Şimdi Ara

LG 32Ln575S ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
4
Favori
25.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de almayı düşünüyorum bundan bir tane. türk telekom kampanya yapmış. ancak aklıma takılan önemli bir soru var: bu tv de bellek hatası olayı var mı acaba? mesela youtube'da bir şey izlerken bir anda yetersiz bellek hatasından dolayı problem çıkabiliyor mu? teşekkürler.
  • Bellek hatasi zannedersem cogu lg tvde var. Ben la660 kullaniyorum bellek hatasi var. Ama bu hata youtube veya html5 videolari izlerken olmuyor. Youtubeta kesinlikle olmuyor. Bu modelde de aynidir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar an itibari ile teknosadan LG 32LN575S ürünümü almış bulunmaktayım. Gezerken tesadüf rast geldim ve 829,00 tl + 50 tl hediye çeki olduğunu gördüm. Böylece 779 tl ye gelmiş oldu ürün ve hemen hemen denk olan Samsung UE32F5570 1100 tl idi. Fırsat yakaladığımı düşünüyorum. Geldiğinde bir değerlendirme yaparım inşallah. Birde kullanıcı arkadaşlara bir sorum, sihirli kumandaya ihtiyaç oluyor mu ve uyumlu mu? Kullanan arkadaşlar varsa kumanda önerisi istiyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

ben de almayı düşünüyorum bundan bir tane. türk telekom kampanya yapmış. ancak aklıma takılan önemli bir soru var: bu tv de bellek hatası olayı var mı acaba? mesela youtube'da bir şey izlerken bir anda yetersiz bellek hatasından dolayı problem çıkabiliyor mu? teşekkürler.

Youtube da sorun yok ama bir ara videolari kafasina gore yukleyip yuklemiyordu. Hala yapiyor mu bilmiyorum, ama dizi sitelerinde yetersiz bellek hatasi veriyor. Bana kalirsa cok da smart tv ozellikleri beklememek lazim, bu televizyonun esas guzelligi dahili uydu alicisi ve genis baglanabilirlik olanaklari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Sürme

Arkadaşlar an itibari ile teknosadan LG 32LN575S ürünümü almış bulunmaktayım. Gezerken tesadüf rast geldim ve 829,00 tl + 50 tl hediye çeki olduğunu gördüm. Böylece 779 tl ye gelmiş oldu ürün ve hemen hemen denk olan Samsung UE32F5570 1100 tl idi. Fırsat yakaladığımı düşünüyorum. Geldiğinde bir değerlendirme yaparım inşallah. Birde kullanıcı arkadaşlara bir sorum, sihirli kumandaya ihtiyaç oluyor mu ve uyumlu mu? Kullanan arkadaşlar varsa kumanda önerisi istiyorum. Teşekkürler.

sihirli kumandaya internette gezerken ve oyunların büyük kısmında ihtiyaç duyulur sadece

iphone varsa appstore dan lg tv remote yüklerseniz sihirli kumandaya gerek kalmaz
  • arkadaşlar bu TV den laptopa wi-fi üzerindeb bağlanıp video vs. oynatmak için ne yapmamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Sürme

Arkadaşlar an itibari ile teknosadan LG 32LN575S ürünümü almış bulunmaktayım. Gezerken tesadüf rast geldim ve 829,00 tl + 50 tl hediye çeki olduğunu gördüm. Böylece 779 tl ye gelmiş oldu ürün ve hemen hemen denk olan Samsung UE32F5570 1100 tl idi. Fırsat yakaladığımı düşünüyorum. Geldiğinde bir değerlendirme yaparım inşallah. Birde kullanıcı arkadaşlara bir sorum, sihirli kumandaya ihtiyaç oluyor mu ve uyumlu mu? Kullanan arkadaşlar varsa kumanda önerisi istiyorum. Teşekkürler.

sihirli kumandaya internette gezerken ve oyunların büyük kısmında ihtiyaç duyulur sadece

iphone varsa appstore dan lg tv remote yüklerseniz sihirli kumandaya gerek kalmaz

iphone yok malesef hocam. Dün de sipariş ettim zaten kumandayı LG AN-MR400 marka modeli 69 tl ye satın aldım. Youtube a görüntü aktarımını sormuşsunuz hocam. Tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum ancak, dün bende şu şekilde oldu. Laptoptan youtube dan bir video açtım, o sırada smart menüsünde alt tarafta "Ara" butonu var, youtube a ait arama motoru, ona tıkladım sonra ekrana bir kod geldi bu kodu girin diye, sonra laptopa baktım videonun sağ alt tarafında çözünürlük alt yazı ayarlarının fln olduğu yerde farklı bir buton daha belirdi. Tıkladım ona sonra o kodu oraya yazdım böylece cihazlar eşleşmiş oldu. oradan Youtube Tv'de oynat dediğin zamanda tv ye aktarıyor görüntüyü. Ama şöyle birşey de var, tv den youtube menüsüne veya uygulamasına girmek gerekiyor yoksa laptopta o buton çıkmıyor. Benim arkadaşımda 47LA660S model tv var, o hiç öyle bişe yapmıyor telefondan oynat dediğinden herhangi bir kanal izlerken otomatik oynatmaya başlıyor. Bunun sebebini bilemedim. Belki o telefondan bağlandığı içindir.

