Şimdi Ara

LG 32LM660S --- LG 32LM669S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki TV den birini alamak istiyorum. İkisininde özellikleri hemen hemen aynı. Tepki Süresi 669S' de 5 ms, 660S' de 2,4 ms. 669S' in kenarları ve arkası beyaz. Fiyat olarak 669S 100~200 TL arasında daha pahalı.

Sizin bildiğiniz başka farklar var mı? Siz olsanız hangisini alırsınız? Başka TV tavsiyeleriniz var mı?

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beto -- 7 Ekim 2012; 23:58:44 >

• Bu modelleri kullanan yok mu?
  • Tepki suresi 5 in altinda olmasi tavsiye edilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32lm669s kullanıcısıyım.yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum.ve bu benim ilk led tv'im.hala daha tv'yi tam olarak keşfedemedim.karıştırdıkça yeni özellikler buluyorum.harika bir tv.yanında magic motion kumandada geliyor.kumanda herşeyiyle bomba.wifi ile kablosuz ağa bağlanıyorum ve internete giriyorum. bu kumandayı mause gibi kullanabiliyoruz.daha önce samsung tv ile 3d film izledim.ama bu tv'deki 3d bambaşka.sanki filmdeki cisimler yanınızda,odanın içinde geziyor gibi hissediyorsunuz.lg servisi gelip evde ücretsiz kurulumunu yapıyor.ayrıca içinde uydu alıcısıda var.harici uydu alıcısı almaya gerek yok yani.şuana kadar kusursuz bir tv alacaklara tavsiye ederim.fakat, ben bu tv'yi 1500 tl'ye almıştım.az önce internetten baktım fiyat düşme eğiliminde sanki.bir yerde 1480 tl'ye gördüm.alacak arkadaşların acelesi yoksa biraz daha sabretmesini tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kithare54 -- 5 Kasım 2012; 18:32:45 >

• Arkadaşım 669 beyaz kasa 660 yanları metal renk önü siyah kasa.

Başka bir fark söz konusu değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.