Şimdi Ara

LG 40UB800V (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
40.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu tv yi almayi dusunuyorum 1899 tl ancak teknik servos dahi detayli bilgi veremiyor yeni piyasaya girdigi icin 4k oldugundan islemcisinin kotu olmayacagini dusunuyorum. Sihirli kumandasi dahili gelicwkmis ama kullanan aekadaslar fikirlerini yazar diye beklemedwyim hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dahili uydu alıcısı hd mi lg nin tr sitesinde bu tv yok hayret bi şey
  • Televizyon dun kuruldu ilk izlenimlerim.
    Hd kanallarda gorundu kalitesi gercekten cok iyi ama sd yayin yapan kanallarda goruntu full hd lere gore daha bulanik. Icinden sihirli kumanda cikiyor ve diger kumandaya hic gerek kalmiyor. Dahili hduydu alicisi var.webos yok bu tv de. Ama cokta gerek oldugunu dusunmuyorum. Daha onceden 42lb652 yi incelemistim bu tv ye gore cpk cok iyi kanal gecisleri kendi alicisinda cok daha hizli ama yinede çat diye gececek bisey beklemeyin. Su anlik bukadar incelwdikce yine yazarim

• Evet arkadaşlar televizyon bugün kuruldu benimde,
    savaş arkadaşın dediklerine ilaveten HD tv kanllarında görüntü gerçekten harika. kanal geçişleri çok hızlı diyemem ama rahatsız edici bi yavaşlıkta yok yani. 1080p mkv filmlerde görüntü çok güzel ileri atlama yaptığımda hiç beklemeden tıkladığım noktaya geliyor aynı pc deki kadar performanslı. smart özellikleride hızlı çalışıyor. Ses çıkışları ve ses kalitesi oldukça iyi. usb 1 tb diski takınca hemen tanıdı. çok kısa sürdü tanıması. Görüntü renk kalitesi oldukça güzel. Magic kumandası oldukça kullanışlı. TV de bi yavaşlık falan olmadı kullandığım süre zarfında.
    Genel olarak cihazdan memnunum.

Bunun dışında aklında soru işareti olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • sd yayın kalitesinden harikalar beklemiyorum ama çok mu kötü normal yayınlar hangi uydu alıcısını kullanıyorsun ben daha kurulumu yaptırma fırsatı bulamadım
  • yomaho Y kullanıcısına yanıt
    sd yayınlar öyle çamur gibi değil ama tüplü tv deki gibi net de değil yani, tüm LED tv lerdeki gibi sd görüntü performansı.
    uydu alıcısı zaten içinde. entegre HD uydu alıcısı var.
  • CyberII kullanıcısına yanıt
    Selamlar dahili uydu alıcısı var mıydı acaba? Bir de ekran parlak kaplamalı mı yoksa mat mı? Teşekkürler, hayırlı olsun bu arada
  • Ekran lg nin diger full hd tv lerine gore parlan. Ilgimi ceken bir baska seyde bu tv de diger lg ler gibi 2. Bir koruma paneli yok. Dolayisiyla renkler daha canli.yanliz ben tum lg ler gibi bu tv ninde siyahi tam weremedigini dusunuyorum. Icinde hd uydu alici war dahili

• 40 inç olduğu için lg ips panel olmayabilir ve tam bilgide yok ....
  • Bu nasıl bir model kendi websitesinde bile yok Galiba italya ve ispanyada satışa sunulmuş. Ayrıca n11 de VA panel olduğu yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

40 inç olduğu için lg ips panel olmayabilir ve tam bilgide yok ....

VA panel sanırım.
    http://www.n11.com/lg-40ub800-4k-ultra-hd-tv-lg-40-va-paneli-900-hz-uci-smart-tv-P32820537

Buradaki V var sonunda. 40UB800 ile 40UB800V farkı sanırım WebOS yerine Smart arayüzü var V'siz olanda, V'li olanda CMR, V'siz de UCI...

LG 42UB820V
    http://www.hepsiburada.com/liste/lg-42ub820v-42-900hz-wifi-uydu-alicili-smart-4k-ultra-hd-led-tv/productDetails.aspx?productId=evlg42ub820v&categoryId=163192

Ben buna karar verdim ve sipariş geçtim. IPS ve 2" daha büyük olması + 200tl hediye çeki vermesi bu kararımda etkili oldu.

