ediyor musunuz? Philips 7008/7108 serisi ile bu ürün arasında kaldım.

tartışmasız LG42LA740S AL DERİM
  • Beyler bende araniza yeni katildim notmalde elektronik bir cihaz almadan önce baya araştırıp okurdum ama bu sefer dedim gidiyim bakiyim aliyim ve lg 55la740s aldim cihaz gercekten sik bir cihaz daha once 4 seneye yakın samsung lcd kullandigim icin görüntü baya mat geldi ama zamanla alisiyor insan ama beyler bazi sikintilarim ve sorularim var yardımcı olursanız sevinirim

Forumlarda okudugum kadarıyla bu seri tv lerde diyek golgelenmeler var özellikle mac yayinlarinda belli oluyor baktım evet bendede var servis gel gosterdim onlarda gördü ama lg bunu normal karşılıyor dediler ama ben servis raporunu bunu yazdirdim ve degisim istedim..

1.ben oyun oyniyan biriyim ps4 xbox one gibi bu 740s i input lag değeri nedir beyler oyun performansı nasıl bilen deniyen varmi..oyun modu diye bir mod var tv de ama goruntuyu gercekten cok matlastiriyor ekran cok cansizlasiyor bana bu konuda bilgi saglarmisiniz

Baska konularda lg nin input laf değerinin yüksek oldugu ve oyun oynicak birinin kesinlike lg yi secmemesi gerektiğini soliyenler var açıkçası bende fifa 14 deki denemelerimde hafif takilmalar yasadim ama sizlerinde bilgisine danismak istiyorum…

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Beyler bende araniza yeni katildim notmalde elektronik bir cihaz almadan önce baya araştırıp okurdum ama bu sefer dedim gidiyim bakiyim aliyim ve lg 55la740s aldim cihaz gercekten sik bir cihaz daha once 4 seneye yakın samsung lcd kullandigim icin görüntü baya mat geldi ama zamanla alisiyor insan ama beyler bazi sikintilarim ve sorularim var yardımcı olursanız sevinirim

Forumlarda okudugum kadarıyla bu seri tv lerde diyek golgelenmeler var özellikle mac yayinlarinda belli oluyor baktım evet bendede var servis gel gosterdim onlarda gördü ama lg bunu normal karşılıyor dediler ama ben servis raporunu bunu yazdirdim ve degisim istedim..

1.ben oyun oyniyan biriyim ps4 xbox one gibi bu 740s i input lag değeri nedir beyler oyun performansı nasıl bilen deniyen varmi..oyun modu diye bir mod var tv de ama goruntuyu gercekten cok matlastiriyor ekran cok cansizlasiyor bana bu konuda bilgi saglarmisiniz

Baska konularda lg nin input laf değerinin yüksek oldugu ve oyun oynicak birinin kesinlike lg yi secmemesi gerektiğini soliyenler var açıkçası bende fifa 14 deki denemelerimde hafif takilmalar yasadim ama sizlerinde bilgisine danismak istiyorum…

Canı modda da mı ekran mat geliyor size ?

• Merhaba Arkadaşlar bir sorum olacak mesela bazı arkadaşlar LG nin 6 serisinde (620s-640s-660s) Smart Tv sinde yetersiz bellek sorunu olduğunu yazmışlar. Formun likinide veriyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_75648926/tm.htm

Peki aynı sorunlar 740s lerde oluyormu?Kullanan arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaştılarmı?
  • Arkadaşlar yukarıda da sorulmuş da yazan çıkmamış, bu cihaz kaç TB'a kadar destekliyor? Hdd yi dolduracağım , 8-9 TB 3d yüklemek istiyorum ortak olmak isteyen pm atsın.

Bir de servis kuruluma gelecek, hangi testleri hangi videoları denemek lazım? Birisi özetlerse herkes için faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihofistanbul -- 27 Nisan 2014; 21:40:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihofistanbul

Arkadaşlar yukarıda da sorulmuşsa yazan çıkmamış, bu cihaz kaç TB'a kadar destekliyor? Hdd yi dolduracağım , 8-9 TB 3d yüklemek istiyorum ortak olmak isteyen pm atsın.

Bir de servis kuruluma gelecek, hangi testleri hangi videoları denemek lazım? Birisi özetlerse herkes için faydalı olacaktır.

NASIL OLACAK O İŞ USTAM NEREDE YAPTIRACA DOLDURMA İŞİNİ ANLAT HELE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Beyler bende araniza yeni katildim notmalde elektronik bir cihaz almadan önce baya araştırıp okurdum ama bu sefer dedim gidiyim bakiyim aliyim ve lg 55la740s aldim cihaz gercekten sik bir cihaz daha once 4 seneye yakın samsung lcd kullandigim icin görüntü baya mat geldi ama zamanla alisiyor insan ama beyler bazi sikintilarim ve sorularim var yardımcı olursanız sevinirim

Canı modda da mı ekran mat geliyor size ?

Canli modda tabiki ekran daha canlı oluyor ama bu seferde biraz fazla aydınlık oluyor yani o renklerin derindiligi kayboluyor inanirmisiniz size birşey soliyim dün lig tv de maç izlerken kullandığım samsung note 3 telefonun kamerasini actim resim cekicektim sonra farkettimki cihazı tv ye tutdugumda inannin yesiller daha yesil kirmizzilar daha kırmızı yani telefonda bile anlaşılıyor sonra ciplaz gizle tv ye baktım bir anda soluk geldi samsung cihaziniz varsa deneyin renkler cok farkediyor..