• Emirhan Sürme kullanıcısına yanıt
    Android uygulamasi da var

• recplayer kullanıcısına yanıt
    Eğer wifi üzerinden sanki HDMI bağlamış gibi görüntü vermek istiyorsanız bilgisayarınızın Intel WiDi destekliyor olması lazım (işlemci/ekran kartı ve wireless card) Buna intelin sitesinden bakabilirsiniz.

Bunun dışında bilgisayarınızdaki bir filmi şarkıyı DLNA üzerinden vermek istiyorsanız LG Smart Share yazılımını kurmanız gerekiyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmnd

Eğer wifi üzerinden sanki HDMI bağlamış gibi görüntü vermek istiyorsanız bilgisayarınızın Intel WiDi destekliyor olması lazım (işlemci/ekran kartı ve wireless card) Buna intelin sitesinden bakabilirsiniz.

Bunun dışında bilgisayarınızdaki bir filmi şarkıyı DLNA üzerinden vermek istiyorsanız LG Smart Share yazılımını kurmanız gerekiyor bildiğim kadarıyla.

teşekkürler
  • Memnun musun, almayı düşünüyorum.
  • 32 inc boyutu fiyatiyla cok cazip ancak buyuk ekran olanlarini almayi dusunen varasa fiyata kanmayin arkdaslar 50hz panel frekansi lgnin okadar iyi render moturuna ragmen sektirerek oynatiyor magzadaki 720p videolari

Butce varsa biraz bekleyp 613 veya 620 alin derim mart gibi inerler kanmca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende bu yaz almıştım bu tvyi gayet hoş ergonomik bir yapısı var dahiili hd uydu alıcı wireless smart 3d, 3d film izledim gayet hoştu ses olarakta çok iyi 20 w dı sanırsam dahili hd uydu alıcı gerçekten çok iyi bir özellik görüntü kalitesi çok yüksek, smart olması avantaj digitürk play var bende oradan girip maçları full hd izleyebiliyorum. Tavsiye ederim.
  • televizyona kabloyu bağlayıp uzun zaman sonra güncelleme yaptım güncelleme sonrası ağa girdiğimde etraftaki wireles sinyallerini gördü önce şaka mı bu dedim evdeki wirelesın şifresini girdim kabul edip ağa bağlandı dedi ve şu an wireles da ama daha önce yoktu böyle bir şey ben bunun içinde wireles olduğunu bile bilmiyordum hatta böyle bir şey yoktu da nasıl oldu bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmnd

Bende herhangi bir yazılım yüklü değil hocam. Sadece youtube dan bir kez eşleştirdim cihazları sonrasında müziğin üstüne gelip sağ tıkladığımda Burada Yürüt butonu çıktı oradan her türlü resim video müzik oynatabiliyorum.
  • arkadaşlar bu tv de 720p yada 1080p filmleri oynatırken görüntüde bir tuhaflık oluyor, normalden daha hızlı akıyormuş gibi oluyor görüntü

bu durumun ismi tam nedir bilmiyorum ama izlerken çok rahatsız edici, sanki görüntüyü hızlandırmış gibi izliyorum

bunu nasıl çözeriz bilen var mı?
  • quote:

arkadaşlar bu tv de 720p yada 1080p filmleri oynatırken görüntüde bir tuhaflık oluyor, normalden daha hızlı akıyormuş gibi oluyor görüntü

bu durumun ismi tam nedir bilmiyorum ama izlerken çok rahatsız edici, sanki görüntüyü hızlandırmış gibi izliyorum

Film modunda deneyin derim eger denemediyseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

arkadaşlar bu tv de 720p yada 1080p filmleri oynatırken görüntüde bir tuhaflık oluyor, normalden daha hızlı akıyormuş gibi oluyor görüntü

Film modunda deneyin derim eger denemediyseniz.

film modu derken resim modundan sinemayı seçmemi mi kastediyorsunuz?
  • bende de aynısı oluyor filim modunu denedim olmadı varmı çözümü acaba
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.