Hediye çeki dandik biraz: Belli tarihlerde 11-12 aralıkta 300tl ve üzeri alışverişlerde 100tl, 17-18 aralıkta da yine 300tl+ alışverişte +100tl toplam 200 veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 26 Ekim 2014; 13:05:04 >

• Panel Tipi : Edge Led + IPS panel

http://youtu.be/lOYYE3BkzIc
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    V olanlarda uydu alıcısı varmış. Ub820 olan 2d ub850 olanda 3d varmış.
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    ...V olmayanlarda da var uydu alıcısı. Öyle yazıyor n11'de.
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    2014 Lg 3DTv forumunda şöyle yazılmış:

LG (SON HARF V MODELLERDE DVB- T2 MEVCUT )

T - DVB- T/T2
    V - DVB- T/T2/C/S2
    S - DVB- T/C/S/S2
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyline334

2014 Lg 3DTv forumunda şöyle yazılmış:

LG (SON HARF V MODELLERDE DVB- T2 MEVCUT )

T - DVB- T/T2
    V - DVB- T/T2/C/S2
    S - DVB- T/C/S/S2

evet uydu olayı hepsinde var V de ekstra olarak DVB- T2 var şimdilik bir işe yaramıyor ama belki yarar

ub850 ve u830 ips panel 3d li modeller

49UB850V (50hz)
    LC490EQE-XGF2 UD 49INCH 3840X2160 400CD COLOR 72% 16/9 1400:1 120Hz(T) Inverter N LED 3D(FPR) With T-con 10Bit(D) 10000k 178/178 LG Display Co., Ltd.

ub820 ips panel 3d siz

55UB820V: (50hz)
    LC550EQE-PGM1 UHD 55.0INCH 3840X2160 400CD COLOR 72% 16/9 1400:1 120Hz(T) Inverter N LED 2D - LG Display Co., Ltd.

ub800 3dsiz model 40 inçler va olur.

ub800 paneli öğrenmek isteyenler için kasada yada kutuda yazan seri numaralarına bakmak gerekiyor tvyi alan varsa yardımcı olabilir yoksa mağazada bakarsınız

kasada böyle bir yazı arayın
    55LB660V-ZA.ADRWLJU

Za 'dan sonra 4. harf

W - Ltd. LG Display Co., matris ilk üretim versiyonu (2012, 2014)
    Y - Ltd. LG Display Co., matris ilk üretim versiyonu (2011, 2013)
    Z - Ltd. LG Display Co., matris ikinci üretim versiyonu (2011, 2014)
    U - LG Display Co.Ltd. IPS
    P - LG Display Co.Ltd. IPS
    Q - LG Display Co.Ltd. IPS
    V - LG Display Co.Ltd. IPS
    R - LG Display Co.Ltd. IPS
    H - CHI MEI Innolux (IPS)
    J - CHI MEI Innolux (S-MVA)
    D - AU OPTRONICS CORP. (A-MVA)
    T - AU OPTRONICS CORP. (A-MVA)
    M - SHARP CORPORATION (MVA) или HEESUNG ELECTRONICS LTD. Heesung Electronics LTD.
    S - SHARP CORPORATION (MVA)
    G - CHI MEI Innolux. (TN)

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi için teşekkürler 40UB800V ve 42UB820V arasında kaldım. Amacım pc,ps3 e bağlamak ve usb den 4k video izlemek. 3d zaten benim için hiç önemli değil. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline334 -- 26 Ekim 2014; 15:45:42 >
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    yabancı testte yok , mağazada incelemek lazım

ips yerine va panel daha iyi aslında siyah seviyesi ve kontrast daha yüksek olur ... açılar dardır rekler ips de daha iyi.

oyun konusunda birşey diyemiyorum input lag nedir belli değil 40-42 inç olduğu için düşüktür büyük ihtimal.
  • Arkadaşlar önerir misiniz 1900 fiyatıyla şuan çok iyi gözüküyor neden bu kadar ucuz bi 3D yüzünden mi yani ?
  • burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim şu ana kadar memnunum tv den
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.