Şimdi Ara

LG 42LA640S (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
47.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsitsizKola

quote:

Orijinalden alıntı: Crematex

İyi akşamlar herkese Arkadaşlar ben bu tv almayı planlıyorum ama ps3 ile kullanıcam arada pes feln oynarım görüntü kalitesi nasıl oyunlarda

Görüntü çok iyi kardeşim bende ps3 için aldım çok memnunum istersen ss yüklerim.

vallaha iyi olur yüklermisin bu ay icinde alıcam tv'yi zaten
  • quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar herkese Arkadaşlar ben bu tv almayı planlıyorum ama ps3 ile kullanıcam arada pes feln oynarım görüntü kalitesi nasıl oyunlarda

Görüntü çok iyi kardeşim bende ps3 için aldım çok memnunum istersen ss yüklerim.

vallaha iyi olur yüklermisin bu ay icinde alıcam tv'yi zaten

tamam kusura bakma giremedim foruma 1-2 gün içerisinde eklerim.
  • 3 tane cektim kardesim goruntu cok iyi
     LG 42LA640S LG 42LA640S LG 42LA640S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @asitsizkola nerden kaça aldın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

@asitsizkola nerden kaça aldın?

1799 liraya akilli kumanda icinde(2 kumanda)

• quote:

3 tane cektim kardesim goruntu cok iyi

cok teşekkür ederim sizden baya net görüntüler var bakalım hafta sonu alabilirim tv'yi zaten

• Arkadaşlar bu ürünü bilgisayara bağlayıp monitör olarak kullanan var mı? Görüntü de Lag gecikme delay tuşa bastığınızda geç işleme falan oluyor mu? Ps3 veya xbox ta da deneyenler söylerse sevinirim ama özellikle bilgisayar için denemiş arkadaşların cevabını merak ediyorum

• quote:

quote:

3 tane cektim kardesim goruntu cok iyi

cok teşekkür ederim sizden baya net görüntüler var bakalım hafta sonu alabilirim tv'yi zaten

Buda" The last of us " dan goruntuler
     LG 42LA640S LG 42LA640S LG 42LA640S LG 42LA640S LG 42LA640S

• Arkadaşlar vestel 42pf9060http://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-42pf9060-107-ekran-led-tv ile la640s arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim.
    Vestel kullanıp da sorun yaşayanları tenzih ediyorum, onlar sıkıntıları yazsınlar fakat kullanmadan, sadece adı vestel olduğu için kötülememenizi rica ediyorum zira kafam karışıyor.
    Özellik olarak eksileri artılarını söyleyebilir misiniz eğer zahmet vermeyeceksem. Çok fazla anlamıyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebzelicorba -- 15 Aralık 2013; 11:04:58 >
  • Yok mu tavsiyesi olan :)

• Bırak vesteli falan, alıcaksan samsung veya lg al ama tavsiyem LG

• Modül aracılığı ile Kablo tv izlersek kanalları kendimiz sıralayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

100 yeterli olabilir ama lg bi kere denemiştim mağazada ps3 pes 2013 çok kötüydü kullanıcılara sorabilirsin evde kullanmak farklı olabilir

47la660s önerir misin?
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    bütçe ve kullanım amacını yazarsan ona göre tavsiye verebilirim

bu model için görüşüm eğer 6 serisi alıyorsan aralarında en iyileri la690 ve la660 ama lg de risk yüksek oluyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

bütçe ve kullanım amacını yazarsan ona göre tavsiye verebilirim

bu model için görüşüm eğer 6 serisi alıyorsan aralarında en iyileri la690 ve la660 ama lg de risk yüksek oluyor .

Evde kullanacağım belki arasıra oyun oynarım psden. çok smart özelliğine takılmam gerektiği yerde. zaten evde pc varken ne kadar gerekli siz daha iyi biliyorsunuz. orta amaçlı bir kullanım ne hiç kullanmayacağım tv özelliklerini ne de profesyonel özellikler bekliyorum diyebiliriz. Orta şekerli 47la660s uygun olacak sanıyorum, ne dersiniz?
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    2500 tlye ne alınır dersen bu modeller var . markaların iyi ve kötü yanları var . tv normal kullanım için alınacak o yüzden hangisinin görüntüsünü beyenirsen onu al bence ama en önemlisi kullanıcı yorumları sonuçta tv en az 5 yıl dayanmalı . ilk günden kafayı yememek gerekir

lg ve samsungda çok fazla sorunlarla karşılaşılıyor %60 gibi seviyelerde diğer markalar ise %40 seviyelerinde .
    lg de ise en çok 6 serisinde sorun var . baştan söyleyelim . ama aralarında bu 2 model daha iyi .

47LA690 2600 tl
    47LA660 2500 tl

47PFL6678 2650 tl
    47PFL6198 2800 tl
    47PFL6188 2600 tl
    47PFL6158 2600 tl
    47PFL6008 2500 tl

46f6800 2600 tl
    46F6650 2600 tl
    46F6640 2500 tl
    46F6510 2550 tl

• iyi akşamlar arkadaşlar. 42LA640S televizyonumda bir kaç gündür çok ilginç bir olay olmakta. 1TB lık harddiskimi kullanıyorum. yanlız bir kaç gündür attığım filmler harddiskte görülmüyor. bilgisayara takıyoum eski filmleri siliyorum ama onlarda hala televizyona takınca içindeymiş gibi duruyor. silinenleri açmaya çalışınca desteklenmeyen dosya türü diyor. ve kafasına göre bazen yeni attığım filmleri görebilyorum. bilgisi olan varmı ?
  • fiyat performans dedikleri bu olsa gerek çok çok memnunum 2 hafta oldu sorunsuz kullanıyoruz sayemizde 3 kişi daha aldı:) android cihazı olanlar muhakkak lg remote uygulamasını indirsin telefonda samsung olabilir ama tv de kesinlikle lg diyorum...
  • İnternet ve ps3 olmadığından dolayı pek bir şey söyleyemem dizüstünü exper nr81a forumda konusu mevcut bağladığımda ve kendi uydu alıcısı ile izlediğimde lg-BH6730S ev sinema sistemi ile izlediğimde bir sıkıntısını görmedim. TV memnunum. HDD de artık ev sinema sistemine takıp izliyorum. Nedeni ise tam ekran yapıyor. Alttan üstten siyah bantları sevmiyorum. Sorun yaşayanlar mutlakahttp://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-47LA640S adresinden son yazılımı indirip denesinler. Sürekli yazılım desteği mevcut. Servis elemanları genç deneyimsiz olduklarından dolayı ki her markada aynı sorun mevcut. Bazen sıkıntılar olabiliyor. Yazılım ile olan sorunları LG her ay yazılımı güncelleyerek aşmaya çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.