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Hem cevap almak istiyorsun hem de pm yi kapatmışsın .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihofistanbul

Hem cevap almak istiyorsun hem de pm yi kapatmışsın .

hacı öyle bişiden haberim yoktu kapanma felan acaım nereden oluyorsa
  • Beyler yukaridaki msj in da da sordum 740s in oyun performansı hakkında kimsenin bilgisi yokmu input lag ms kac dir bu cihazın artı olarak ben samsung da ps3 vb oynarken oyun modunda oynardim bu cihazin oyun modu var ama sanırım sadece ses ve görüntü renk ayararini değiştiriyor yani cihazı samsung daki gibi oyun moduna alip cihazı daha perfirmansli hale getirmiyor gibi bu konularda bilgisi olan yokmu beyler… ???

• Arkadaşlar,

Televizyon almadan önce LG TV lerdeki yetersiz bellek problemini araştırmanızı tavsiye ederim.. televizyonun browserından film yada dizi açtıktan 5dk sonra yetersiz bellek uyarısı veriyor..
    bütün serilerde bu sorun var ve çözümü de yok.

sırf bu yüzden 55la740s aldığıma pişman oldum.
     LG 42LA740S ALACAKLAR & DÜŞÜNENLER DİKKAT

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

quote:

Orijinalden alıntı: gnc_erdem

İlk cihaz kurulduğunda browser da gezinirken cihaz donmuştu kabul ediyorum ama dahada tekrarlamadı.Şu anda browser dan vs rahatca hd videolar izleyebiliyorum en ufak donma vs kasma söz konusu değil ve çok kullanışlı cihaz.Facebook vs sohbeti aktif kullanabiliyorum aklına takılan düşünen arkadaş varsa fiyatlar gayet uygun kaçırmasın.Zevkli bir tv ve Smart 3D dünyası vs radyo felan cihaz çok kullanışlı internet bağlı iken bilgisayarı hiç aratmaz.

3d izledin mi... hangi siteden ozledin belirtir misin?

Cihazın Smartında 3D dünyası var ordan izlenebiliyor hocam ayrıca ben youtube dan izliyorum LG 3D vs yazarak çıkan videolardan yaklaşık 15 dakikalık videolar mevcut ve çok kalitelileri var.Bir kaç film sitesinden de 3D izledim ama çok fazla vakit bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquereal

Arkadaşlar,

Televizyon almadan önce LG TV lerdeki yetersiz bellek problemini araştırmanızı tavsiye ederim.. televizyonun browserından film yada dizi açtıktan 5dk sonra yetersiz bellek uyarısı veriyor..
    bütün serilerde bu sorun var ve çözümü de yok.

sırf bu yüzden 55la740s aldığıma pişman oldum.
     LG 42LA740S ALACAKLAR & DÜŞÜNENLER DİKKAT

Kardeşim gerçekten çok gıcık bir durum.Hem okadar para veriyorsun ama smartından faydalanamıyorsun.Ne anladım ozaman ben bu işten.LG 740s almayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçebilirim bu işe bir çare bulmazlarsa.Peki sizin bildiğiniz ve bu tür sorun yaşatmayacak lg 740s özelliklerine yakın önerebilceğiniz bir tv varmı?

• yetersiz bellek sorunu bence sudan kaynaklı.. tarayıcıdan filmi actığımızda bilgisayarda ram e kaydediyor ve izliyoruz gecici belleğe. tv lerin rami özellikle izlenilmek istenen yüksek boyutlu videolardan dolunca yetersiz bellek hatası veriyo kanımca. 5-10 20 dk artık ne zman ram dolarsa. tv almadığım için alınca deneyecem. usb yi bilgisayard bellek olarak gösterme var tv dede varsa belki işe yarar. filmi flash harddisk de vs bu hatayı vermiyorsa gerek yok zaten tarayıcıdan film izlemeye
  • 860v var sdece kamerası ve usb3 ü var fzladan bildiğim kadarıyla
  • Öncelikle argo konuşmaların yeri burası değil hocam malesef.Herkezin düşünceleri farklıdır ve kimse bir markayı savunmuyor.Ben evimde rahatlıkla izleyebiliyorum 3D videolarıda youtube dan gayet rahat ve 3D dünyasından da rahatca izleyebiliyorum ve bana yetiyor.Cihazı aldığıma hiç pişman da olmadım çok kaliteli cihaz.
  • Arkadaşlar lg 42la740s ile 42la860v arasında tam olarak hangi farklar var? Bugün alıcam ama karar veremedim. Çerçeve kalınlıkları farklı mı?

• hala youtube dan izleyebiliyorum diyo :)))

yahu ben youtube dan izlemiyor demiyorum ki..

tv nin browserından izlenmiyor..

e ben LG TV min internet tarayıcısından film, dizi seçip izleyemiyecekcem ne diye smart tv alıyorum ki..

izlemek istedikleim youtube da yok ki...

yani overlok makinası ayağınıza geldi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.