Şimdi Ara

LG 40UB800V (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
40.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağ ok tuşunu basılı tut 5er 10ar dk çok hızlı ileriliyo klasik kumandada
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

sağ ok tuşunu basılı tut 5er 10ar dk çok hızlı ileriliyo klasik kumandada

sd kanallarda görüntü nasıl acaba? bulanıkmı gerçekten, bu konuda şikayetler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda kara verdim ve 49ub2820 aldım, yılbaşı kampanyası vardı teknosa'da 2.199 TL.
    Görüntünün normal yayında full hd panellerden hiç farkı yok (zaten bilinen konu),
    Ancak bence LG bu modelde yazılımda sınıfta kalmış,
    Çoğu video formatınıı desteklemiyor( özelliklerinde destekliyor yaza bile açmaya çalıştığınızda bu format desteklenmiyor uyarısı veriyor),
    Samsung tv'de sorunsuz kullandığım plex uygulamasında bile sıkıntı var,
    Bence acil yazılım güncellemesi lazım.
    İnternet tarayıcı kesinlikle çok hızlı,
  • Ben de bu televizyon ile 652v arasında kararsız kaldım. Televizyonu yan oda olarak kullanacağım Xbox360 ile oyun , modul ile d smart (maç izlemek için), digiturkplay ile lig tv ve hdd ile film izleyeceğim. 3D olmasa da olur. Sizce hangi televizyonu alsam daha doğru tercih yapmış olurum. Sd performansı önemli değil zaten izlediğim kanalların neredeyse tamamı hd yayın olarak var.
  • quvardci Q kullanıcısına yanıt
    en iyi parlaklık seviyesinde dedikleri gibi bulanık
    ben enerji modunu aktif yaptım bide çoğunlukla sinema modun da kullanılayorum bulanlık kalmıyo netleşiyo

gerçi şuan lodostan uydu koptu analog antenle izliyom halimi siz düşünün.. perişan haldeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

en iyi parlaklık seviyesinde dedikleri gibi bulanık
    ben enerji modunu aktif yaptım bide çoğunlukla sinema modun da kullanılayorum bulanlık kalmıyo netleşiyo

gerçi şuan lodostan uydu koptu analog antenle izliyom halimi siz düşünün.. perişan haldeyim...

Teşekkürler bilgi için.

• USB bellekten çift sesli (orjinal + Türkçe seslendirmeli) film izlerken 2. sese geçince ses alamıyorum. Sonra 1.sese geçince yine ses gelmiyor. Bunu deneyen oldu mu hiç?

• k@y@ kullanıcısına yanıt
    04.02.05 sürümüne güncelleme yaparsanız bu sorun ortadan kalkacaktır. Zira bu sorunu bende yaşamıştım. Güncelleme geldikten sonra test ettiğimde bu sorun ortadan kalkmıştı.
  • Bu televizyonu almak istiyoruzda verdigimiz parayi kah ediyor mu goru tu olarak ?

• trt 4k test yayınına geçiyor.

deneyen var mı?

frekans: 12123
    symbol : 15000
    fec : 3/4
    polarize H yatay
  • Bendede var bu televizyon, trt 4k yayina basladi diye sevincle izlemek isterken!! Birde ne goreyim; sadece ses... Lg servisi aradigimda turksat trt yayinini 60p yayinliyor sizdeki televizyon 30p yayini okuyabilir,şapa oturdunuz dediler ozetle.. yahu arkadasim bunlarin bir standardini niye yapmiyorsunuz?? Simdi yayinci firmalarin insafina mi kaldik yoksam!! aaaaa bide uydu alicisimi sayacaklar bize 4k lisindan.. bu ne istir yaaa

• evet trt 4k yayınını izleyemiyorsunuz malesef. 4k yayını gösteremeyen 4k tv
  • Tvyi yeni aldım.Benim birkaç sorunum var bununla ilgili.Sorunlarım şunlar ;

-İnternetten Netutv.formatında film izlerken filmi tam ekran yaptığımda filmin süresini,ses ayarlarını,çözünürlük kalitesini gösteren kısım normalde kaybolması lazım
    Tam ekran yaptığımda kayboluyor fakat 1 saniye içinde tekrar geliyor,sonra tekrar gidiyor böyle devam ediyor,sürekli gidip geliyor

-Bazı video formatlarını flash player destekli oldugu için açmıyor bunu anlıyorum
    Fakat flash player istemeyen videolar açılıyor fakat tam ekran olmuyor

-yazılımı güncelledim,kapatıp tekrar açtım * mevcut sürüm 04.10.31 yazıyor

Bu konular yardımcı olacak fikirleriniz var mı ?
  • Kaç kere yazdık çizdik, ub800, 820, 830 ve philips 4k TV'lerin doğru düzgün 4k codec desteği yok, 4k yayınları acmıyor diyerek. Almadan önce biraz araştırmak lazım. Eğer tüm 4k videoları açayım, 4k yayınları göstersin istiyorsaydnız 40hu6900 almalıydınız.
  • Aynen LG 42UB820V kullanıyorum ve TRT 4k'yı açmıyor sadece ses var.
  • ürünü 2 aydır kullanıyorum. öncelikle kanal geçişleri yavaş onu söylim. ayrıca trt'nin 4K yayını göstermiyo olması tv'nin hiçbir albenisi kalmadığı anlamına geliyo. pişman oldum diyebilirim.
  • Ben bugün televizyonu aldım güzel televizyon her şeyini denemeye çalıştık kanal geçişleri normal ne hızlı ne yavaş görüntü çok iyi wifi olsun kablolu olsun interneti çok iyi laptoptan hdmi kablosuyla da çok sorunsuz tv ye bağlandı pcden oynadığımız oyunları oynadı bir tek miracast denen telefon uygulamasını beceremedik bizden kaynaklanmıştır yada telefondan bir tek sevmediğim ama öğrendim tvci arkadaştan televizyonu sadece stand bye olarak kapatıyorsun kumandadan off-on düğmesi yok o sakat gece bir şimşek çaksa o yüzden bir tane düğmeli elektrik prizi almak istiyor onun dışında bir ilk gün bir şey görmedim kanal sıralamasını istediğimiz gibi yapıyor ama en fazla aynı anda 5 kanal taşıyabiliyorsun tv de scart yok ama kutudan çevirici çıkıyor hdmi scarta çeviriyor diğer odalardaki bilgisayar vs dosya paylaşımı yapıyor şu an 4k yayın yok ilerdfe 4k yayın çıktığı zaman vs sitesi uydunun vs tv nin yazılımının güncelleme yapılacağını söyledi ilk gün bukadar bilgi edinebildim ayrıca 6ay digitürk webplay üyeliği var bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberII

evet

kardeş 4k ses geliyor.görüntü yok bende nasıl ayarlanıyor...
  • servise sordum 4k da ses var ama görüntü yok dedi banada bakmadım bende öyle deyince
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalx01

quote:

Orijinalden alıntı: CyberII

evet

kardeş 4k ses geliyor.görüntü yok bende nasıl ayarlanıyor...

recirver 60p desteklemiyor. 30p yi destekliyor. yapacak bişey yok. ilerde 4k 60p recirverler piyasaya çıkınca alıp hdmi 2.0 portundan bağlayınca alırsın görüntüyü.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.